Forum Düzeni

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Sota Sota usta konu açılmışken son kez SİL adına yazayım dedim :mutlu en azından profil mesajlarındaki yazılara ( sil ) özelliği eklenemezmi, hiç olmazsa profildeki mesajlar bütüntüğü bozmaz bence :ok

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Profılınızdekı mesajları sıl ozellıgını acabılırım. Actım :kas
teşekkürler kardeşim.:ok
aman aman fikoloji görmesin:hihi:cay
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Profılınızdekı mesajları sıl ozellıgını acabılırım. Actım :kas
düzenle seçeneğide eklermisin az önce fark ettim silmek yerine düzenleme yapmakta lazımmış

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
teşekkürler kardeşim.:ok
aman aman fikoloji görmesin:hihi:cay
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

düzenle seçeneğide eklermisin az önce fark ettim silmek yerine düzenleme yapmakta lazımmış
Sota Sota usta,bunu kasımda yazmışım ..sonra geçenlerde fark ettim silme düzenleme kapatılmış.

tekrar ocakta konuyu yazdım sağolun bronz için açılmış .. sıkıntı değilse düzenle seçeneği de gelsin.

edit:
yinede merak ettim profil mesajlarında düzenle- sil seçeneğinden .. neden bütün üyeler yararlanamıyor.
profil mesajlarını silmek konu bütünlüğünü bozmaz bence

Son düzenleme:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
sayın Sota Sota Aslında resim resim yada video çekmek yerine yoruma ses ekleme özelliği eklense ve nasıl yaparım konularında sesli mesajla çözüme ulaşsak süper olurdu :deli1

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.jpg

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Sota Sota, usta
resimdeki notu anlamadım.
Merhaba toydosakni, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur. .. yazıyor konu ne ki..? :alala
tfkyq.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Sota Sota, usta
resimdeki notu anlamadım.
Merhaba toydosakni, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur. .. yazıyor konu ne ki..? :alala
tfkyq.png
BCFD4C3F-4210-4410-A84A-E174DA18A8A5.png.jpg

Forumun sağ alt köşesindeki bize ulaşın kısımdan forum yönetimine mesaj atıyorlar.
O kısım sadece foruma dair kritik hatalar, erişim sorunlarını bize çabucak bildirebilmeniz için var.
Ama maalesef bazı insanlar foruma üye olmadan & konu açmadan oradan tv yazılımı, tv tavsiyesi veya arızaya dair bilgi edinmek istiyorlar.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
BCFD4C3F-4210-4410-A84A-E174DA18A8A5.png.jpg
tAKHv.png

Forumun sağ alt köşesindeki bize ulaşın kısımdan forum yönetimine mesaj atıyorlar.
O kısım sadece foruma dair kritik hatalar, erişim sorunlarını bize çabucak bildirebilmeniz için var.
Ama maalesef bazı insanlar foruma üye olmadan & konu açmadan oradan tv yazılımı, tv tavsiyesi veya arızaya dair bilgi edinmek istiyorlar.
bize ulaşın kısmından attımmı bilmiyorum 1 kez geliyor aklıma ama ne için atmıştım şuan hatırlamıyorum...
genelde rapor kısmından yazıyorum
eğer attım ise yazı duruyorsa gösterin açıklamasını ona göre yaparım,şuan aklıma gelmiyor bir şey :ok

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Avatar yükleyemiyorum neden acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri