• Merhaba Ziyaretçi, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur.

Forum Düzeni

toydosakni

Bronz Üye
11 Kas 2018
338
43
Sota @Sota usta konu açılmışken son kez SİL adına yazayım dedim :mutlu en azından profil mesajlarındaki yazılara ( sil ) özelliği eklenemezmi, hiç olmazsa profildeki mesajlar bütüntüğü bozmaz bence :ok

Son düzenleme:

Sota

0101010101
Yönetici
Administrator
6 Mar 2016
5,146
113
Profılınızdekı mesajları sıl ozellıgını acabılırım. Actım :kas

toydosakni

Bronz Üye
11 Kas 2018
338
43
Son düzenleme:

toydosakni

Bronz Üye
11 Kas 2018
338
43
teşekkürler kardeşim.:ok
aman aman fikoloji görmesin:hihi:cay
Mesajınız Birleştirildi:

düzenle seçeneğide eklermisin az önce fark ettim silmek yerine düzenleme yapmakta lazımmış
Sota @Sota usta,bunu kasımda yazmışım ..sonra geçenlerde fark ettim silme düzenleme kapatılmış.

tekrar ocakta konuyu yazdım sağolun bronz için açılmış .. sıkıntı değilse düzenle seçeneği de gelsin.

edit:
yinede merak ettim profil mesajlarında düzenle- sil seçeneğinden .. neden bütün üyeler yararlanamıyor.
profil mesajlarını silmek konu bütünlüğünü bozmaz bence

Son düzenleme:

geceninbirvakti

Bronz Üye
21 Ara 2017
393
28
sayın Sota @Sota Aslında resim resim yada video çekmek yerine yoruma ses ekleme özelliği eklense ve nasıl yaparım konularında sesli mesajla çözüme ulaşsak süper olurdu :deli1

toydosakni

Bronz Üye
11 Kas 2018
338
43
Sota @Sota , usta
resimdeki notu anlamadım.
Merhaba toydosakni, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur. .. yazıyor konu ne ki..? :alala

Umut Barış

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kas 2017
4,752
113
Sota @Sota , usta
resimdeki notu anlamadım.
Merhaba toydosakni, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur. .. yazıyor konu ne ki..? :alala

Forumun sağ alt köşesindeki bize ulaşın kısımdan forum yönetimine mesaj atıyorlar.
O kısım sadece foruma dair kritik hatalar, erişim sorunlarını bize çabucak bildirebilmeniz için var.
Ama maalesef bazı insanlar foruma üye olmadan & konu açmadan oradan tv yazılımı, tv tavsiyesi veya arızaya dair bilgi edinmek istiyorlar.

toydosakni

Bronz Üye
11 Kas 2018
338
43

Forumun sağ alt köşesindeki bize ulaşın kısımdan forum yönetimine mesaj atıyorlar.
O kısım sadece foruma dair kritik hatalar, erişim sorunlarını bize çabucak bildirebilmeniz için var.
Ama maalesef bazı insanlar foruma üye olmadan & konu açmadan oradan tv yazılımı, tv tavsiyesi veya arızaya dair bilgi edinmek istiyorlar.
bize ulaşın kısmından attımmı bilmiyorum 1 kez geliyor aklıma ama ne için atmıştım şuan hatırlamıyorum...
genelde rapor kısmından yazıyorum
eğer attım ise yazı duruyorsa gösterin açıklamasını ona göre yaparım,şuan aklıma gelmiyor bir şey :ok

Üst Alt