Fethiye'den Manzaralar

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ailece sakin sakin denize girmek için Karagözler tarafından girip, Letonya otelin yanındaki yoldan kıvrılarak Büyüksamanlık ve Küçüksamanlık koyları var, Ücretli localı (25tl) veya ücretsiz normal dilediğiniz yere girebildiğiniz yerler var. Mangal yakmak isteyen yakar, mangal yanarken denize girmek isteyen girer.

Buna paralel Fethiyeye giriş yapmadan önce Günlüklü denilen yerde Katrancı koyu var orası mangal yakılabilen ve denize girilebilen yer, AYnı bölgede Günlüklü koyu var orada sadece denize girilebilri mangala izin verilmiyor aynı zamanda kamp alanı kapalı yerler buralar ve girişleri ücretlidir bilginiz olsun.

Bizim iş yerinin önünden geçip ölüdenize giden yoldan yukarı 7km tırmanırsanız Ovacık bölgesine gelirsiniz ki buralarda genelde turistler vardır ama Deniz yok bol bol dağ havası alırsınız apart daireler mevcut. O tırmanışın ardından 5km kadar aşağı doğru giderseniz Cennet Mekân Ölüdenize ulaşırsınız. Arabalı arabasız yaya şeklinde giriş yapmak her şekilde ücretli yalnız giriş yapmadan hemen önce mesela benim bu fotoları çektiğim yerler Halk plajıdır kimse karışamaz dilediğiniz yere şezlong ve şemsiyenizi koyar denize girersiniz. ?

Fethiye kordon yürüyüş yapmak için inanılmaz güzel bir alandır ancak denize girilmez, devamında Çalış bölgesine gelirsiniz ve 3km lik kesintisiz halk plajı yine emrinize amadedir :ok
Ovacık, hem pahalı hem de sivrisinek çok, Ölüdeniz'e yoğun sezonda araç ile inip çıkmak ve park yeri bulmak zulüm, Fethiye'den Göcek'e giderken solda İnlice plajı var, sessiz uygun fiyatlı ve aileler için tertemiz. Ben burayı tavsiye ederim. Pansiyon isterseniz de bu bölgede Bucak Apart var mükemmel durumda.

2018 yılından kalma Fethiye izlenimlerim bu kadar. Arz ederim. :mutlu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ovacık, hem pahalı hem de sivrisinek çok, Ölüdeniz'e yoğun sezonda araç ile inip çıkmak ve park yeri bulmak zulüm, Fethiye'den Göcek'e giderken solda İnlice plajı var, sessiz uygun fiyatlı ve aileler için tertemiz. Ben burayı tavsiye ederim. Pansiyon isterseniz de bu bölgede Bucak Apart var mükemmel durumda.

2020 yazında sizi yeniden buralarda görmek isteriz.

Diyorum ama kimse yerinden kıpırdayamıyor ülkede o ayrı konu :kiskis

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44

Bilgilendirme icin tesekkurler.coooookkk iyi oldu.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Begonvillerimiz açmaya başladı ?

20200513_201309.jpg
20200513_201326.jpg
20200513_201335.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Maşallah. Abi çok güzel fotoğraflar yakalıyorsun.Şu virüs illeti bitince oralara gelip tanışmak isterim.
Başım gözüm üstüne kardeşim.

Esenköy yolunu ben evimize giderken kullanıyorum ve o manzarayı aslında sol dikiz aynamdan görüyorum.

Eşim bir ara bana ''Yoğurt alalım desem durmazsın, bu fotoları çekmek için duruyorsun çok şaşırıyorum'' diyor zira o fotoyu çekmek için yine sağa çekmiştim :kiskis

Bu arada gerçekten başka şey için durmam :kop

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
Fethiye de kabak koyu var gittin mi helvacı :haha oralar benden sorulur söyleyim faralya vslerde manitalarda kafalar hangover modundaydık:tara:tara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt