Fethiye'den Manzaralar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şöyle bir baktım da, Bir doğa sever olarak bazı manzaraları görünce foto çekme isteği duyuyorum ve saklıyorum.
Düşündüm, forumda bir konusu olsun, Kendi çektiğim, Fethiyenin değişik noktalarından çiçek böcek şehir doğa fotolarını buradan paylaşmak istedim. Kendime de anı kalsın ?

20200422_181531.jpg
20200423_171156.jpg

20200423_170833.jpg

20200423_171115.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yapma abi? Hayranım oralara biliyorsun ki. Köy, kasaba.. Ah ulan ahh ?
Abim şaka değil geröekten düşünüyorum insanlara ayıp olur diye ama öte yandan da şartlarını zorlayıp büyükşehirleri terk etmelerine vesile olabilir diye de düşünüyor ve vicdan azabımı bastırıyorum.

Abi şuralarda yaşamak, dalından Dut, Erik, Kayısı, Nar, Portakal, Domat yemek varken, Koçanından koparıp gidip közde mısır yapıp yemek varken, Dağda güdülen keçinin yeni sağılmış sütünden içmek varken İstanbul İzmir Angara vs yaşanır mı yahu ?

Deniz mi istiyorsun?Burada
Dağ mı istiyorsun? Burada
Orman, Nehir, Akarsu, tarla, koyun, keçi ne ararsan var.

Bol miktarda iki ayaklı öküz de var ama olsun değer :kop

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Abim şaka değil geröekten düşünüyorum insanlara ayıp olur diye ama öte yandan da şartlarını zorlayıp büyükşehirleri terk etmelerine vesile olabilir diye de düşünüyor ve vicdan azabımı bastırıyorum.

Abi şuralarda yaşamak, dalından Dut, Erik, Kayısı, Nar, Portakal, Domat yemek varken, Koçanından koparıp gidip közde mısır yapıp yemek varken, Dağda güdülen keçinin yeni sağılmış sütünden içmek varken İstanbul İzmir Angara vs yaşanır mı yahu ?

Deniz mi istiyorsun?Burada
Dağ mı istiyorsun? Burada
Orman, Nehir, Akarsu, tarla, koyun, keçi ne ararsan var.

Bol miktarda iki ayaklı öküz de var ama olsun değer :kop
Vesile olup sevap işlersin abi :) . Yeryüzünde cennet diye bi yer varsa orasıdır benim gözümde.Bu senede planlarım arasında vardı ama bu virüs mahfetti herşeyi malum.Belki haftasonu kaçamağı olabilir kısa ama öz :))))

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
P.Tesi gelsin ,istiyorum köye gitmeyi ama bakalım ,bugün aradım konuştum komşularla ,sağlıkları-sıhhatleri yerindeymiş ,özledim ,otur otur göbekli oldum çıktım :)
Abi bu gün küçük oğlum ile bir saat kadar telefonla sohbet ettik, Bu süre zarfında arka okda-Koridor-Salon hattında volta attım hiç durmadan.
Biz işi şakaya vuruyor olsak da bu hareketsizlik ciddi sıkıntı aslında. Ben 47 yıllık ömrümde olmadığım kiloyu gördüm (78)
Herhangi bir yere benden önce göbeğim giriyor artık. Nohut yutmuş solucan gibiyim şu an :rant

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt