FENERBAHÇE

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
FB de Başkanlık çok ayrı ciddi bir prestij dir;diğer iki büyük klüp de durum daha farklı dır,küçümsemiyorum ama FB de
Başkanlık ayrı bir dünya dır yaw:clap

Şimdi Ali Veli hangisi gelecekse önce cebine güvenecektir,varmı böyle bir adam? bence yok,var diye gösterilen adam da
böyle manyak paraları masaya yatıracak bir tip hiç değil dir;hani KOÇ olmasaydı da bir başka Ali,Veli filan olsaydı belki
amenna derdim ama Ali Koç bu çapta adam değildir zira adamın genleri buna müsait değildir yaw:hmm

Aziz bey de ceketini alır gider ama masaya para dan konuşacak adam varsa gelsin otursun Aziz beyi de yolcu etsin o zaman!

Çok büyük ithimalle de Aziz bey Koçu yokladı ve baktı ki bundan fazla bir cacık olmayacak(maddi anlamda para "basacak")
daha sonra da vazgeçti bu işten gibi geliyor bana;diğer klupleri bilmem ama Fener de parasını konuşturacak adam çıkmalıdır
ortaya,zaten $ 300/350 milyon kağıt da Borç var;varsa bir de bilinmeyen kalemler de rakamlar varsa,ortaya çıkacak adam
bunları görüp,basacak parayı masaya,yoksa Aziz bey bunları görmeden ve de güvencesini almadan gitmez ve bence de gitmesin
zaten bir dünya borç var en azından bu çeviriyor bir şekilde,adam para da acaip sağlam ve klüp te "Fenerbahçe" yaw dolayısıyla
cart-curt edebiyatları filan sökmez Aziz beye,önce parayı çalıştıracak aday olacak kişi,yok "Tribün" Ali iy istiyormuş yok Veli
gelsin gibi sloganlarla bu Fener gitmez,başka klüpler sloganlar ile gider ama Fener gitmez,cebi çok sağlam adam çıkmalıdır
sahaya!

Çıkmazsa Aziz beyde gitmez:bye

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben inanıyorum ki schumaherin attığı goller sayesinde bu sene şampiyon olacak Fenerbahçe :hoba1
Düşündüm de, Metin Ali Feyyaz sayesinde Beşiktaş ta olabilir
Belki de defansta Erhan ve hücumda Prekazi ile Galatasaray da şampiyon olabilir.

Evet günlük futbol bilgimin havasını da attığıma göre tamamdır :kop

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Belki inanmazsın ama saçlarım beyazladi .

087ACD33-9941-4BDA-AB36-824751D84950.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Vermek lazım aslında bir top için mahkemeye düşmeye değer miydi diye düşündürmek lazım
Öyle yapacaktım, fakat ceza almasına gönlüm razı gelmedi. O zamanlar uğraşmak da istemedim. Belki şimdiye dava sonuçlanırdı.

Bu dünyadan alacaklı göçmek daha iyi... Neticede kul hakkı. Affı yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri