FENERBAHÇE

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Bir kadın düşünün ki, Fenerbahçe futbol takımının yanısıra basketbol, voleybol ve hatta hentbol takımının kadrosunu saysın, Futbol takımındaki yedekleri size söylesin. Bir kadın düşünün ki Formula yarışlarındaki pol pozisyonlarını bilsin. Düşünün ki o kadın benim ANNEM dir arkadaşlar. O derecer FENERBAHÇE lidir. Tabi Benim küçük kardeşim ile Ağabeyim de öyle. Abim eskiden fanatik düzeyindeydi de şimdilerde duruldu daha sakin yorumlar yapıyor dost meclislerinde :kiskis
Annemin ellerinden öperim abi çok fanatikliğe karşı olsa insanlar bende malesef o fanatiklerden biriyim. İşin aslı foruma böyle bir katagori açıldığı için sevinmedim çok fazla. Bazen bu tür sohbetlerde işin içine karşı rakip taraftarları girince benim için tansiyon biraz yükseliyor bu seferde dilin ayarı olmuyor :) :krokop

crysannche Çevrimdışı

crysannche 

Yeni Üye
8 Mar 2018
35
50
Basta psikopat Aziz Yıldırımdan daha sonra da hiç bir becerisi olmayıp takımı geriye yaslayan ve korkak futbol anlayısından vazgecmeyen Aykutdan kurtulmamız lazım. Sayılı günler kaldı. MAYIS ayındaki kongrede her iki ruhsuzdan da kurtulacğaız inşallah.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Basta psikopat Aziz Yıldırımdan daha sonra da hiç bir becerisi olmayıp takımı geriye yaslayan ve korkak futbol anlayısından vazgecmeyen Aykutdan kurtulmamız lazım. Sayılı günler kaldı. MAYIS ayındaki kongrede her iki ruhsuzdan da kurtulacğaız inşallah.
Forumdaşlar bilir benim futbol bilgim pek yoktur lakin, Bu Aziz Yıldırım için sürekli aynı şeyler söylenip de sürekli yine de takımın başında olması enteresan bir durum değil mi?

Kaç yıldır takımın başında bu muhterem? Ve bu sefer kesin gideceğine inancınızın temel bir dayanağı var mı acaba?

Sen ne dersin tarikk tarık uğur ?

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Forumdaşlar bilir benim futbol bilgim pek yoktur lakin, Bu Aziz Yıldırım için sürekli aynı şeyler söylenip de sürekli yine de takımın başında olması enteresan bir durum değil mi?

Kaç yıldır takımın başında bu muhterem? Ve bu sefer kesin gideceğine inancınızın temel bir dayanağı var mı acaba?

Sen ne dersin tarikk tarık uğur ?
Fenerbahçe'yi ben hep Türkiye'ye benzetirim abi.Devamını sen anla :))))))

İş çığrından çıktı bu sefer destek çok azaldı münferit taraftarlardan,bir de karşısında ciddi anlamda saygı gören ALİ KOÇ başkanımız var.Buna güveniyoruz :)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
vallahi ne yalan söyliyim ben pek inanmıyorum Aziz Yıldırım'ın gideceğine. Ali Koç'u canı gönülden istiyorum . işin aslı bu adam bu işi yıllardır yapıyor spor klubu olarak çok iyi de yönetiyor ama iş futbol kısmına geldiği zaman biraz egolar ön plana çıkıyor işin içine farklı şeyler giriyor dediğim dedik bir insan olduğu için de o şekilde yürümüyor artık. ama genel itibariyle bakılırsa futbol hariç diğer branşlarda türkiyede en önde olan klub hatta çoğu klub amator branşları kapatirken fenerbahçe onlara ağırlık veriyor ve birçok genç burdan ekmek yiyor yeri geliyor bayrağımızı dalgalandırıyorlar.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
yaw ben de hasta fenerliyim beyler:clap

Aziz Bey "isterse" gider;istemezse de gitmez! adamı da kimse götüremez!
Maçasına güvenen varsa basar masaya en az $300 milyon kağıt öyle konuşur ve kalk git ülen der

Aziz bey de restini görüyorum derse,o ilk basan kıçın-kıçın aynen geri gider:ogg

Ha bu arada ahkam kesenler azıcık da şu haybeci topçulara laf etsinler zira milletin ağzına malzemeyi de
bu topçular veriyor!

KOÇ ise bu işe ne kadar soyunur ne kadar basar v.s bilemiyorum,yaw KOÇ bunlar öyle basamaz bunlar kardeşim!
Adam "Fenerbahçe" Klübüne geliyor,iyi basacak adam lazım bu işe! babası zaten bastırmaz dedesi rahmetli yaşasa
ülen senin ne işin var orada der yine bastırmaz!

Yıllardır cebine güvenen gelsin diyor Aziz bey hani nerede o basacak adam!!

Şimdiler de ise Aziz bey giderse,artık bıktığı-yıprandığı bazı hastalıkları v.s olduğu için gidecektir!
yaw adamın başına gelenler kimin başına geldi,bir de işin bu tarafı var!

Not;Aziz beyi bende artık istemiyorum hem de epeyi bir zamandır ama basacak adam da yok ortada,bas öyle konuş!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yaw ben de hasta fenerliyim beyler:clap

Aziz Bey "isterse" gider;istemezse de gitmez! adamı da kimse götüremez!
Maçasına güvenen varsa basar masaya en az $300 milyon kağıt öyle konuşur ve kalk git ülen der

Aziz bey de restini görüyorum derse,o ilk basan kıçın-kıçın aynen geri gider:ogg

Ha bu arada ahkam kesenler azıcık da şu haybeci topçulara laf etsinler zira milletin ağzına malzemeyi de
bu topçular veriyor!

KOÇ ise bu işe ne kadar soyunur ne kadar basar v.s bilemiyorum,yaw KOÇ bunlar öyle basamaz bunlar kardeşim!
Adam "Fenerbahçe" Klübüne geliyor,iyi basacak adam lazım bu işe! babası zaten bastırmaz dedesi rahmetli yaşasa
ülen senin ne işin var orada der yine bastırmaz!

Yıllardır cebine güvenen gelsin diyor Aziz bey hani nerede o basacak adam!!

Şimdiler de ise Aziz bey giderse,artık bıktığı-yıprandığı bazı hastalıkları v.s olduğu için gidecektir!
yaw adamın başına gelenler kimin başına geldi,bir de işin bu tarafı var!

Not;Aziz beyi bende artık istemiyorum hem de epeyi bir zamandır ama basacak adam da yok ortada,bas öyle konuş!

TC ve kurtulmak isteyip kurtulamadığımız birisi
FC ve kurtulmak isteyip kurtulamadığınız birisi

Demek ki :kiskis

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Güzel tezgah

0f714650-6968-46e6-9dc3-64d6da70bf13-jpg.jpg

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Yav peruk filan yok. Adama resmen ates ettiler(cakmak):kiskis

Ama besiktasi tebrik ediyorum. Pepeyi kaybettiler ama cok profesyonelce maci aldilar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aziz Yıldırım'ın son beyanı hakkında ne düşünüyorsunuz Fenerbahçeli kardeşlerim?
Bu adamın başkanlıkta bu kadar ısrar etmesinin sebebi nedir?
Kaç senedir başkan onu da bilmiyorum ama ? :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt