Dolar 12.91 Tarihi Rekor Yinelendi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Mega enflasyon loading ...

Yağ şeker saklama başlamış. Eskiden yağ kuyrukları vardı diyen 3 5 yarım beyinli yüzünden ne hale geldik dicem de onlardan bi tık akıllılar da kredi çekip dolar altın alıyor.

Bencilliğin zirve yaptığı bir toplum olduk. Neresinden tutalım mevzuların. Müstahak mı diyelim, beter olalım mı diyelim, Allah yardımcımız mı olsun diyelim bilemiyorum.
Faiz haram olduğu için döviz cinsinden mevduat hesabı açtıranlara selam olsun :kiskis
Geçen sene ödemesini usd ile yapan bir tüketici kaynaklı 200 dolarım var. Hayatımın hiç bir aşamasında dolar denen muhteremle bir irtibatım olmadı :kiskis
Şu an kendimi çok zengin ve güvende hissediyorum :kop

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Faiz haram olduğu için döviz cinsinden mevduat hesabı açtıranlara selam olsun :kiskis
Geçen sene ödemesini usd ile yapan bir tüketici kaynaklı 200 dolarım var. Hayatımın hiç bir aşamasında dolar denen muhteremle bir irtibatım olmadı :kiskis
Adem,bana 10$ lazımdı,kömür alacağım :kiskis

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Adem,bana 10$ lazımdı,kömür alacağım :kiskis
Alaattin abicim hiç boş durmuyorsun maşşallah ??

Yapma, etme abi şimdi aldığın 10 doları ileride nasıl ödeyeceksin.

Büyük oynuyorsun Adem abi ??
Bozacağın zaman 50 dolar 50 dolar boz abi, birden 200 dolar bozup piyasayı allak bullak etme.

Son düzenleme:
Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,576
40
Hayatımızda ilk kez firma olarak bundan sonra USD bazında teklif verme kararı aldık. Çünkü biz müşteriden faturamızı tahsil edene kadar kur farkından dolayı bırakın para kazanmayı zarar ediyoruz. Gerçekten durumlar çok vahim.

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
"Bu Ocak ayında ekonomi öyle bir sıçrayacak ki, öyle bir büyüyecek ki -
öyle bir duruma gelecek ki"

- Soylu reiz.

Merlot Çevrimiçi

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
272
50
Geçen ay 8 civarıydı
Bu hızla giderse yaza kadar 20 bulur
Çıldırmamak elde değil:rant1

buraq Çevrimdışı

buraq 

Yeni Üye
4 Nis 2019
40
42
Doların artmasına üzülmek lazım ama nedense tam tersi seviniyorum üzülmüyorum.

Her işte hayır vardır ülke olarak yaptığımız yanlış şeçimlerin faturasını ödüyoruz.

%51're hayırlı uğurlu olsun. onların büyük eseri katkılarıyla birlikte $ 10 TL oldu...

%51 in içinde olmaktan hiç pişman değilim. Her şey ekonomi demek değil bunu bir çok kişi iyi bilir (Keşke ekonomimiz daha iyi durumda olsa). Her şey ekonomi olsa Gezi parkı diye bir şey olmazdı.

Geri
Üst Alt