Dolar 12.91 Tarihi Rekor Yinelendi

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Screenshot_20211123-143859_Kiwi-Browser.jpg

Ben artık bu çocuk hikayelerini dinlemekten sıkıldım.

Bu herife şafak operasyonu yapılsa yeridir, kardeşim simülasyon mu yaşıyoruz ?. Tımarhane oldu iyice yeni doğan bebelere üzülüyorum artık.

Genelkurmay'a selam çakıyorum.
Sen anladın genelkurmay !.

feto - pkk falan hikaye ülkenin en büyük düşmanı bu beyinsiz kaytam bıyıklı "yetkili' takımdır...

Ama bu halk da bunları 20 sene destekledi be kardeşim nereden tutsam elimde kalıyor.

Alooo

%51 in içinde olmaktan hiç pişman değilim. Her şey ekonomi demek değil bunu bir çok kişi iyi bilir (Keşke ekonomimiz daha iyi durumda olsa). Her şey ekonomi olsa Gezi parkı diye bir şey olmazdı.
Her şey tabii ki ekonomidir.

Ben bayrak direğinin kemirildiğini bilmiyordum, siz sogan kavurmasina muhtaçsınız.

Karni aç olan insanin kulağı duymaz bu milleti de böyle böyle yok ettiniz.

Vatanına saygi duymak taramali tufek yapmak ile olmaz, askerlik görevini yerine getirmek ile olmaz.

Vatanına saygi duymak Bilmem kac milyar galaksiden olusan bu kaotik Duzen içerisinde Ülkeni belli bir kalite standartlarına ulaştırmak vatana en büyük saygıdır, paranızın değeri afrika da ki "haka huka" kabilesi ile eş deger hale geldiyse vatana saygi duyulmadığı ortadadır.

Kimse üstüne alınmıyor "ulan nerede yanlis yaptik" demiyor ama dış güçleri suçlamasını cok iyi biliyor.

25 ocak dan beridir bugünü mü beklediniz mesaj atmak için, yoksa sizde bir cimer çalışanı mısınız ?.

Gezi Parkında işler gayet sakindi ve sakin topluluğu dağıtmak bahanesi ile sivil istihbarat ortalığı karıştırdı bu kadar basit.

Elinde bir tepsi börek ile gelen ve bunu kolluk kuvvetlerine dağıtan üniversite öğrencileri terörist değildir !.

Emniyet den Tut Genelkurmay'in kapısında bekleyen rütbeliye kadar tanıdığım çoktur ve hepsi bu memlekete degil bu memleketi bu duruma düşüren topluluğa küsmüş durumda.

Kendini bir paket makarnaya ve 3 5 liraya (ihtiyacı olmadigi halde) satan "yavhu ben niye bir paket makarnaya muhtacım kendime gelmeyelim onurlu bir vatandas olmayalim" diye sorgulamayan her halk kötülüğü hak ediyor.

Sesini çıkarmayanların geleceği Yansın.

Son düzenleme:
Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
%51 in içinde olmaktan hiç pişman değilim. Her şey ekonomi demek değil bunu bir çok kişi iyi bilir (Keşke ekonomimiz daha iyi durumda olsa). Her şey ekonomi olsa Gezi parkı diye bir şey olmazdı.
Merak ediyorum ekonomi sizin için önem sıralamasında kaçıncıdır? Hiç mi önemli değil? Mesela neyimiz eksik ne önemli ama yapamıyoruz, neye odaklanmalıyız? İnsanlar fakirleşirken teselliyi nerede bulalım? Nasıl devam edelim?

Z Çevrimiçi

zencefil 

Yeni Üye
8 Kas 2021
26
70
Halâ aklımızla alay ediyorlar. Türkiye'nin siyasi iktidar eliyle yandaşlar tarafından talan edildiğini , 2007'de başlayan ve iktidar desteğiyle acımasızca devam eden ve vatanseverleri hedef alan Ergenekon vd. kumpas davaları yürüten,15 temmuz 2016'da darbe yapmaya kalkışan FETO denilen ABD güdümlü hainlerin bu iktidar tarafından korunup kollandığını görmezden gelerek bizleri yalan dolanla kandırabileceklerini sanıyorlar. Ama artık yolun sonuna geldiklerini kendileri de biliyor, bu yüzden ellerinden geldiğince Türkiye'ye zarar veren uygulamalara devam ediyorlar. Çünkü onlar Atatürk ve Türk düşmanı...

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
65
Halâ aklımızla alay ediyorlar. Türkiye'nin siyasi iktidar eliyle yandaşlar tarafından talan edildiğini , 2007'de başlayan ve iktidar desteğiyle acımasızca devam eden ve vatanseverleri hedef alan Ergenekon vd. kumpas davaları yürüten,15 temmuz 2016'da darbe yapmaya kalkışan FETO denilen ABD güdümlü hainlerin bu iktidar tarafından korunup kollandığını görmezden gelerek bizleri yalan dolanla kandırabileceklerini sanıyorlar. Ama artık yolun sonuna geldiklerini kendileri de biliyor, bu yüzden ellerinden geldiğince Türkiye'ye zarar veren uygulamalara devam ediyorlar. Çünkü onlar Atatürk ve Türk düşmanı...
Dostum bir kaç konuda, biraz eksik yazmışsın aslında. Yinede anlamak isteyen anlar... İnan bana dış dünyadaki düşmanlarımız bile bize bu kadar kötülük yapamazdı... Birincisi; aklımızla filan alay etmiyorlar. Bizi insan yerine koymuyorlar... İkincisi; terör örgütü darbesi denilen kepazeliğin uçlarının kime ya da kimlere kadar dayandığı, gerçek olaylar, asıl yeni iktidar geldikten sonra ortaya çıkacak. Olan boğazı kesilerek öldürülen zavallı öğrencilere ve ölenlere oldu. Ve bu darbe tiyatrosu sayesinde birileri sandalyelerini güçlendirirken, bir taraftan da korku imparatorluğu yaratılarak, terör örgütü borsası oluşturulup, şirketlere çöktüler ve trilyonları götürdüler. Yani bir taşla üç kuş... Bu arada diğer vurgunların yanında, ülkeyi mafya ve uyuşturucu ülkesine de döndürdüler. O yüzden giderayak milleti iyice mahvedip bu ülkenin geleceğini elli yıl yoketmenin peşindeler. Kendi rantları için ülkeyi deneme tahtasına çevirdiler. Düşünsene, batıda bir bakan yardımcısı çıkıp: "Ülkemiz yeni bir ekonomik model deniyor. İnşallah başarılı olur..." dese, ertesi gün onun siyasi hayatı biter...

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Dolar uçsun biz dipten ve derinden ilerliyoruz, 50 TL yine 50 TL, 50 liralık benzin alıyoruz,dış güçler iç ezikler vur patlasın çal oynasın :krokop

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647

Adem Helvacı Adem Helvacı Adem Helvacı

Üstad başlığı güncellemeye yetişemiyorsun.
Grafik te başkanı doğrulamakan geri durmuyor. Onun konuşmaları simşeğin ışığı gibi önden geliyor, sesi ise grafikteki gibi hemen arkasından. Tam sermayesi olan al satçı fırsatçıların piyasası oynaklık da hat safada.

2021-11-23_16-41-45---Kopya.png

Geri
Üst Alt