Dolar 12.91 Tarihi Rekor Yinelendi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
$ gündeme oturdu koranayı unuttuk hergün 200 can gidiyor hep bu maske takmayan,
sosyal mesafeye uymayanlar yüzünden bitmiyor bu korana aşı oldum diye rahat hareketler,
Aşı olsanda maskeni tak sosyal mesafe dikkat etmek şart böyle bitmezki bu korona illeti
Maskemi takıyorum sosyal mesafeye uyuyorum ben dikkat ediyorum.
Lakin maskesiz insan kalabalığının içine girip pazar alışverişi zorunluğu oluyor
Böyle giderse ne kadar önlem alsamda bana bulaşma ihtimali artıyor .
Bu aşı cesaret aşısı aşıyı olan kendisini çayıra salıyor virüs kapıyor başkalarına virüs bulaştıyor.
Bu olay böyle tekrar ediyor uzun lafın kısası bu covid -19 bitmez....
Önlem alınmalı maske takmayan sosyal mesafeye uymayanlar hapis cezası ile cezalandırılmalı.
Başka türlü bu vürüsün önüne geçilmez bağışıklığı zayıf kişilerde aşı işe yaramıyor böyle bir gerçek var.
Ülkenin Başındaki ismi lazım değil sırf reklamı olsun oy kapmak adına açılış yapıyor.
yüzlerce kişi iç içe kol kola maske takmayanlar mı dersin onu dinlemek görmek için gidiyor
Hadi adamın derdi oy devşirmek bu milletin derdi ney korana gerçeği varken hepsi iç içe orada,
Allah bizim millete akıl fikir versin biryerde diyorum bana ne giden düşünmüyorsa covid olsun.
Anyayı konyayı görsün ama ucu herkese dokunuyor pontansiyel virüs bulaştırıcısı oluyorlar.
Daha yazmak isteyipte yazmadıklarım var ..................uzun uzun ama yazmıyorum siz anladınız onu:kiskis

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,329
65
sosyal mesafeye uymayanlar yüzünden bitmiyor bu korana aşı oldum diye rahat hareketler,
Aşı olsanda maskeni tak sosyal mesafe dikkat etmek şart böyle bitmezki bu korona illeti
Lakin maskesiz insan kalabalığının içine girip pazar alışverişi zorunluğu oluyor
Bu aşı cesaret aşısı aşıyı olan kendisini çayıra salıyor virüs kapıyor başkalarına virüs bulaştıyor.
Önlem alınmalı maske takmayan sosyal mesafeye uymayanlar hapis cezası ile cezalandırılmalı.
Başka türlü bu vürüsün önüne geçilmez bağışıklığı zayıf kişilerde aşı işe yaramıyor böyle bir gerçek var.
Ülkenin Başındaki ismi lazım değil sırf reklamı olsun oy kapmak adına açılış yapıyor.
yüzlerce kişi iç içe kol kola maske takmayanlar mı dersin onu dinlemek görmek için gidiyor
Hadi adamın derdi oy devşirmek bu milletin derdi ney korana gerçeği varken hepsi iç içe orada,
Allah bizim millete akıl fikir versin biryerde diyorum bana ne giden düşünmüyorsa covid olsun.
Anyayı konyayı görsün ama ucu herkese dokunuyor pontansiyel virüs bulaştırıcısı oluyorlar.
Daha yazmak isteyipte yazmadıklarım var ..................uzun uzun ama yazmıyorum siz anladınız onu:kiskis
Ben hiç inanmıyorum sayı 200 olsun yıldırım, ama inanmış görünüyorum çünkü resmi açıklama o yönde.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
"bunlar hiçbir şey değil. Daha büyük şeyler olucak" diyen yahşi batıdaki karakter aklımdan çıkmıyor bu aralar :deli1

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Konu dağıtmak istemem ancak Ülkede HUKUK DÜZENİ işlemedikçe kimseye maske de taktıramaz, aşı da vurduramazsınız.

''Bilader maskeni neden takmıyorsun?'' diye sorduğun AYI dan dayak yemek ve üstüne karakollarda mahkemelerde ifade vermekten, buna rağmen sana dayak atan kişinin ebik gübük sebeplerle serbest bırakıldığı Hukuk sisteminde artık kimse etliye sütlüye karışmak istemiyor.

Karşında maskesiz hapşıran adama ''yarasın koçuma'' deyip içinden ana avrat küfür etmek dışında yapabilecek hiç bir şey yok..

Neden yok?

Bence baştan anlatmayalım :)

Karısını öldüren dışarıda
Vergi kaçıran dışarıda
Gencecik kızı dağa kaldırıp iç organları parçalanana kadar tecavüz eden oç uzman Çavuş dışarıda
Twitter dan bir kadına ''Diğer 15 Temmuz da seni cariyem yapacağım'' diyen oç dışarıda
Atatürk'e küfür edenlerin tamamı dışarıda ve hatta prim alıyorlar
Devletin arabasında Kokain kaçıran dışarıda
Siyasi bağlantıları ile kasasını doldurup arabasında kokain çeken dışarıda
Mafyatik bağlantıları ile sosyal mecradan sağa sola tehdit savuranlar dışarıda

Kimler içeride?

SN (!) CB hakaret suçu işleyenler, Özgürlük adına yazı yazan gazeteciler, Muhalifler, Tiyatroya kurban gidenler vs vs

Bir önceki mesajımda dedim ki (Diğer konu başlığında) akp nin parti adı tam da uyguladıkları şey. Adalet ve Kalkınma.
Kendi adaletlerini oluşturup kendilerini kalkındırdılar ama yolun sonu göründü artık.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,019
60
Hadi bakalım bindik bir alamete gidiyoz gıyamede
dolar şu an 11.06 euro 12.59 vede yükselmeye devam ediyor vay bu milletin haline sözde faiz indirdiler ne hikmetse koyunlar hala hükümeti savunuyorlar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hadi bakalım bindik bir alamete gidiyoz gıyamede
dolar şu an 11.06 euro 12.59 vede yükselmeye devam ediyor vay bu milletin haline sözde faiz indirdiler ne hikmetse koyunlar hala hükümeti savunuyorlar.
Abi öyle deme; Dolar 20 tele olunca çok para kazanacağız. Biliyorsunuz, alijan denilen zat delikanlılığın kitabını ne kadar yazmış ise bunlar da ehonominin kitabını o kadar yazdılar. Senin benim aklımız ermez böyle şeylere.

Yalnız benim anlamadığım, neden yavaş yavaş yapıyorlar? Bence direkt olarak çıkıp açıklasınlar ''Doları 20 tele yabtıh eeeey amariga sen kimsin'' falan filan da şu ihraçat gelirlerimiz bir an evvel artsa keşkem.

Acaba bu bölüm kitabın hangi sayfasında? :alala

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Mega enflasyon loading ...

Yağ şeker saklama başlamış. Eskiden yağ kuyrukları vardı diyen 3 5 yarım beyinli yüzünden ne hale geldik dicem de onlardan bi tık akıllılar da kredi çekip dolar altın alıyor.

Bencilliğin zirve yaptığı bir toplum olduk. Neresinden tutalım mevzuların. Müstahak mı diyelim, beter olalım mı diyelim, Allah yardımcımız mı olsun diyelim bilemiyorum.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,267
62
Rahmetli Cem Karaca'nın şarkısında söylediği gibi: Bindik bir alamete gidiyok kıyamete.Allah sonumuzu hayr etsin diyelim. :ok

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Gençken duyduğum çok güzel bir söz var, sanırım durumu özetliyor.

“At idrarı üzerinde yüzen saman parçasına konan sinek kendini kaptan-ı derya, saman parçasını kadırga, idrarıda okyanus zannedermiş”

Geri
Üst Alt