Dolar 12.91 Tarihi Rekor Yinelendi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yooo,yazdığım yanlış değil ki :) ,yılda 2 kere af çıkıyor zaten,hani ben lüks araç alamasam da bu af çıkıyor,onun için vız gelir tırıs gider benim için vergi :kiskis
Emmi doğru söylüyor devlete borcun varsa korkma bu memlekette bir şekilde silinir yada af olur ödemeyenler hep önde oluyor af indirim olarak onlara geri dönüyor :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Tabii,ki ama büyük oynuyorsan tüccar yada müteahitsen gerisi boş yine ezilen halk onlara birşey olmaz onların başkanları var
Eskiden düğün olur-nişan olur,doğum olur en az çeyrek altın takardık,yani onu takacak durumumuz mutlaka olurdu,olmasa bile bir tanıdıktan borç alıp takardık mutlaka ve borcumuzu da gelecek ay mutlaka öderdik..şimdi bırak çeyreği ,kuyumcuya bile gidemiyoruz.Geçen yeğen doğum yaptı valla hanım" kızım kusura bakma ancak şu kadar para verebilirim" demiş.Gerçi mutlaka bana denk gelmiştir pahalı altın fiyatı ama durumlar bu maalesef.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Eskiden düğün olur-nişan olur,doğum olur en az çeyrek altın takardık,yani onu takacak durumumuz mutlaka olurdu,olmasa bile bir tanıdıktan borç alıp takardık mutlaka ve borcumuzu da gelecek ay mutlaka öderdik..şimdi bırak çeyreği ,kuyumcuya bile gidemiyoruz.Geçen yeğen doğum yaptı valla hanım" kızım kusura bakma ancak şu kadar para verebilirim" demiş.Gerçi mutlaka bana denk gelmiştir pahalı altın fiyatı ama durumlar bu maalesef.
O devirler geçti dostum senin dediğin gibi eskidendi o şimdi dikkat ediyorum,da haberlerde,de artık veriyorlar insanlar ya para veriyorlar yada en fazla gr altının yarısını alıp takıyorlar ancak oğlun,kızın olursa gelinine torununa yada düğün yapıyorsan bileziktir büyük altındır takıyor malum artık hiç birşey eskisi gibi değil uçurum açıldı gidiyor zenginler parası olanlar daha zengin oluyor ama çalışan halk ve eskiden orta direk dediğimiz bir kitle vardı artık o yok sadece zengin ve fakir var .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
O devirler geçti dostum senin dediğin gibi eskidendi o şimdi dikkat ediyorum,da haberlerde,de artık veriyorlar insanlar ya para veriyorlar yada en fazla gr altının yarısını alıp takıyorlar ancak oğlun,kızın olursa gelinine torununa yada düğün yapıyorsan bileziktir büyük altındır takıyor malum artık hiç birşey eskisi gibi değil uçurum açıldı gidiyor zenginler parası olanlar daha zengin oluyor ama çalışan halk ve eskiden orta direk dediğimiz bir kitle vardı artık o yok sadece zengin ve fakir var .
Evet ,maalesef doğru.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
256255729_4585477551540346_2907681048537794919_n.jpg

Tüm dostlara hayırlı geceler güzel bir pazar sabahına uyanmanız dileğiyle ? :bye

Geri
Üst Alt