Disney Plus Resmen Türkiye'de

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Android TV kumandasında işe yaramayan Turkcell TV+ tuşunu Disney+ yapamıyor muyuz? :)

Cidden, keşke tuş tanımlamanın bir yöntemi olsaydı..

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
2 sene oldu sanırım 2019 ile kurdum öyle kaldı hocam. Özel bi nedeni yok düz ev kullanıcısıyım. Zart zurt gelen w10 güncellemelerini sevmediğimden öyle kurmuştum. Direk 2021 versiyona geçebiliyorsam güncelleme şeklinde geçireyim
Güncellemeri kapattınız sanırım. Açarsanız güncellemeyi yapacaktır kendisi. Ya da siz kendiniz manuel olarak güncellemeyi yapın. Biraz uzun sürebilir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Benimki de tizen sanıyordum ama saphi işletim sistemiymiş philips. Yeni modellerde yüklüymüş ama benim markette bile yok.
Samsung 55KU7500 üründe indirdim marketten kurdum sorun olmadı. Zaten Samsung ürünler ile ilgili değerli bir kardeşimiz de şu ekran görüntüsünü yolladı bana. Ben ucundan yırtmışım demek ki :kiskis

s14849ed07435e9030.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu arada ödemelerinize dikkat edin dostlar.
Disnay+ 279tl vaat edip 349tl tahsil edebiliyor. Sorunu düzeltsinler öyle ödeme yapayım dedim ama sonra sevgili ramchomania ramchomania kardeşim ile görüşünce şansımı deneyeyim dedim zira öyle görünüp 279 tahsil etmiş kendisinden. Bende durum farklı oldu, MH ile göreüşeceğiz mecburen :ok

d1.jpg

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Disnay+ 279tl vaat edip 349tl tahsil edebiliyor. Sorunu düzeltsinler öyle ödeme yapayım dedim ama sonra sevgili ramchomania ramchomania kardeşim ile görüşünce şansımı deneyeyim dedim zira öyle görünüp 279 tahsil etmiş kendisinden. Bende durum farklı oldu, MH ile göreüşeceğiz mecburen :ok

d1.jpg
Abi bence sen güncel kampanyadan satın almışsın. Mailden tıklanınca 279 liralık ayrı bir kampanyadan çıkıyor. O sürecin en sonunda 349 falan yazıyorken 279 alıyor. Ama normal websitesine girince olan kampanya direkt 349 zaten

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44

d1.jpg
Benden direkt 279.90 tahsil ettiler.
Ama web sitesinden yaparken 349,90 diye gözüküyordu. Alt tarafta da daha ufak yazıyla 279,90 yazıyordu.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bak herkese giden o mail bana da aynı saatte geldi, üzerindeki bağlantıdan ilerledim, baktım herkeste görünen bende görünmüyor o nedenle ilerlemedim twit attım, Snra sevgili Ramço 349 görünüyor ama 279 alıyorlar dediğinde gidip ödeme yaptım ama yine 349 tahsil edildi.

d2.jpg

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Bana teklif mail i bile gelmedi. Disney anında Türkiye deki sisteme uyum sağlamış. Kiminden 279.9 kiminden 282, 290, 349.9, 362. Kime ne denk gelirse artık.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Bak herkese giden o mail bana da aynı saatte geldi, üzerindeki bağlantıdan ilerledim, baktım herkeste görünen bende görünmüyor o nedenle ilerlemedim twit attım, Snra sevgili Ramço 349 görünüyor ama 279 alıyorlar dediğinde gidip ödeme yaptım ama yine 349 tahsil edildi.

d2.jpg
MH ile görüşmede kod istiyorlar abi, kodunu söylediğinde fazla tutar iade ediliyor.

Aslında sanal kart ile alınsa böyle aksilikler yaşanmaz, sanal karta 280 tl aktarılıp öyle almayı denemek lazım. Alırken limit yetersiz derse bilinki bir aksilik var ve daha fazla çekmeye çalışıyor.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29

d2.jpg
Ben de bana gelmedi demiştim ama spam/reklam klasöründe bulup ilerledim. Sonraki yıllar 349 olacağı uyarısını onaylayıp 279 ödedim. MH çözecektir bence de.

IMG_0750.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
MH ile görüşmede kod istiyorlar abi, kodunu söylediğinde fazla tutar iade ediliyor.

Aslında sanal kart ile alınsa böyle aksilikler yaşanmaz, sanal karta 280 tl aktarılıp öyle almayı denemek lazım. Alırken limit yetersiz derse bilinki bir aksilik var ve daha fazla çekmeye çalışıyor.
Bahsi geçen kod yolladıkları mailin en altında SRC diye devame den bir rakam grubu var o mu acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt