Disney Plus Resmen Türkiye'de

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bu arada ödemelerinize dikkat edin dostlar.
Disnay+ 279tl vaat edip 349tl tahsil edebiliyor. Sorunu düzeltsinler öyle ödeme yapayım dedim ama sonra sevgili ramchomania ramchomania kardeşim ile görüşünce şansımı deneyeyim dedim zira öyle görünüp 279 tahsil etmiş kendisinden. Bende durum farklı oldu, MH ile göreüşeceğiz mecburen :ok

d1.jpg

Sistemlerinde problem var abi o zaman bende 349 gözüktü ama tahsilat bitince 279 çekildi karttan

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayır abi EB-DPTKCNAKGEHA bu tarz bi kod olacak, maildeki linke tıkladığında anlık çıkıyor ekranda ama hemen kayıt yerine geçiyor. Geçmeden yakalaman lazım, yada geri gelip bakman lazım 🙂
Görüştüm MH ile, durumu anlattım, mail adresimi istedi kontrol etti, teyit amaçlı KK son 4 hanesini istedi konuyu doğruladı ve işlemi halletti.
Çok kibar, yapıcı, sorunu anlayan ve çözüm odaklı bir yaklaşım olması nedeniyle ismini rica ettim Nida Hanımmış ilgilenen, sonrasında anket amaçlı mail yolladıklarında da ismini gördüm, ismini istemiştim zira teşekkür etmek istemiştim. Amazon sonrası Disney+ ile de bu deneyim bende Ülkeme dair umut ışıkları belirmesine neden oluyor.
Her ne kadar ışığın kaynağı dış mihrakların şirketleri olsa da özlemişiz insan yerine koyulmayı inanın.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Görüştüm MH ile, durumu anlattım, mail adresimi istedi kontrol etti, teyit amaçlı KK son 4 hanesini istedi konuyu doğruladı ve işlemi halletti.
Çok kibar, yapıcı, sorunu anlayan ve çözüm odaklı bir yaklaşım olması nedeniyle ismini rica ettim Nida Hanımmış ilgilenen, sonrasında anket amaçlı mail yolladıklarında da ismini gördüm, ismini istemiştim zira teşekkür etmek istemiştim. Amazon sonrası Disney+ ile de bu deneyim bende Ülkeme dair umut ışıkları belirmesine neden oluyor.
Her ne kadar ışığın kaynağı dış mihrakların şirketleri olsa da özlemişiz insan yerine koyulmayı inanın.
Dış güçlerin eseri bunlar hep. 😤

Aaa bir saniye. Onu buraya yazmıyorduk di mi

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
İçerikte tam olarak neler var? Kullananlar bir iki ss paylaşabilir mi? 1 hafta bile olsa bi deneme hakkı olsa iyi olurdu. O kadar para verip pişman olmak istemiyorum. Bknz blutv pişmanlığı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Birinci nesil i7 lerden hocam . Ram 12 ssd var ama donanımsal arıza var cihazda. Elektrik sorunu var laptop devamlı şarj olmaya çalışıyor ama olamiyor. Pili çıkarınca zaten açılmıyor. Ekran çıtası da çatlak ekranı kapatamıyorum. Masraf etsem astarı yüzüne gelir herhalde
Piller şu anki kurla az buz para değil.
Kasa da çıkma bulunursa ucuza gelir. (Veya bedava.)

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
İçerikte tam olarak neler var? Kullananlar bir iki ss paylaşabilir mi? 1 hafta bile olsa bi deneme hakkı olsa iyi olurdu. O kadar para verip pişman olmak istemiyorum. Bknz blutv pişmanlığı.

Neleri aradığınızı az çok belirtirseniz öyle yardımcı olayım. Blu tv ile alakası yok. Benim açımdan Amazon dan daha iyi.
24 Castle Lost P. Break 911 gibi diziler var. Hatta 80 lerin altın kızlar ı bile var. Harmanlamışlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt