Çektiğimiz Fotoğraflar

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Bizimkilerin gideni gitti kalanı kaldı ama neden her sene öldüklerinin sebebini buldum en azından, aşı yaptırdım kalanlara onları kurtarmış olduk. Kediler zaten ya yaramaz ya tembel oluyor öyle efendi olan kedi pek tanımadım bugün eve girmeye çalışıyordu biri en sonunda girmiş ama kaybolmuş nereye geldiğini anlamamış ağlayınca fark ettim. Kaçıyor birde tutmasında gezeyim diye.?
Ya bizimkiler bizden önce arabaya biniyor. :):):

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Öldürülen kedi. Bu dünya hayvanların cehennemi çünkü. İnsanları sevmiyorum abi.
Benden de o kadar. İnsan bunlara nasıl zarar verebilir ki? Bazılarına merhamet dediğimiz erdemden pay düşmemiş.

IMG_20201110_114242594f7e67e55cb5a2.jpg
IMG_20201110_114051dd13baf2513588c8.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Öldürülen kedi. Bu dünya hayvanların cehennemi çünkü. İnsanları sevmiyorum abi.
Sevgili tarık,köyde gece tavuklar bağırış-çağırış yapınca ,komşu sansar zannetmiş,nice sonra ben sorunca anlattı bana,hatta o kedicik için 2 fakiri sevindirdim alattin aga dedi.Bende inandım ,çünkü yalan söyleyecek birisi asla değildi,ama sonuçta maalesef "öldürülen kedi" oldu.Hatta telefonla filme de çekmiştim ,çalınan laptopta gitti ,eve dönünce bakayım ,yedeklemişmiyim.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Sevgili tarık,köyde gece tavuklar bağırış-çağırış yapınca ,komşu sansar zannetmiş,nice sonra ben sorunca anlattı bana,hatta o kedicik için 2 fakiri sevindirdim alattin aga dedi.Bende inandım ,çünkü yalan söyleyecek birisi asla değildi,ama sonuçta maalesef "öldürülen kedi" oldu.Hatta telefonla filme de çekmiştim ,çalınan laptopta gitti ,eve dönünce bakayım ,yedeklemişmiyim.
Allah affetsin benim de başıma bi hata geldi öyle. Onuda benide ?

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Screenshot_20201111_000733_com.android.gallery3d.jpg
Screenshot_20201111_000946_com.android.gallery3d.jpg

Kedilerden biraz sıyrılalım ?
Ooo köpek de severim ben ama kediden ayrı düşünmem. İki tane Kangal besliyorum daha birkaç aylıkken sokak kedisi gelip bunların yemeğini yemeye başladı ona alıştılar şimdi kaç yaşına geldiler hala kedi seviyorlar arada oyun olsun diye kovalıyorlar ama asla zarar vermezler. Tabi bizim baktığımız kedi sülalesine alışıklar bazen kendi bölgelerinden çıkıp gelen erkek kediler bizim kedilere saldırıyor sen kimin kedisine saldırıyon diye bütün gün ağaçtan indirmediklerini bilirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt