Casper bilgisayar donması

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Format zaten atmadınız mı?
Evet sıfırdan yüklemiştim fakat bazı yerlede ingilizce yazıyordu yeniden adlandırdım. Mesela bu bilgisara olması gerekirken computer yazıyordu. Şimdi tekrar format atmak istiyorum kurtarma bölümünden sıfırla diyorum. Şöyle uyarı veriyor. Kurtarma medyasını takın ve bilgisayarı yeniden başlatın diyor. Flash bellegi takıyorum fakat kurmuyor bilgisayar yeniden başlıyor. Flash belleği görmüyor

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abi sistem kurulumu yapmadınmı 40 Dakika felan sürmüştü demiştin :hmm
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet sıfırdan yüklemiştim fakat bazı yerlede ingilizce yazıyordu yeniden adlandırdım. Mesela bu bilgisara olması gerekirken computer yazıyordu
Abi senin Dvd bence ölük durumda eve gideyim yardım olacağım sana uykuya kalmasam tabiki.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Abi sistem kurulumu yapmadınmı 40 Dakika felan sürmüştü demiştin :hmm

Abi senin Dvd bence ölük durumda eve gideyim yardım olacağım sana uykuya kalmasam tabiki.
DVD değil dün flash bellekten yüklemiştim yine flash bellekten yüklemek istiyorum

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
o halde İso Dosyan da problem vardır resim atma imkanın varsa nasıl bir hata oluyor bakıyım.
Kurtar sıfırdan yükle oraya gidiyorum. sıfırla diyorum usb hdd den diyorum. windows yükleme veya kurtarma medyasını takın ve bilgisayarı bu medya ile başlatın diyor flash bellek zaten takıl olduğu halde flash belleği görmüyor. İSO dosyasını bugün yeni yükledim flash belleğe saat 18 gibi yükledim İSO dosyasını

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Bugün yeniden yüklemiş olduğum win 10 Home Single Language bazı yazılar İngilizce oldu Mesela masa üstünde Bu bilgisayar yerine Computer Resimler içinde Resim kayıt yerine Save pictures olmuş ilginç. Daha önce bir çok sefer format atarak sıfırdan win 10 yüklemiştim böyle olmamıştı.
indirdiğiniz windows 10 iso dosyası orijinal türkçe sürüm değil ingilizceden türkçeleştirilmiş, oynanmış bir sürüm olabilir.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Kurtar sıfırdan yükle oraya gidiyorum. sıfırla diyorum usb hdd den diyorum. windows yükleme veya kurtarma medyasını takın ve bilgisayarı bu medya ile başlatın diyor flash bellek zaten takıl olduğu halde flash belleği görmüyor. İSO dosyasını bugün yeni yükledim flash belleğe
Adım adım resim eklersen sevinirim Bıostan direkt olarak USB yi seçme Boot menüden seç USB yi windows u yükle tıklıyosun sonra bu hatayı veriyor değilmi ?

smili72 smili72 Dediği gibi sen en başından temiz bir iso bulalım abi ben sana yardımcı olmaya çalışacam.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
indirdiğiniz windows 10 iso dosyası orijinal türkçe sürüm değil ingilizceden türkçeleştirilmiş, oynanmış bir sürüm olabilir.
microsoftun sayfasından indirdim İSO dosyasını microsoftu aradım gündüz uzaktan yardım ile bağlandılar computer yazan yeri vede pictures save yazan yerleri yeniden adlandırdan türkçe yazdı tamam dediler

Adım adım resim eklersen sevinirim Bıostan direkt olarak USB yi seçme Boot menüden seç USB yi windows u yükle tıklıyosun sonra bu hatayı veriyor değilmi ?

smili72 smili72 Dediği gibi sen en başından temiz bir iso bulalım abi ben sana yardımcı olmaya çalışacam.
bot menüden resim çekeyim hangisi olduğunu söyleyin lütfen

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
microsoftun sayfasından indirdim İSO dosyasını microsoftu aradım gündüz uzaktan yardım ile bağlandılar computer yazan yeri vede pictures save yazan yerleri yeniden adlandırdan türkçe yazdı tamam dediler

bot menüden resim çekeyim hangisi olduğunu söyleyin lütfen
Abi en başından çek fotoğrafları boot menü ve o hatayı veren ekrana kadar ben sana temiz bir iso atayım bide onu dene bakalım.Microsoftla çok irtibat yapma nefes alsan para kimbilir para bile talep etmişlerdir sizden.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Daha kolay olan şu yöntemi deneyebilirsiniz. windows iso dosyanızı D bölümüne kopyalayın ve iso dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkar deyin.Daha sonra linkteki dosyayı da D kısmına kopyalayıp açın disk üzerinden yükleme işlemi yapın

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Abi en başından çek fotoğrafları boot menü ve o hatayı veren ekrana kadar ben sana temiz bir iso atayım bide onu dene bakalım.Microsoftla çok irtibat yapma nefes alsan para kimbilir para bile talep etmişlerdir sizden.

003906a61ea7dc86280.jpg

0014cb5371c92c10c03.jpg

002d3e5d17185797fdc.jpg

004a0c356aa0bdd5e2f.jpg

0053e32747f0a12b05e.jpg

00644c9bcdd0f0b4f19.jpg

0075dc4a8ec2d20636d.jpg
son resimde görüldüğü gibi altında ilğinç bir simge çıkmaya başladı microsftçu bağlandıktan sonra

Daha kolay olan şu yöntemi deneyebilirsiniz. windows iso dosyanızı D bölümüne kopyalayın ve iso dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkar deyin.Daha sonra linkteki dosyayı da D kısmına kopyalayıp açın disk üzerinden yükleme işlemi yapın

bende D yok sadece C ve F var F olanda DDR

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
003906a61ea7dc86280.jpg

0014cb5371c92c10c03.jpg

002d3e5d17185797fdc.jpg

004a0c356aa0bdd5e2f.jpg

0053e32747f0a12b05e.jpg

00644c9bcdd0f0b4f19.jpg

0075dc4a8ec2d20636d.jpg
son resimde görüldüğü gibi altında ilğinç bir simge çıkmaya başladı microsftçu bağlandıktan sonra

bende D yok sadece C ve F var F olanda DDR

farketmez boş olan herhangi bir bölüme kopyalayıp aynı işlemi yapın. biosdan herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok bu işlem için

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt