Casper bilgisayar donması

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Engellenen dosyaya tıklayın yine de indir şeklinde bir yazı olacak ona tıklayıp indirin . antivirüs varsa o da engelliyor olabilir devre dışı bırakmaya deneyin.

yada aşağıdakini deneyin

Onuda engeledi engellediği için hiç bir yere atamıyor başlar başlamaz engelliyor. Şimdi başka bir flash belleğe yeniden İSO dosyası oluşturacam

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
windows defenderı devre dışı bırakın yada başka antivirüs varsa
şimdi yeniden İSO yüklüyorum onu deneyecem. Sizin bu önerdiğnğz Windows 10 mu. Benim Windows 10 orjinal o yüzden orjinali yüklemek istiyorum. Saygılarımı sunuyorum. Benim şüphem flash bellek arızalandı gibime geliyor dün bios ayarlarına falan hiç dokunmadan flaş bellekten yüklemiştim sanırım bu ğün microsoftçular flash bellek içinde source dosyasından bazı işlemler yapmışlardı şimdi aklıma geldi dosya bozulmuş olabilir

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Verdiğim bu araçla elinizdeki windows sistemini yükleyceksiniz . usb yerine hard diskten
explorerden deneyeyim indirmeye. Explorer indirdi. Flash belleğe iso yükleyeyim yüzde 25 da şimdi öyle deneyeyim. Yükleyemez isem sizin bu program ile nasıl yapacam acaba. NT6 HDD indirdim. İSO yüklensin öyle deneyecem

Son düzenleme:
Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli arkadaşlar Casper bilgisayarıma format atma konusunda yaşamış olduğum sorun flas bellekten kaynaklı imiş sanırım Flas bellek değiştirerek yeni kurulumu yaptım emeği geçen bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun. Emekleriniz için Hakkınızı helal edin lütfen. ALLAH'a emanet olun.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Değerli arkadaşlar Casper bilgisayarıma format atma konusunda yaşamış olduğum sorun flas bellekten kaynaklı imiş sanırım Flas bellek değiştirerek yeni kurulumu yaptım emeği geçen bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun. Emekleriniz için Hakkınızı helal edin lütfen. ALLAH'a emanet olun.
Helal olsun abi hayırlı Uğurlu olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt