Canon EOS M50 İlk Fotoğraflarım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir tane klon var ,sadece getir-götüre bakıyor :haha1
Abi klon demişken aklıma geldi.

beni de klonlamışlar bak :kiskis

Burası Bursa'da bir panel onarım merkezi :kop

Aragorn Aragorn memleketinde Adem Helvacı'yı kopyalamışlar haberin yok :kiskis

Kopya-Adem.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi klon demişken aklıma geldi.

beni de klonlamışlar bak :kiskis

Burası Bursa'da bir panel onarım merkezi :kop

Aragorn Aragorn memleketinde Adem Helvacı'yı kopyalamışlar haberin yok :kiskis

Kopya-Adem.png
:haha1
İnan bastım kahkahayı gece vakti ,hanım "şiiiiit" dedi ,lahavleeeeee ... Bakalım daha neleri göreceğim ,bunları da gördüm ya :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Abi fotoğraf bizim eski işyerinde sevgili İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz tarafından çekilmişti zaten :kiskis
Ben bir dönem kafada buf ile gezerdim kafayı kazıtıp :kiskis
Aslında bu kış neden takmaya başlamadım ki ? :alala
Çene altında topsakal gibi beyaz yansıma var ondan değişik geldi Adem Abi senin böyle fotoğrafların videoların vardı onu biliyorum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çene altında topsakal gibi beyaz yansıma var ondan değişik geldi Adem Abi senin böyle fotoğrafların videoların vardı onu biliyorum.
Birkaç kere çene üstü minik sakaldan bırakmıştım ama hayatımın hiç bir döneminde top tüfek kasatura hiç bir sakal şekli ile işim olmamıştır :kiskis

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
A Adem Helvacı
Makinen hayırlı olsun. Güzel ve yeni konsept aynasız makina, yani en eski makimaların teknolojisi. Gördüğünü resmeder. Tabii bunun hakkını vermek gerekir. Öyle bak titretmeden tut bas düğmeye ile olmaz. Makinanın ayarlarından bahsetmiyorum o zaten manuelinden alınacak bilgi uzmanlık alanın. Ben kontrolü sende olan makinenin kadrajına yapacağın görselin (kompozisyonun) yerleştirmesinden bahsediyorum. Dizi, film, izlemeyi seven birisin (kendi anlatımlarından çıkarımım). Öyle ki ödüllü olanları kaçırmıyorsundur. O izlediklerin saniyede 24 kare fotoğraf çekimleri zaten. Bakalım neyi nasıl izlemişsin çekeceğin resimlerde görmüş olacağız. Özellikle görüntü yönetmenlerinin ödül aldıkları olanlar, fotoğraf çekimleri için ders niteliğindedir.

Hayda bu yine aykırı yaklaştı diyeceğini duyuyorum. En değerli zamanını heba etmeden keyif alarak ve değer üreterek makinenle zaman geçirmeni istediğimden yazıyorum. Ayrıca bu konuda youtube da ipuçları içeren baya video içerikleri mevcut izlemeni öneririm. Her insanın içide yatkın olduğu bir sanat dalı vardır. Sanatsal yönünü yakalamak zor olsa da tekniği olarak doğrusunu yapmak için sanatçı olmak gerekmez.

Resimlerinin ve videolarının şimdiden beklentisi başladı.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı
Makinen hayırlı olsun. Güzel ve yeni konsept aynasız makina, yani en eski makimaların teknolojisi. Gördüğünü resmeder. Tabii bunun hakkını vermek gerekir. Öyle bak titretmeden tut bas düğmeye ile olmaz. Makinanın ayarlarından bahsetmiyorum o zaten manuelinden alınacak bilgi uzmanlık alanın. Ben kontrolü sende olan makinenin kadrajına yapacağın görselin (kompozisyonun) yerleştirmesinden bahsediyorum. Dizi, film, izlemeyi seven birisin (kendi anlatımlarından çıkarımım). Öyle ki ödüllü olanları kaçırmıyorsundur. O izlediklerin saniyede 24 kare fotoğraf çekimleri zaten. Bakalım neyi nasıl izlemişsin çekeceğin resimlerde görmüş olacağız. Özellikle görüntü yönetmenlerinin ödül aldıkları olanlar, fotoğraf çekimleri için ders niteliğindedir.

Hayda bu yine aykırı yaklaştı diyeceğini duyuyorum. En değerli zamanını heba etmeden keyif alarak ve değer üreterek makinenle zaman geçirmeni istediğimden yazıyorum. Ayrıca bu konuda youtube da ipuçları içeren baya video içerikleri mevcut izlemeni öneririm. Her insanın içide yatkın olduğu bir sanat dalı vardır. Sanatsal yönünü yakalamak zor olsa da tekniği olarak doğrusunu yapmak için sanatçı olmak gerekmez.

Resimlerinin ve videolarının şimdiden beklentisi başladı.
Öneriler için çok teşekkür ediyorum.
Eşim ile uzun yıllar hayıflandık bir enstrüman çalmayı neden öğrenmedik diye zira bu yönde (Sanatsal faaliyetler) hep eksik gördük kendimizi, ben hiç sanat yönü ile bakmamıştım ama bu derece iddialı yaklaşım kamçılamıyor da değil hani :)

Başarabilmek bir yana, başarabilmek adına mücadele etmek büyük keyif olacak :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt