Canon EOS M50 İlk Fotoğraflarım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gayet canlı kaliteli fotoğraflar video çekim kalitesi nasıl Adem Abi ilk video ilk içerik çekildi mi ?️ ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Gayet canlı kaliteli fotoğraflar video çekim kalitesi nasıl Adem Abi ilk video ilk içerik çekildi mi ?️ ?
Heee çekildi çekildi.

Sen 39 dakika boyunca konuş ama mikrofonu CAMERA moduna alma. Sessiz film izledim kendimi.

Sonra kendime kızdım
Sonra kendime küstüm

Taktım telefonu bu günkü videoyu yine telefonla çektim :kiskis

20211203_232701.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Heee çekildi çekildi.

Sen 39 dakika boyunca konuş ama mikrofonu CAMERA moduna alma. Sessiz film izledim kendimi.

Sonra kendime kızdım
Sonra kendime küstüm

Taktım telefonu bu günkü videoyu yine telefonla çektim :kiskis

20211203_232701.jpg
ilk tanışma kazası Adem Abi çok normal :kiskis
İlk motor kullandığımda arka yerine ön firene basınca ben ve motor yerde bulduk kendimizi
Bir arabayı pert etmiştim hemen ordan kaçtım motor ön çamurluk kırık sağ ayak bileğim burkulmuş bacağımda ezikler sonra bir hafta aksaya aksaya yürüdüm firenlerin yerini niye sormadım diye kendime kızdım :haha

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
İlk motor kullandığımda arka yerine ön firene basınca ben ve motor yerde bulduk kendimizi
Bir arabayı pert etmiştim hemen ordan kaçtım motor ön çamurluk kırık sağ ayak bileğim burkulmuş bacağımda ezikler sonra bir hafta aksaya aksaya yürüdüm firenlerin yerini niye sormadım diye kendime kızdım :haha
Gelmiş, geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Acı tecrübeler abi tekrarı olmasın elbette :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bir karavan olacak Adem Abi sende geze geze Türkiye turuna çıkacaksın ne hikayeler ne içerikler çıkar eylenceli neşeli keyifli gır gır şamata gündeme dair konuları işlesen belki ilerde oda olur hazır gezi kanalıda geldi yavru kanal ☺️

Geri
Üst Alt