ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ TAVSİYESİ

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Hocam makine ile ilgili kullanım açısından olumlu olumsuz görüşlerinizi yazarmisiniz kurutma performansı nasıl çok kiristirma yapiyormu elk sarfiyatı nasıl bunun bakımı kolay mı gibi teskler

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Hocam makine ile ilgili kullanım açısından olumlu olumsuz görüşlerinizi yazarmisiniz kurutma performansı nasıl çok kiristirma yapiyormu elk sarfiyatı nasıl bunun bakımı kolay mı gibi teskler

Su ana kadar 4-5 defa kullandik. Gayet memnunuz. Islaklik durumuna gore kurutma suresi uzuyor yada kisaliyor.
Hafif nemli kiyafetleri deneme amacli atmistik yarim saat surmedi bitti. Acaip sasirdik niyese cok mutlu olduk :gul
Bu konuda cok tecrubeli degiliz.
Ilk kurutma makinemiz.
Kendimce de arastirma yapmistim A Adem Helvacı Baskan da tavsiye edince hemen aldik.
Can alici kisim ; Fatura henuz gelmedi ?

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Teskl
Su ana kadar 4-5 defa kullandik. Gayet memnunuz. Islaklik durumuna gore kurutma suresi uzuyor yada kisaliyor.
Hafif nemli kiyafetleri deneme amacli atmistik yarim saat surmedi bitti. Acaip sasirdik niyese cok mutlu olduk :gul
Ilk kurutma makinemiz.
Kendimce de arastirma yapmistim A Adem Helvacı Baskan da tavsiye edince hemen aldik.
Tesk bende düşünüyorum da

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ilk kurutma makinemiz.
Faturada görüşelim tekrar, ben de merak ediyorum sonucu :ok

E Çevrimdışı

empax

Yeni Üye
18 Kas 2019
18
37
Merhabalar, Beko D 81 HP A++ ve Grundig GDH 80 A+ 8 Kg arasında kaldım. Grundig fiyat olarak daha iyi siz hangisini tavsiye edersiniz? Perşembe günü muhteşem Cuma kampanyası var. Bu hafta alacağım.

E Çevrimdışı

empax

Yeni Üye
18 Kas 2019
18
37
Dediğiniz gibi Beko ağır basıyor ama en az 600 TL fark var aralarında. Sizce de değer mi bu farkı ödemeye? Servis olarak her iki marka aynı sanırım. Teknik özellikleri birbirine çok yakın.

E Çevrimdışı

empax

Yeni Üye
18 Kas 2019
18
37
[SUP]Bilgi için teşekkürler hocam. Yanlış hesaplamadıysam faturada yılda 40tl civarı fark oluyor.[/SUP]

[SUP]Araştırdıkça kafam karışıyor. Açıkçası 2500TL üzerine çıkmak istemiyorum. Hazır önümüzde muhteşem cuma indirimi de var, 500TL kadar indirimler olabiliyor.[/SUP]

[SUP]Üstadlar da yardımcı olursa Beko D 81 HP veya D 82 HP veya Grundig GDH 80. Bunlardan birini almayı düşünüyorum.[/SUP]

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Alanlara , kullananlara sonsuz saygım var , bana gereksiz bir makine gibi geliyor kurutma makineleri ?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
[SUP]Bilgi için teşekkürler hocam. Yanlış hesaplamadıysam faturada yılda 40tl civarı fark oluyor.[/SUP]

[SUP]Araştırdıkça kafam karışıyor. Açıkçası 2500TL üzerine çıkmak istemiyorum. Hazır önümüzde muhteşem cuma indirimi de var, 500TL kadar indirimler olabiliyor.[/SUP]

[SUP]Üstadlar da yardımcı olursa Beko D 81 HP veya D 82 HP veya Grundig GDH 80. Bunlardan birini almayı düşünüyorum.[/SUP]
Almışken 1 kere alıyorsunuz alın bekoyu gitsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt