ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ TAVSİYESİ

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Çamaşır makinesinde olduğu gibi kurutma makinesinde de yine ARÇELİK grubundan BEKO önereceğim.
VESTEL in kurutmalı makinesini şu an halen kullanan birisi olarak konuya girmiyorum dahi, ne demek istediğim anlaşılmıştır. :kiskis

Satın alırken ucuz olsun ama çok elektrik parası ödeyeyim derseniz D73KT
İlk başta biraz yüksek ödeyeyim ama enerji verimliliği yüksek olsun derseniz (Önerim bu dur) D81 incelemenizi tavsiye ederim.

Marka BEKO olsa da, içiniz rahat olsun mühendislik dışarıdan :kas

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Çamaşır makinesinde olduğu gibi kurutma makinesinde de yine ARÇELİK grubundan BEKO önereceğim.
VESTEL in kurutmalı makinesini şu an halen kullanan birisi olarak konuya girmiyorum dahi, ne demek istediğim anlaşılmıştır. :kiskis

İlk başta biraz yüksek ödeyeyim ama enerji verimliliği yüksek olsun derseniz (Önerim bu dur) D81 incelemenizi tavsiye ederim.

Ado Baskan sende olmasan yanmisiz valla/
Allah senden razi olsun.

Ama net olarak ne tavsiye ettigini anlamadim ;)
Uzun yillar kullanabilecegim bir F/P urunu lazim.
Camasirlari evin icinde kurutmaya calismaktan cigerlerimiz bitti /

ByOhen Çevrimdışı

ByOhen 

Aktif Üye
23 Eyl 2018
118
36

Hocam neden Arçelik değil de özellikle Beko dediniz. birde dışarıdan mühendislik derken hangi markadan? açabilirmisiniz?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
D 81 HP
D 81 HP A++
D 81 HPS

Gibi 3 secenek cikiyor. A Adem Helvacı
Nokta atis yap baba bize. ;)
Cahiliz biz.
Estağfurullah güzel kardeşim, Söz konusu kurutma olunca, enerji tüketimi çok olur o nedenle verimliliğe yönelik mühendisliğe satın alırken biraz para versek de, ülkemizdeki elektrik parası kontrolsüzlüğü ile o fark zaten bir senede kapanır merak etmeyin o nedenle önerim D 81 HP A++

HPS olanı zaten aynı malın gri olanı, S silver yani :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam neden Arçelik değil de özellikle Beko dediniz. birde dışarıdan mühendislik derken hangi markadan? açabilirmisiniz?

Arçelik de olur sıkıntı yok neticede aynı teknolojiyi kullanıyorlar, ben genelde bilerek ikinci markalara gidiyorum bir nebze de olsa daha ekonomik olur diye.
Malum ana marka olunca belli bir marka değeri farkı biniyor ürünün üstüne.

Kurutma makinesindeki teknolojinin mühendisliği aslında tam anlamıyla halen bizim değil. Beko bu konuda LG den feyz alır halen. :ok

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Estağfurullah güzel kardeşim, Söz konusu kurutma olunca, enerji tüketimi çok olur o nedenle verimliliğe yönelik mühendisliğe satın alırken biraz para versek de, ülkemizdeki elektrik parası kontrolsüzlüğü ile o fark zaten bir senede kapanır merak etmeyin o nedenle önerim D 81 HP A++

HPS olanı zaten aynı malın gri olanı, S silver yani :)

D 81 HP A++
sitesinden Cumartesi siparisi verdik baskan.
Yarin gelecekmis simdi aradilar.
Senin tavsiyen ile 43ud8400 vestel de almistim cok memnunum.
Bu urunden de suphem yok,.
Saygilar baskan. iyiki varsin.

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
IMG_20191031_115327.jpg

Ürün geldi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt