A Çevrimdışı

AhmetK

Yeni Üye
27 Tem 2020
3
34
Bir şey daha sorayım. Hepsiburada dan makine alırsak ek garanti yaptırmak istersek bunu servis kurmaya geldiğinde mi yapıyoruz yoksa siteden vs alabiliyor muyuz?

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Hocam ben yeni bm4320eg aldım 1600 liraya. Hayatımızda ilk defa bulaşık makinesi kullandığımız için pek yorum yapamayacağım. Abimlerde Bosch başka bir seri var. Ona göre biraz sesli çalışıyor. 4 programı var. genelde ekstra durulama yapmazsak deterjan artığı kalabiliyor. Birde ön kapak saçları ince kullanılan ekran kalitesiz gibi ufak tefek olumsuz yönleri var.
Bende mart sonu önce altus almıştım inox diye eve geldi gri boyalı çıktı, kurulum yapıldığı halde satıcıya rica ettim iade edip yerine profilo bm4380eg aldım inox olarak, cihaz çok iyi tasarruflu tavsiye edilen jel tabletlerle yıkama yapılırsa koku yok ve çok temiz yıkıyor ama içi biraz dar geldi bize, o sebeple satıyorum, sattığımda hoover'in 16 kişilik olan modellerinden birini alacağım.

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
10 yıla yakın vestel bulasık makınası kullanıcısıyım gayet memnunuz , iç hacim olarak da geniş tavsiye ederim vestel i

H Çevrimdışı

hamur

Yeni Üye
22 Ağu 2019
39
41
alman siemens var yikamasindan memnunz. gecen temizleyim dedim. alttaki filtreler ic ice gecmis cikmiyor yada ben beceremedim. haliyle zor temizledim. onceki evde teka vardi ispanyol cok kolaydi filtre temizligi. bide altini plastik yapmislar siemensin simsiyah olmus kirden. ama degisik bi malzeme bezle silince tertemiz oldu
makine alirken gorup incelemek lazim

F Çevrimdışı

Facebook

Yeni Üye
3 Ağu 2020
38
mavi ışık bakteri yok etmeye yarıyor arçelik beko sistemi ama şöyle bir sıkıntı var dolap kapalı iken çalışmıyor , günde kaç dk açık aklıyor ki onun için pek sağlıklı oldugunu düşünmüyorum , bsh ( profilo-bosch-simens) markalarda iç bölümü gümüş ironlarla kaplama onun için bakteri yapmıyor bakteri yapamdıgı için mavi ışıga gerek duyulmuyor , alman sistemi kaltesi burda da fark gösteriyor
Mavi Işık Teknolojisi

Mavi Işık teknolojisi meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar. Tat ve aromaları korunan gıdalarınız daha uzun süre taze kalır ve C vitamini miktarları korunur.

Antibakteriyel kaplama özelliği tüm koç grubu ürünlerinde var ayrıca. ve bu başka bir şey.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Herkese merhaba,
8 yıl sonra Bosch bulaşık makinemizin sepetlerinin alt kısmında küflenmeler meydana geldi. Bu küflerin üstünü ısıya dayanıklı kırmızı mastikle kapatsam iş görür mü acaba?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Bakındım ama buna bir cevap bulamadım. Sırf alt sepet 450 lira. Üst sepette de sorun var. Takım alsam 700 lirayı buluyor. İdareten çözüm bulayım diyorum.
O Nasıl fiyatlandırma arkadaş. ben geçen hafta 1169tl regal marka bulaşık makinesi aldım :)
bu simens bosh grubunun yedek parça olayı aşırı saçma geliyor bana

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
O Nasıl fiyatlandırma arkadaş. ben geçen hafta 1169tl regal marka bulaşık makinesi aldım :)
bu simens bosh grubunun yedek parça olayı aşırı saçma geliyor bana
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bosch'un sitesindeki yedek parça fiyatları bunlar. Artık Bosch marka hiçbir ürün almıyoruz. Yerli markaların yedek parçası ve servis hizmeti daha uygun. Kronik motor-ısıtıcı arızası verirse yaptırmayacağım.

Küf sorununu Sista marka kırmızı renk silikon ile çözdüm. Mercimek kadar sürüp hasarlı kısmı kapattım. Umarım işe yarar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bosch'un sitesindeki yedek parça fiyatları bunlar. Artık Bosch marka hiçbir ürün almıyoruz. Yerli markaların yedek parçası ve servis hizmeti daha uygun. Kronik motor-ısıtıcı arızası verirse yaptırmayacağım.

Küf sorununu Sista marka kırmızı renk silikon ile çözdüm. Mercimek kadar sürüp hasarlı kısmı kapattım. Umarım işe yarar.

Küf dediğiniz şey paslanma mı?
Bizim 27 yıllık Arçelik'te çürüme ve paslanmalar olmuştu alt ve üst sepette.
Kopan kısımları aldım, öyle kullanıyoruz hala.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Küf dediğiniz şey paslanma mı?
Bizim 27 yıllık Arçelik'te çürüme ve paslanmalar olmuştu alt ve üst sepette.
Kopan kısımları aldım, öyle kullanıyoruz hala.
Evet paslanma. Üst kısımlarda bir şey yok ama sepetlerin altından başlamış. Hiç darbe almamış yerlerin paslanma yapması da ilginç

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt