A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben yakın zamanda bulaşık makinası aldım(arçelik leydi makina bozulunca) forumda grundıg ve vestel tavsiye edildi fakat ben o markalara güvenemediğimden samsung aldım.lg alacaktım fakat en az programlı makinası bile aşırı pahalıydı.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bende Bosch düşünüyorum ama bakıyoruz fiyatlara şimdilik :)
küçük ev aletlerinden tutunda beyaz eşyaya kadar herşeyim boschtu fakat türkiyede üretilmiş bir buzdolabını aldıktan ve bir sürü arıza yaptıktan sonra bosch benim için bitti eski kalitesi yok artık bu markanın.

Son düzenleme:
Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
küçük ev aletlerinden tutunda beyaz eşyaya kadar herşeyim boschtu fakat türkiyede üretilmiş bir buzdolabını aldıktan ve bir sürü arıza yaptıktan sonra bosch benim için bitti eski kalitesi yok artık bu markanın.
Bizde çok eski bir buzdolabı var bayet memnunduk halen annemlet kullanıyor. Bende fırın ve çamaşır makinesi var 2 yıldır maşallahları var. Bu yüzden bulaşkta aynı marka olsun diye düşündüm. Birazda şans işi bu beyaz eşya.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bosch beyaz eşya ürünleri çok beğeniyorum, çok dayanıklı oluyorlar. Kullananlardan da güzel dönüşler oluyor ama pahalı. Ya da bana göre pahalı bilemem tabi, bizde bulaşık makinesi de çamaşır makinesi de Vestel, çamaşır makinesini alalı olmuştur bi 7 sene, bulaşık makinesi de 3 seneyi doldurdu şükür memnunuz ?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bosch ketil-bosch ekmek kızartma makinası-bosch aspiratör-bosch set sütü ocak-bosch tüpgazlı şofben-bosch mikser - bosch çamaşır makinası-bosch klima-bosch buzdolabı şimdilik alıpta kullandığım ürünler bunlar .çamaşır makinası-set üstü ocak ve klima haricindeki ürünleri çok çabuk bozuldu hele buzdolabı kompresörü bile yandı ondan sonrada 5-6 tane daha farklı arızalar verdi beni canımdan bezdirdi.benim şahsi fikrim bosch eski kaliteli bosch değil.

A Çevrimdışı

Aga44

Yeni Üye
15 Eyl 2018
10
48

Vestel BM 5302 X WIFI 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestelin sitesinde 3049,00 TL tavsiye edermisiniz Adem bey bu makineyi veya tavsiye edeceğiniz bir ürün varmı.
Adem bey cevap vermeyince ? İçişleri bakanı emriyle Arçelik 6055 Uh ı 5 Programlı alındı inşallah bir sorun yaşamayız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt