Boulder Dash 70-80 li ler bilir :)))

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Sanırım disketle açılan macintosh ve sonrasında da ilk windows 95 işletim sistemli PC lerde oynardık.. Geçmiş zaman olur ki hayali cihana değer.. :cigara:cay

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
oo alo abi sen iyi wot oynarsın Adem Helvacı Ado usta bence alo abiyle wot oynatyın derim :hihi

Bence karşıma çıkmaya cesaret edemez :kas
:kiskis
Kışkırtmayın bakayım beni :seytan
Sanırım disketle açılan macintosh ve sonrasında da ilk windows 95 işletim sistemli PC lerde oynardık.. Geçmiş zaman olur ki hayali cihana değer.. :cigara:cay
Vay sendemi :hihi ,hemde disketlisini hatırlıyon ...
Şaka maka bu oyunun her sistemlisi de vardı maşallah,amigadan tutun atariye kadar ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kışkırtmayın bakayım beni :seytan
Vala bilmiyorum yani SU152 ile patlatıyorum ortalığı. Olmadı TYPE5 HEAVY ile yıkıp geçiyorum. O da olmazsa ruh halime göre PZ1-C ile saatte 74km ile giderken makineli ile tarıyorum o derece yani.

Gelebileceğini sanmıyorum :kas

aa119d0e4ecb054f485f.png

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,146
Biz 90'ların çocuklarıda SEGA oynaydık , atari salonlarının zirvede olduğunu yıllar :hoba1 tabi sonra Playstation çıkınca ortalık yıkılmıştı aahh Fifa 96 aaah , sonrasında winning eleven 3 diye bir oyun girdi hayatımıza ve müptezeli olduk :hihi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Biz 90'ların çocuklarıda SEGA oynaydık , atari salonlarının zirvede olduğunu yıllar :hoba1 tabi sonra Playstation çıkınca ortalık yıkılmıştı aahh Fifa 96 aaah , sonrasında winning eleven 3 diye bir oyun girdi hayatımıza ve müptezeli olduk :hihi

İşin ilginç yanı, mesleki olarak da ister istemez her dönemin oyun makinelerini de oyunların bir çoğunu da biliyorum.

Benim dönemim hiç geçmiyor yani, Hepsi benim dönemim :kop

Birtek şu futbol oyunlarını oynamazdım. Ne izlerim, ne severim, ne oynarım :kiskis

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
:haha1
Ben oynamayayım ,neme lazım tek parça kalmak isterim hep :hihi

Birtek şu futbol oyunlarını oynamazdım. Ne izlerim, ne severim, ne oynarım :kiskis
Ben pek oyun oynamadım desem yeridir,ama hep oyun disketlerindeki yazılımlara neler yaparım diye kurcalardım :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,146
Winning Eleven 3

Şu oyunu saatlerce oynardık yaa :hihi hiç bıkmazdık arkadaş , büyülenmiş gibi olurduk :hihi

Geri
Üst Alt