Boulder Dash 70-80 li ler bilir :)))

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İşin ilginç yanı, mesleki olarak da ister istemez her dönemin oyun makinelerini de oyunların bir çoğunu da biliyorum.

Benim dönemim hiç geçmiyor yani, Hepsi benim dönemim :kop

Birtek şu futbol oyunlarını oynamazdım. Ne izlerim, ne severim, ne oynarım :kiskis
Futbol oyunu dışında Dino Crisis ve Resident Evel favori oyunlarımdı Playstation 1'de Adem hocam :sirit

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yaa bu beğen yerine gülücük nasıl koyuyorsunuz , ben bulamadım telefondan giriyorum diye mi bulamıyorum :hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Futbol oyunu dışında Dino Crisis ve Resident Evel favori oyunlarımdı Playstation 1'de Adem hocam :sirit
PS1 dediğinde Tomb Raider (Bitirmiştim oyunu), Silent Hill (Bitirdim), Syphon Filter (Bitirdim, üstüne bir daha bitirdim), Crash Bandicooth (İsmi yanlış yazmış olabilirim oyunu da yarım bıraktım) gibi oyunlar ilk aklıma gelenler olur.

Ace Combat ve adını hatırlayamadığım ama bitirdiğim bir oyun daha vardı :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Yaa bu beğen yerine gülücük nasıl koyuyorsunuz , ben bulamadım telefondan giriyorum diye mi bulamıyorum :hihi
Beğenin üzerine fare geldiğinde çıkıyor pcde,telde nasıl oluyor bilmiyorum ,sende parmağını getirsen (şaka tabii) :)
PS1 dediğinde Tomb Raider (Bitirmiştim oyunu), Silent Hill (Bitirdim), Syphon Filter (Bitirdim, üstüne bir daha bitirdim), Crash Bandicooth (İsmi yanlış yazmış olabilirim oyunu da yarım bıraktım) gibi oyunlar ilk aklıma gelenler olur.
:hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

PS1 Sony tarafından tekrar piyasaya sürülmüş içinde 20 adet oyunla birlikte , ne zaman çıkmış bu ürün bilmiyorum ama şimdi muhabbeti açılınca bi bakayım dedim satışı var mı diye bunu buldum :mutlu

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
o yılları hatırlayanlar bilir, internete girmek için 1 aylık CD ler satın alırdık.. hani şu kullan at CD lerden.. ve 56 k çevirmeli modemle (dial - up modem) internete bağlanırdık.. bağlanmadan önce telefon ile servis sağlayıcıdan onay alırdık ve karşı taraf bizi nete onaydan sonra bağlardı.. şanslıysak 15 - 20 dakikada nete bağlandıktan sonra (çoğunlukla bağlantı kopardı..) oyun arardık.. tabi bu arada bol bol da virüs yerdik..(internet virüsü nedir hiç bilmezdik..) gerçi o zamanlar virüsler o kadar yaygın da değildi ama PC zaman zaman çökerdi.. hadi bakalım bu sefer windows 95' i baştan kur.. 90 lı yıllarda da atariler yeni çıkmıştı ve üstten takma kartuşluydu.. kartuşu satın alırdık... ilk renkli TV ler de yeni çıkmıştı.. ara kablo ile TV ye bağlar çocuğa oynatırdık.. iyi yıllardı...:cigara

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri