A Çevrimdışı

adilem

Yeni Üye
2 Mar 2020
34
43
evet yapıyorum tuhaf olan kendi yazılım kabul etmiyor redline g40 bile yükledim onda bile acılıyor sadece sinyal gelmiyor next oluyor sorunsuz sinyalde geliyor nextde ama ne hikmetse orjinal yazılım kabul etmiyor senin verdin dump da tek acıldı onda da SN de kaldı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
evet yapıyorum tuhaf olan kendi yazılım kabul etmiyor redline g40 bile yükledim onda bile acılıyor sadece sinyal gelmiyor next oluyor sorunsuz sinyalde geliyor nextde ama ne hikmetse orjinal yazılım kabul etmiyor senin verdin dump da tek acıldı onda da SN de kaldı
Sordum mu bilmiyorum ama sen flash değiştirmişmiydin,yoksa orjinal fiash mı :alala

A Çevrimdışı

adilem

Yeni Üye
2 Mar 2020
34
43
orjinal flaş var üstünde orjinal oldugu için orjinal yazılım kabul etmesi gerekmezmi usta

A Çevrimdışı

adilem

Yeni Üye
2 Mar 2020
34
43
evet rs 232 yüklüyorum cok saol yardımcı oldun için nasip olursa gündüz deneyip sonuc burda paylaşırım

A Çevrimdışı

akume

Yeni Üye
3 Nis 2019
43
63
teraspy teraspy, Üstat piko 600Z flash değişti buna hangi yazılımı tavsiye edersin ben ccam olmasada olur kanal geçişleri hızlı ve iptv olması yeter.Teşekkür ederim

A Çevrimdışı

adilem

Yeni Üye
2 Mar 2020
34
43
teraspy teraspy,

ustam denedim bunda da aynı sn yok yada yanlış yazılım dedi artık bende cihaz acılan yazılım yükledim tekrar bu sekilde kullanmak en iyisi başka botec aldım onu kullanıcam şimdilik

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt