J Çevrimdışı

jetixxx20

Yeni Üye
21 Şub 2020
3
63
arkadaşlar türksat 12245 H 27500, 12188 v 27500 ve 11012 v 30000 frekanslarında yayınlar funcam ile açık bilginize. kanal üzerinde 2-3 saniye bekleyin yayınlar açılıyon, spor, film ve belgesel kanallar.

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
teraspy teraspy hocam, dün botech cihazımda 52,5 doğu uydusundan 4 batıya kadar işe yarar uyduların frekanslarını düzenleyip tüm uyduları taradım. 4900 TV kanalı çıktı. Gece maç izlerken cihaz dondu kaldı. Fişten çıkarıp taktım ancak görüntü gelmedi ve numaratörde sadece botech 600 yazılım versiyonu olan 0287 yazısı vardı.

Bugün rs232 kablo ile yazılım atmayı deniyorum ancak cihaz açılmıyor. Flaş bilgileri görünüyor, yükleme tamamlansa bile cihaz açılmıyor.
Kabloda ya da programda mı bir hata var diye düşünüp boştaki botech cihaza yükleme yaptım 3-4 defa ve onda sorun çıkmadı.

Sorun ne olabilir, cihaz çöpe mi atayım :)

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Kanal kapasitesi sistem bilgisinde 7000 olarak görünüyor ama daha 5000 kanal varken cortladı cihaz. Softcam attığımda tüm keyler 00 00 .. 00 olarak görünüyordu. Flaş değiştirmek bu işlemciyi adam etmiyor.

Neyseki cihazı çalıştırabildim. Gereksiz kanalları komple silmek gerekiyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Kanal kapasitesi sistem bilgisinde 7000 olarak görünüyor ama daha 5000 kanal varken cortladı cihaz. Softcam attığımda tüm keyler 00 00 .. 00 olarak görünüyordu. Flaş değiştirmek bu işlemciyi adam etmiyor.

Neyseki cihazı çalıştırabildim. Gereksiz kanalları komple silmek gerekiyor.
Cihazda hangi yazılım var,kendi yazılımımı acaba?

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Cihazda hangi yazılım var,kendi yazılımımı acaba?

Botech 600 HD 2.87 vardı. Kanalı izlerken dondu. Sanırım kanal sayısı fazla geldi. Key sayfasına bakınca sıkıntı olduğu belliydi. Elimdeki tüm dumpları denedim. Herhalde 13-15 defa dump yüklemişimdir. En sonunda açıldı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Botech 600 HD 2.87 vardı. Kanalı izlerken dondu. Sanırım kanal sayısı fazla geldi. Key sayfasına bakınca sıkıntı olduğu belliydi. Elimdeki tüm dumpları denedim. Herhalde 13-15 defa dump yüklemişimdir. En sonunda açıldı.
Flash eraseall yapmadan yüklemiyorsundur umarım ,birde keylerin hepsini yükleme ,ben kullanılmayanları siliyorum mesela,,hatta kulanıılmayan derecelerdeki uyduları bile silip key ve iptvleri yükleyip sonra dump alıyorum :)
Gerçi halen mediastar 790 yüklü :)

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Flash eraseall yapmadan yüklemiyorsundur umarım ,birde keylerin hepsini yükleme ,ben kullanılmayanları siliyorum mesela,,hatta kulanıılmayan derecelerdeki uyduları bile silip key ve iptvleri yükleyip sonra dump alıyorum :)

Eraseall yapıyorum tabi. Key olarak online güncellemede ne varsa onu yapıyorum. Ben de kullanmadığım tüm uyduları sildim. Kanal sayısını abartmamak gerekiyor demekki.

Bu mediastar 790 nasıl yüklenir ? Dump bulamadım. 770 dumpu var elimde.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Eraseall yapıyorum tabi. Key olarak online güncellemede ne varsa onu yapıyorum. Ben de kullanmadığım tüm uyduları sildim. Kanal sayısını abartmamak gerekiyor demekki.

Bu mediastar 790 nasıl yüklenir ? Dump bulamadım. 770 dumpu var elimde.
770 yükle cihaza menü ---> Ağ uygulamaları ---> vftp gir en alttan MS-MINI royal tıkla , oradaki "bin" dosyasına gelip tekrar ok tıkla,yazılımı göreceksin,tıklayınca kurulur (sanıyorum) :ok
Tabi önce kullandığın yazılımın dumpını almayı unutma :ok

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
770 yükle cihaza menü ---> Ağ uygulamaları ---> vftp gir en alttan MS-MINI royal tıkla , oradaki "bin" dosyasına gelip tekrar ok tıkla,yazılımı göreceksin,tıklayınca kurulur (sanıyorum) :ok
Tabi önce kullandığın yazılımın dumpını almayı unutma :ok

770'ten farkı var mı peki ? Yoksa yüklemeyeceğim. Samsatta ses problemi var. F1'de kumanda tam uyumlu değil. Botech dışındakilerde rgb-yuv444 seçeneği yok. O yüzden mecbur 600 yazılımındayım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
770'ten farkı var mı peki ? Yoksa yüklemeyeceğim. Samsatta ses problemi var. F1'de kumanda tam uyumlu değil. Botech dışındakilerde rgb-yuv444 seçeneği yok. O yüzden mecbur 600 yazılımındayım.
Aynı yazılım,sadece cihaz noları farklı sevgili kurzawa :)

B Çevrimdışı

Bozyaka35

Yeni Üye
4 Kas 2019
17
34
[SUP]Hayirli forumlar herkese . Yaklasik 1 haftadir xtreamde sorun var ben de her zaman girdigim hesabima giremez oldum kesinlikle yanlis falan yazmiyorum giris diyorum 30 40 saniye bekletip baglanti kurulamadi ya da hatali yazisi cikiyor hesabima telefondaki uygulamadan girebiliyorum sorun yok hesapta . Abim de de ayni cihaz var onda da denedim acmiyor onda da . Var mi basina gelen ? [/SUP]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
[SUP]Hayirli forumlar herkese . Yaklasik 1 haftadir xtreamde sorun var ben de her zaman girdigim hesabima giremez oldum kesinlikle yanlis falan yazmiyorum giris diyorum 30 40 saniye bekletip baglanti kurulamadi ya da hatali yazisi cikiyor hesabima telefondaki uygulamadan girebiliyorum sorun yok hesapta . Abim de de ayni cihaz var onda da denedim acmiyor onda da . Var mi basina gelen ? [/SUP]
Test almıştım ,sorun yoktu bende :ok

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55

Eraseall olayı cihazın içinde mi ? Yeni 600 aldım da :) daha gelmedi

Geri
Üst Alt