teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
İp TV nasıl abi onun hakkında da bilgi verirmisin yani yazılımı önerirmisin
İp tv mükemmel şimdilik,hızlı...
xstream iptv de sorun yok önce onu yazayım :ok
Tek sorun İnternet iptv'de, (aslında sorun mu bilmem)2000 ile sınırlı,5mb lik liste attım sadece 2000 kanal(diyeyim) var,diğerleri yok,yani şöyle yazayım,22110 girişten sadece 2000 adedi listede görünüyor,bunu telefonda (vestel 355 model,ilk çıkan) tamamını görüyorum ,kötümü ,hayır :) ama sınır olmamalı ;)
Kanal geçişleri hızlı,farklı ülkelerden geçiş denedim,baya iyi,fakat yazılım geliştirilmeli,neden 22000 kanal(diyeyim) olmasın ki :)
Mylink uygulamasına bir türlü iptv listesini ekleyemedim,sanırım iyicene yaşlandım :haha1
Bu arada 6605s ve diğerlerinin yazılım editleme programlarını da buradan vereceğim,free :)
İyice kurcalıyayım,hemen hepsini yayınlıyacağım,belki benim gibi "meraklı" dostlarım da vardır uydu alıcısı konusunda :)
Gerçi dediğim gibi "amerikayı yeniden keşif etmek" değil,kullanıcının arayıp da bulamadığı programlar kalmasın,arşivlerine https://tavsiyeforumu.com üzerinden teraspy'dan alınma olarak katsınlar ;)

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Ustalar birde ccam veya funcam online bağlı iken iptv yi bir deneyin derim. Botech tüm 600 - 700 yazılımların da aynı sorun var. İptv sağlıklı çalışmıyor. Yazılım birden fazla net uygulaması çalıştığında iptv gibi net uygulamaları takılmalı donmalı çalışıyor. Yazılımlarda kalıcı bir hata var. Yazılımıda iptv seyrederken neden cam paylaşımını nete kapatmazlar anlamıyorum. Zaten paylaşım olarak kullanılacak menüsü yok.

Ayrıca kullanılan keyleri de göstermiyor. +F1 basınca, bu iyi olmamış.

Yine de görselliği yönünden baya iyi olmuş severek kullanıyorum.

M Çevrimdışı

muratberk

Yeni Üye
24 Tem 2019
1
47
üstadım xtream a bir türlü bağlanamıyorum duradan hata veriyor url kabul etmiyor yardımcı olurmusun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
üstadım xtream a bir türlü bağlanamıyorum duradan hata veriyor url kabul etmiyor yardımcı olurmusun
Hangi ürünü kullanıyorsun acaba,600 mü yoksa 700 mü ?
1 olan "Server name" kısmına olmadan serverin adresini yaz mesela: "benimiptv.com" gibi
2 olan yere aldığın veya bulduğun serverin portunu ya,burada 80 miş
3 olan yere aldığın veya bulduğun kullanıcı adını yaz ,büyük-küçük harfe dikkat et,duyarlıdır
4 olan yere aldığın veya bulduğun şifreyi yaz ,büyük-küçük harfe dikkat et,duyarlıdır
5 olan yer için kumandadan kırmızı tuşa basıp kaydet,biraz önce baktım gayet rahat giriş yapılıyor,sıkıntı yok xstrem ile :ok
xst1.jpg

C Çevrimdışı

commigere 

Aktif Üye
17 May 2018
86
40
Eee,nedir sonuç:)
Bu arada versiyonu sorayım ,kaç acaba?
Sayın teraspy; cihaz geldi ama yanına wifi antenini koymamışlar. Bugün onu da kargolayıp gönderecek satıcı. Cuma elime ulaşır muhtemelen. O yüzden internet gereksinimli özellikleri kullanamadım. İlk dikkatimi çeken görüntü kalitesi ilginç olarak üst düzey. Sinyal seviyeleri düşük gösteriyor. Yazılım versiyonu 2.18 gibi bir şeydi sanırım akşama bakıp tekrar yazarım. 2 sabit 1 motorlu çanakta usals özelliği ile birlikte güzel çalışıyor. Arada ufak takılmalar oluyor nadiren de olsa. Ses kısma ve açma esnasında kumandaya uzun basılınca cihaz geç tepki veriyor. Bir de listeden kanal kaybolma durumu var ses kanalını değiştirince o ilginç geldi bana. Yine aklıma geldikçe yazarım fark ettiğim durumları.

Saygılar...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt