teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu arada yazılımları dediğim yöntem ile mutlaka kontrol et,.U ya kadar kısmı sil yoksa cihaz rs232 ile yükleme yapsan da açılmaz :ok

byalo-1.png

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37

premium hd
Cihaz normal şekilde açılıyor zaten, açılışta premium hd yazılı bir logo geliyor, sistem bilgisindede u16 olarak görünüyordu sanirim.
sadece kumanda gözü numaratör çalışmıyor ve menü ing. Evde boya badana işleri var, biter bitmez "flash eraseall" deneyeceğim.

Botech piko 700, bende mesajda adı geçen premium hd yazılım atım kurtulamıyorum.
belki dedim çare olur çıhaz yazılım esnasında fişi çektim şuan sadece logoda açılıyor yani bilerek çokertim.
sanırım yazılım rs232 yazılım atmaya kapatılmış.her denememde yazılım %100 kadar yuklendi gorunsede yine içindeki yazılımın logosu ile açılıyor
kablo ile kurtarmanın yolu varmı.

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622

premium hd

Botech piko 700, bende mesajda adı geçen premium hd yazılım atım kurtulamıyorum.
belki dedim çare olur çıhaz yazılım esnasında fişi çektim şuan sadece logoda açılıyor yani bilerek çokertim.
sanırım yazılım rs232 yazılım atmaya kapatılmış.her denememde yazılım %100 kadar yuklendi gorunsede yine içindeki yazılımın logosu ile açılıyor
kablo ile kurtarmanın yolu varmı.
O yazılımı paylasan arkadas altına geri donus yok diye not düşmesi gerekirdi, ben uzun uğraşlar sonucu dönmüştüm. Nalet bir yazılım. Premium hd den echolink'e dön, echolinktende dream diye bir yazılıma dönünce boot kilidi açılmış oluyordu.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri