teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ustam aklıma şimdi geldi ksr bakma şunuda sorum sana. yazılım yükleme yaparken baya bir sürüyor hızlı yükleme metodu vardı neydi o acaba?
usb den yükleme :ok
Yazılımı usbya at ,tak cihaza ,rs232 bağla ,yükleme olarak usbdown seç,usbya attığın dosyanın adını yazıp start tıkla ,17 saniye sürüyor :) Anlatmıştım sanki bu işlemi ben :alala
Ben isimleri kısaltıyorum hep usbden atarken,mesela 1.bin ,2 bin v.s gibi ,yazmak kolay oluyor :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sota Sota ,ahmet ,bu programlar çok geride kaldı ,3 oldu yazıyorum bunu bence en iyisi "yazılım yükleme programları" diye yeni bölüm açmalısın ve başta olmalı o konu ki ulaşılsın. Sen bölümü aç,ben taşırım lazım olanları ,el altında olmalı onlar çünkü.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
usb den yükleme :ok
Yazılımı usbya at ,tak cihaza ,rs232 bağla ,yükleme olarak usbdown seç,usbya attığın dosyanın adını yazıp start tıkla ,17 saniye sürüyor :) Anlatmıştım sanki bu işlemi ben :alala
Ben isimleri kısaltıyorum hep usbden atarken,mesela 1.bin ,2 bin v.s gibi ,yazmak kolay oluyor :ok
Yazilim dosyasini pc den degilde usb den gostercez programa degilmi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tamar ustam simdi anladım, programdaki dosya adına usb deki mesela "1.bin" adını girince ordan dump çekiyor
Evet,filmde farklı dosya adı vermişim ama genelde "test" klasörü yaratıp ,içine kopyalarım ,internetten kaç tane dump indirdiysem ,yazılımı atarken de test/1.bin ,test/2.bin ..... test/25.bin (abartı değildir :) ) yazıp 17-20 saniyede bir çok yazılımı denemişimdir ,ama dikkat ettiysen filmdeki 4 mb lik yazılımlar ,benim flash 8lik olduğundan sıkıntı çıkartmadı ,sende büyük ihtimalle SN hatası verebilir.

A Çevrimiçi

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
teraspy teraspy

Emmi selamlar, suntech marka bir cihaz geçti elime, kumandası mevcut değil. botech piko 700hd ile aynı sanırım, üzerinde farklı bir yazılım var, piko yada next yazılımı atayım dedim ama bir yerde hata yapıyorum sanırım yazılımı almadı. Üstündeki yazılımı yedek aldım loader ile, bunu piko yada next kanky yapamazmıyız?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy

Emmi selamlar, suntech marka bir cihaz geçti elime, kumandası mevcut değil. botech piko 700hd ile aynı sanırım, üzerinde farklı bir yazılım var, piko yada next yazılımı atayım dedim ama bir yerde hata yapıyorum sanırım yazılımı almadı. Üstündeki yazılımı yedek aldım loader ile, bunu piko yada next kanky yapamazmıyız?

rs232 isteyeyim arkadaştan,senin yazılımı denerim mutlaka.(kızı kullansın diye vermiştim,üniversitede),umarım aciliyeti yoktur sevgili alper.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt