botech piko 600 hd plus

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
Usta birde şunu merak ediyorum 4k smart android tv lere oscam ya da cccam funcam vs.dışardan yuklenir mi eğer olursa süper olur bende alırım 4k smart android

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
Iptv zaten smart tv lerde var ben iks olarak yüklenebilir mi onu merak ediyorum oscam cccam funcam vs artık ne olursa

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Usta birde şunu merak ediyorum 4k smart android tv lere oscam ya da cccam funcam vs.dışardan yuklenir mi eğer olursa süper olur bende alırım 4k smart android
Yüklenir ,çalışır ama iş yapar mı bilmiyorum ,özellikle oscam dan bahsediyorum ,bence android tv alınmaz ,ben almam ,onun yerine doğru dürüst bir 4k+serverli cihaz alırdım :ok

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
Ben tv dahili uydu ile halletmek istiyorum eger olursa alabilirim yoksa o dedikleinin fazlasi bende zaten fazlasiyla var kurulu 4k enigma cihazda sagolasin kardeşim

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
teraspy teraspy ustam piko 600 hd plus cihaza bir tane yazılım attım cihaz açıldı fakat kumanda iş görmediği için usb den güncelleme yapamıyorum bu yüzden eski yazılıma da dönemiyorum. menü tuşu çalışmıyor o yüzden rs232 ile yazılım attım ama nafile işe yaramadı ne yapmam lazım?

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,063
Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,063
bunları denedim ama yine olmadı. ilgin için sağol kardeşim...bugün maça bakamayacağız vesselam...

GX6605S

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy ustam piko 600 hd plus cihaza bir tane yazılım attım cihaz açıldı fakat kumanda iş görmediği için usb den güncelleme yapamıyorum bu yüzden eski yazılıma da dönemiyorum. menü tuşu çalışmıyor o yüzden rs232 ile yazılım attım ama nafile işe yaramadı ne yapmam lazım?
Haydaa,neden dönemedi rs232 ile ,dönmesi lazım,yani kumanda içinmi dönmedi yazdın yoksa tam yazılım için mi anlamadım inan ,ama rs232 ile kendi yazılımına dönersin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt