BOTECH 600 HD PLUS ve BOTECH 600Z dönüşüm yazılımları

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Usb ile yazılımı atıyorum
Hımmm,dump alabilirsin ama usb ile geri yüklenir mi bilemem ,çünkü ben rs232 ile atıyorum.Usb il dump almak için :
Menü --->Usb menüsüne gel ve 0943128 tuşla kumandadan ve yedekle :ok bu sayı gurubunu da bir yere not et,sakla :ok

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Bendeki cihaza buralardaki dönüşümleri yükledim. Hatta defalarca yüklediklerim de oldu. Maalesef TRTdeki ses sorunu hepsinde var. Sanırım cihazın işlemcisiyle alakalı. Bazen olmuyor. Mesela spider f1 yazılımda ilk denediğimde olmadı. Sonra kullanmaya başladım. Baktım ki onda da durum aynı. Samsat yazılımında TRT sorunu ile birlikte farklı sorunlar mevcut. RGB-YUV444 seçeneği olduğu için en sonunda botech 600 yazılımına döndüm. Bazen yersem de keşke şu funcam next 2000 hd cihazımda olsaydı diyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Bendeki cihaza buralardaki dönüşümleri yükledim. Hatta defalarca yüklediklerim de oldu. Maalesef TRTdeki ses sorunu hepsinde var. Sanırım cihazın işlemcisiyle alakalı. Bazen olmuyor. Mesela spider f1 yazılımda ilk denediğimde olmadı. Sonra kullanmaya başladım. Baktım ki onda da durum aynı. Samsat yazılımında TRT sorunu ile birlikte farklı sorunlar mevcut. RGB-YUV444 seçeneği olduğu için en sonunda botech 600 yazılımına döndüm. Bazen yersem de keşke şu funcam next 2000 hd cihazımda olsaydı diyorum.
Bendeki piko600da böyle bir sorun yaşamadım,hatta mutfaktaki tvde bağladım hdmi ile,ki hanım mutfakta iş yaparken tv izler mutaka ,özellikle 80leri mutlaka da izler,bana hiç kötü bir geri dönüş yapmadı,çünkü özellikle belirttim,"trtde ses ve görüntüyü takip et bakayım "diye :)

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Bendeki piko600da böyle bir sorun yaşamadım,hatta mutfaktaki tvde bağladım hdmi ile,ki hanım mutfakta iş yaparken tv izler mutaka ,özellikle 80leri mutlaka da izler,bana hiç kötü bir geri dönüş yapmadı,çünkü özellikle belirttim,"trtde ses ve görüntüyü takip et bakayım "diye :)

Flaş değişimi çözer diye düşünmüştüm ama sorun işlemciyle alakalı olabilir. Başka cihazda böyle bir sorun yaşamadım. Botech cihazlarda bu sorun sıkça belirtiliyor.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
teraspy teraspy ustam tarif ettiğin gibi yaptım usb menü üstünde numarayı girdim ve "başarılı" <evet> yazdı, onayladım. Usb ye flash la başlayan 2 tane dosya oluştu, galiba oldu. Teşekkürler...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
teraspy teraspy ustam tarif ettiğin gibi yaptım usb menü üstünde numarayı girdim ve "başarılı" <evet> yazdı, onayladım. Usb ye flash la başlayan 2 tane dosya oluştu, galiba oldu. Teşekkürler...
Bence durumun uygunsa kendine usb to rs232 alıp bir kenara koy,elinde bulunsun ,en azından bu şekilde yazılım atarsın,forumda vermiştim ne alınacağını :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Usb ile atılmaz mı flash rs232 mi gerekir teraspy teraspy ustam, birde dediğiniz dönüştürücü için gerekli olanlar konu linki bu mu ustam

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Usb ile atılmaz mı flash rs232 mi gerekir teraspy teraspy ustam, birde dediğiniz dönüştürücü için gerekli olanlar konu linki bu mu ustam
O link bağlantı uçları içindir ,lazım olacak tabii ...
bazı dosyaları rs232 ile atmak gerekiyor,cihaz kabul etmiyor dump dosyasını ,bulabilirsem linki vereyim buradan :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
İnan unutmuştum,şimdi tekrar foruma girip link veriyorum ,kusura bakmayasın :)

İşte şimdi kaçtım :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
İnan unutmuştum,şimdi tekrar foruma girip link veriyorum ,kusura bakmayasın :)

İşte şimdi kaçtım :ok
Eline sağlık teraspy teraspy ustam, teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt