BOTECH 600 HD PLUS ve BOTECH 600Z dönüşüm yazılımları

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
MATRiX BURGER
yazılım tandberg biss powervu dre auto yapıyor -16MB flash şart

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

BOTECH 600 HD PLUS to STARSAT 2090 VEGA
sistem kanal geçişleri dönüşüm yazılımı

BOTECH 600 HD PLUS to SAMSAT 90-90

dump loader güncel yazılım dosyanın içinde mevcuttur

samsat 90-90 dönüşümden sonra videosunu izleyin cccam funcam powervu arası kanalların geçişi xtream 10000 kanal rahat yüklendi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Diğer konuda yazdıklarımın aynısını yazdığımı farzet,dediğim gibi ,hadi ben botech aldım,yazılım da var,nasıl yapacağım,nasıl yükleyeceğim (kendim için yazmıyorum tabii sevgili digiulama) bunları da anlatmalısın bence :ok

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
MATRiX BURGER
yazılım tandberg biss powervu dre auto yapıyor -16MB flash şart

digiulama digiulama
Usta bu yazılımı paylaşırmısın, ben şu an bu belirttiğin donanıma shibim. Flash 16MB ne yüklesem çalıştırıyor.
Hatta kumanda da sorun değil üniversal kumandaya gerek kalmıyor, direkt botech kendi kumandasını tanıyan dosyayı ekleyip çalıştırabiliyorum.
Üniversal kumandam da var.

Şimdiden teşekkürler.

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
gerek yok zaten bizim cihazlarda acıyor sana verceğim dosyayı
flash belleğe at sonra kumandadan usb tuşuna bas flash belleğe attıgın dosyanın üstüne gel ok de başarılı dicek sonra malum kanalların üstüne gel açılcak

Öncelikle paylaştığın anahtar dosyasıiçin teşekkürler.
Usta sağolasın geçen ayın 15 indan beri keyle açık zaten ben kendim için eklemiştim, hatta dreamboxa da ekledim açık zaten. Paylaşmanı, ben auto yapıyor dediğin yazılım için söylemiştim. Baya yazılım denedim ama henüz sonuç alamadım.
İyi bayramlar.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
tandberg auto özelliği keyleri data üzerinden çekiyormuş keyleri buldugunda neti çekince kapanmıyordu şuan boş dosya atsan bile keyleri çekmiyor adres değişikliğine gidilmiş yeni çıkan big burger de var ama onunda işlemcisi farklı yüklesen dahi auto özelliği olmaz
şuan bu cihazda var autorull

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Dediğin gibi autoroll yazıyorlar kutulara ama cihazda özellik yok. Biss bile auto yapmıyor denedim. Endonazya tarafı yazılımda autoroll özelliği demek key indirilen sayfa demek oluyor. Bazıları bunu açıkça yazıyor. Galiba destek olarak buldukları keyleri paylaşıyorlar. Key dosyalarında ve netteki sayfalarında fox paketine ait 2 satır dışında birşeyleri yok. O iki satırda geçen yıldan kalma.
Bak bu cihaza da yazmışlar cam desteği bile yok ama keyleri netten auto yapıyor.

Yukarıdaki cihaza ait dump dosyan varsa paylaşırmısın.

Buradan indirdiklerim açılış yapmadı bende.
Sayende yükleye yükleye cihazlar arasında bir dükkan dolusu cihaza sahipmiş gibi hissediyorum...

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
sıkıntı değil hepsini paylaşcam zaten sadece yani elinizdeki uydular eskide olsa değerlendirebilirsiniz anlamında paylaştım dump loader vs hepsini resimli olarak tekrar paylaşırım
bit pazarından hd digitürk cihazı aldım bunun normal hd uydu alıcıya dönüşümü mümkünmü nasıl?

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
bit pazarından hd digitürk cihazı aldım bunun normal hd uydu alıcıya dönüşümü mümkünmü nasıl?
bildiğim kadarı ile o aletler kart olmadı mı sadece free kanalları açıyor. yani bi şey yapmanıza çok gerek yok. sadece içindeki ön tanımlı uydu listesini silmeniz lazım. sonra türksatın şehru şifresini girince normal arama yapıcaktıre.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Digiturk cihazlarında flashlar işlemciye gömülü oldugundan olmuyor

Optus cihazı biss ve powervu yapıyor tandberg yapmıyor sadece key giriliyor demek istiyor Auto yazmadıgında genelde çok az cihazda var tandberg auto özelliği olan cihaz onlarda v1 ve v2 eski sistem olanlar

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
bildiğim kadarı ile o aletler kart olmadı mı sadece free kanalları açıyor. yani bi şey yapmanıza çok gerek yok. sadece içindeki ön tanımlı uydu listesini silmeniz lazım. sonra türksatın şehru şifresini girince normal arama yapıcaktıre.
YOK FREE DE OLSA OLMUYOR ŞİFRELİ.
normal alıcı olarak kullanmak istiyorum verdiğim para boşuna olmuş olmasın.

flashlar işlemciye gömülü oldugundan olmuyor
bunu bilemem hd olmayan digitürk cihaz almıştım ilk 2 gün çalışmıştı uydudan sinyal ile artık açılmaz oldu.
yani sinyal misali normal kullanmak mümkün ama sinyalsiznasıl açacam bunu bilemedim

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
ona bi de normal kart bulsanız yeter sankji ama bilemedim. ben onda ücretsiz kanallar var diye biliyordum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt