BOTECH 600 HD PLUS ve BOTECH 600Z dönüşüm yazılımları

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Dediğin gibi autoroll yazıyorlar kutulara ama cihazda özellik yok. Biss bile auto yapmıyor denedim. Endonazya tarafı yazılımda autoroll özelliği demek key indirilen sayfa demek oluyor. Bazıları bunu açıkça yazıyor. Galiba destek olarak buldukları keyleri paylaşıyorlar. Key dosyalarında ve netteki sayfalarında fox paketine ait 2 satır dışında birşeyleri yok. O iki satırda geçen yıldan kalma.
Bak bu cihaza da yazmışlar cam desteği bile yok ama keyleri netten auto yapıyor.

Yukarıdaki cihaza ait dump dosyan varsa paylaşırmısın.

Buradan indirdiklerim açılış yapmadı bende.
Sayende yükleye yükleye cihazlar arasında bir dükkan dolusu cihaza sahipmiş gibi hissediyorum...

optus gx6605s dump

1. Autobiss
  2. Powervu
  3. Iptv
  4. Internet
  5. Blindscan program
  6. High speed auto searching program
  7. RS232 connector for software upgrade
  8. Diseq 1.2 compatible
  9. 1 usb port
  10. Support tanberg powervu biss cccam
  11. 3g modem, usb wifi

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42

8mb flash olacak farklı 2 yazılım daha :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

istediğinz dump var burda farklı işelmciler içerir

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Ustalar, Bu 23 nisanlı yazılımda cam bölümünde TR-CANAL diye seçenek var CCCam ve newcam gibi eklenmiş

Baya stabil çalışan yazılım ama key editlerken farklı kaydediyor. Kumanda botech kabul ediyor. Görseli de baya güzel. USB den Dump alma ve dumpdan yükleme yi kabul ediyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ustalar, Bu 23 nisanlı yazılımda cam bölümünde TR-CANAL diye seçenek var CCCam ve newcam gibi eklenmiş

Baya stabil çalışan yazılım ama key editlerken farklı kaydediyor. Kumanda botech kabul ediyor. Görseli de baya güzel. USB den Dump alma ve dumpdan yükleme yi kabul ediyor.
Hemen denerim bakalım,hangi cihazın peki bu yazılım,bizden birisimi sevgili Alperentoy :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Denedim,güzel görünüyor,uydu eklemek lazım,5 adet uydusu vari içinde ,dil de fazla yok, ingilizce,arapça ve hinduca(diyeyim) :) kanal aratmadım daha :)

EK:
Açılışına reklam almışlar :)
İnfo bar güzel,sinyaller görünüyor,usbnet yok,bance eksiklik olmaması, youtube çalışmıyor,local iptv fena değil,265 kanal var ama network hatası veriyor çoğunda,şifre değişiminde donuyor (en azından bende dondu :) )
Cam bölümüne nasıl giriliyor, ip ucu alayım :)

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
PATCK KEY = menu>>Instalasi>>6666
SERVER = menu>>Peralatan>>6666

Bunlar aktifleştiriyor endonece menü ye göre yazılı orjinal aktarayım istedim.
Ben uyduları sildim, kullandığım 42-19-13 ve 4,8 doğu ekledim.

Bu altaki digiulema ustanın yukarıdaki mesajındaki yazılım benim chipe 1 yıl oscam server açtı.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bu altaki digiulema ustanın yukarıdaki mesajındaki yazılım benim chipe 1 yıl oscam server açtı.
server nasıl fark varmı extra bişiler falan verdimi
bunu deneyin
İkisini de beğenmedim :) Aslında menüler güzel ama usbnet ikisinde de yok,birinde server çalıştı ama görüntü kapalıydı-astra19- diğerinde ise bluecam bağlanmadı,bunu yazarken halen "Connectting to server,please wait..." duruyor :)
Ayrıca sevgili Alperentoy ,serverde bahsettiğin "TR_" ön ekini sanırım İp' den alıp koyuyor ,mesela Almanyada olsaydık DE_ olacaktı sanki,bildiğimden değil de bluecam da da TR görünce birden aklıma geldi.( bu arada bluecama halen bağlanmadı)
CANAL olan servere de bağlanmadı,connect failed! dedi.(starsat)
Starsatta anten ayarlarında donuyor cihaz,anahtardan kapa-aç yapılıyor :) ama dikkatimi çeken şey,kanal ayarlarında DVB-T/T2 olması :) Karasal HD yayın yani :)
Ancak maalesef starsatın tunerinde sinyal sıfır,üstelik ikide bir donuyor , yok ikisinide beğenmedim,ben en iyisi pikoya döneyim :ok

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
icone da server oscami astra ve hotbird denedim funcamdeki gibi açtığı kanalları listede renk olarak ayırıyor. Servere gelince benim kendi local serverimden daha yavaş ve az kanal açıyor. Genel olarak sky almanya ve sky italya yok ama mediasat italya açık fransa yok diğerleri +18 ler dahil açık Funcam desteği bundan daha iyi konumda.

Pico şu anda fena değil, aynı kutuların yeni işlemciyle 4k ları çıkmış çinde. Bu tasarım (600HD s) çok tutuldu galiba.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben hemen döndüm picoya,samsat zaten tuner sinyal almadı bende, bugün hometece tiger yükledim,süper menüler ama maalesef koruma olduğundan kanal ayarlıyamadım,hatta 1506Gye 1507 yazılım attım,tiger oda,menüler kendi kendine açılıp kapanıyordu.
Burada çok şey var,lazım olabilir belki :)

tigerbox.co/softwares/

EK:
Yukarıdaki bu site kapanmış,bende linki kaldırdım :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt