BOTECH 600 HD PLUS ve BOTECH 600Z dönüşüm yazılımları

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55
Ya kendi yazılımı ile oto powervu ve tandberg yok mu? Softcam ne uyar buna ?

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55
digiulama digiulama 600 hd için 16 mb'lık flash mı lazım ? Sizde hangi flash var ? Linki ?

Bunu buldum, işe yarar mı? Ya da sizinkinin linki nedir ?

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55

Üstteki iletimde bu linkte vardı ama silinmiş.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Flash değişimi funcam'ı etkiler mi cihazla gelen ?

digiulama digiulama

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
16mb flash ideal cihazına hangi yazılımı server yuklersin yükle funcam forever değişmez kaldıgı yerden devam eder sn ye kayıtlı sistem

F Çevrimdışı

Floyd1907

Yeni Üye
29 Şub 2020
9
37
Tr de bu 8 yada 16 mb lik flashı satın alabilecegim biryer var mı acaba ya da elinde olup satmak isteyen ?
Birde botech alacak olsanız 600hd plus mı 600Z mi piko 700 mi alırdınız üçünden birini almayı düşünüyorum hepsi belkide aynıdır ama birini alacaksak hangisini ?

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55
Tr de bu 8 yada 16 mb lik flashı satın alabilecegim biryer var mı acaba ya da elinde olup satmak isteyen ?
Birde botech alacak olsanız 600hd plus mı 600Z mi piko 700 mi alırdınız üçünden birini almayı düşünüyorum hepsi belkide aynıdır ama birini alacaksak hangisini ?
16mb flash ideal cihazına hangi yazılımı server yuklersin yükle funcam forever değişmez kaldıgı yerden devam eder sn ye kayıtlı sistem

Linkte verdiğim kaç ? L'den sonra yazan kısım mı mb'ı ?
Açıklarsanız sevinirimm.

Üstteki linkte veriğim ne ?

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55
digiulama digiulama kardeşim, 16 mb sanırım senin flash çünkü 16 mb şart deyip matrix burger yazılımını yükleyebilmişsiniz. 16 mb olan flaşın linkini atar mısın ? Sipariş vereceğim de bekliyorum. Kaç mb olduğunu nasıl anlıyoruz birde ?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
digiulama digiulama kardeşim, 16 mb sanırım senin flash çünkü 16 mb şart deyip matrix burger yazılımını yükleyebilmişsiniz. 16 mb olan flaşın linkini atar mısın ? Sipariş vereceğim de bekliyorum. Kaç mb olduğunu nasıl anlıyoruz birde ?
matrix burgeri baya zaman oldu kullanmayalı şuan ne durumda bilmiyorum ama flsh arayan burdan alsın indirime girmiş ben önceden tanesini 15 tl den almıştım

F Çevrimdışı

Floyd1907

Yeni Üye
29 Şub 2020
9
37
bende son anda botech almaktan vazgeçip digiulama arkadaşımdan elden mediastar 2727 alarak aranıza katıldım.bundan sonra burdayım.ilk izlenimlerim çok şaşırtıcı.evimde 2500 tl lik dreambox 920 uhd var.onun yapamadığı bircok şeyi bu minik cihaz başarıyla yapıyor.şaştım kaldım.

B Çevrimdışı

ben0ben

Yeni Üye
24 Şub 2020
55
bende son anda botech almaktan vazgeçip digiulama arkadaşımdan elden mediastar 2727 alarak aranıza katıldım.bundan sonra burdayım.ilk izlenimlerim çok şaşırtıcı.evimde 2500 tl lik dreambox 920 uhd var.onun yapamadığı bircok şeyi bu minik cihaz başarıyla yapıyor.şaştım kaldım.

digiulama digiulama bu mediastar'ın tek farkı sanırım forever server'ı değil mi ? Botech'e yazılım atma dışında farkları nedir ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet,bunu çok önceden yazmıştım ,şaşırtıcı ama gerçek ,bu arada aramıza hoşgeldin sevgili Floyd1907 :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt