BOTECH 600 HD PLUS ve BOTECH 600Z dönüşüm yazılımları

A Çevrimdışı

akume

Yeni Üye
3 Nis 2019
43
63
teraspy teraspy, Yarına bırakalım üstadım senide meşgul ettim kusuruma bakma yarın resimleri atarım iyi akşamlar diliyorum size

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy, Yarına bırakalım üstadım senide meşgul ettim kusuruma bakma yarın resimleri atarım iyi akşamlar diliyorum size
Tamam,fototu sabırsızlıkla bekliyorum bakalım :)
Bu arada ne kusuru :ok
Adını etiketliyerek bir foto atayım gx ile alakalı ,acaba aynı şekilde mi yüklüyorsun merak etmiştim.İyi geceler :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
A akume

Ayarlar aşağıdaki foto gibi olacak,altı çizgili yerde bu şekilde yazacak :ok

foruma8.png

A Çevrimdışı

akume

Yeni Üye
3 Nis 2019
43
63
teraspy teraspy, Üstat mediastarı yükledim sorunsuz açıldı kanalları araması 10 dakika sürdü ama F1_V230 yüklenmedi sonra yeniden deneyeceğim bakalım bu sefer olacakmı tavsiye edeceğiniz bir yazılım varmı bana önerebileceğiniz onu yükleyeyim.Ben iptv için kullanıyorum diğer şifre çözücüler olmasada olur.Tekrardan size teşekkür ediyorum Kolay gelsin

bandicam-2020-03-11-18-43-19-174.jpg
bandicam-2020-03-11-18-46-35-610.jpg
bandicam-2020-03-11-18-50-15-661.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy, Üstat mediastarı yükledim sorunsuz açıldı kanalları araması 10 dakika sürdü ama F1_V230 yüklenmedi sonra yeniden deneyeceğim bakalım bu sefer olacakmı tavsiye edeceğiniz bir yazılım varmı bana önerebileceğiniz onu yükleyeyim.Ben iptv için kullanıyorum diğer şifre çözücüler olmasada olur.Tekrardan size teşekkür ediyorum Kolay gelsin
Ohh,hadi sevindim senin adına ,inan :)
mediastar da güzel ,biraz kullan ,ip tv için menü --> Ağ uygulamaları --->xstreamIPTV gelip buraya elindeki bilgileri girip login tıkla izle :)

F Çevrimdışı

Floyd1907

Yeni Üye
29 Şub 2020
9
37
selamlar herkese şimdi ben mediastar mini 2727 aldım diye bu tarz şeyleri yapamıyorum ya acayip kıl oldum he :) uğraşı yok taktık kullanıyoruz valla yok mu aksiyonu hala bizim cihazların:)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
selamlar herkese şimdi ben mediastar mini 2727 aldım diye bu tarz şeyleri yapamıyorum ya acayip kıl oldum he :) uğraşı yok taktık kullanıyoruz valla yok mu aksiyonu hala bizim cihazların:)
Konunun uzmanı hemen bir cevap vermiş yukarıda :)
Tabii ,elimde yok bu cihazdan ama bende faydalanacağım mutlaka :kiskis

L Çevrimdışı

lazrails

Yeni Üye
25 Nis 2020
4
36
Hemen yedeğini al bari,elinde bulunsun.
Bu arada yazılımı ne ile atıyorsun? usb-rs232 ile atıyorsan yeni bir dump alıp kenarda sakla :ok

Hocam selam,

Elimde botech 600 hd plus cihaz var. Farklı image atarken yanlışlıkla gxdownloader kapadım.
Cihaza rs232 den image atabiliyorum ama orjinal image için alığım flash dump dosyası bozukmuş. Orjinal haline dönemiyorum bir türlü.
Elinizde bu cihazın flash dump dosyası mevcut ise yükleme şansınız varmıdır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt