Biz bize yeteriz Türkiye !

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
"Elimizi taşın altına koyduğumuz günden beri kolumuzu kurtaramadık."

Eh, tabi adam da haklı! Gaz'la çalışan bir millete böyle show'lar yapmak gerekiyor. Bizim halk sever gaz'la çalışmayı ama bir eksik var. Hani mehteran takımı ve Mehter marşı?
Adem Helvacı Adem Helvacı hocam; Reality Show dedikleri böyle bir şey değil miydi ? Hani; Senaryosu sahte olan ama gerçekmiş gibi çekilen show'a verilen isim değil miydi? Ben bu CB'nin Reality Show'dan ibaret olduğunu düşünüyorum. Yapıyor show'nu çekiliyor kenara, bizim hüloooğğğ tayfacılar ise varını yoğunu ortaya koyuyor. Ah pardon, haram olan varını yoğunu ortaya koyuyor. Nede olsa ben ATM'den düzenli maaş çekmiyorum..

İbrahim hocam;

1- Deprem vergileri nereye gitti
2- İmar affından gelen paralar nereye gitti
3- Vergi affından gelen paralar nereye gitti
4- Bedelli paraları nereye gitti
5- Şehitler için topladıkları yardım paraları nerede halen cevap yok
6- Varlık fonuna aktarılan şirketlerden gelen gelir nerede
7- İhtiyat akçemiz nerede
8- Memleket bu durumdayken Amerikanın en baba caddesinde vakıf binası kurmak aklınıza nereden geldi
9- Kızılay için toplanan paralar nerede
10- 2B arazilerinden toplanan paralar nerede
11- Orman arazilerini satmaya başladılar bunların parası nerede
12
13
14
15

daha sayar giderim ben böyle.

Biz halkız, biz vatandaşız, güvenmek isteriz, emin ellerde olduğumuzu ve akil yönetildiğimizi, adil yönetildiğimizi bilmek isteriz.
Forumda yazdıklarımla sanki devlete, dine düşmanmışım gibi görünse de ben temel olarak islamCI lara karşıyım, din lere karşıyım. Siyasal islam ve İslam Sosyetesi denen kavrama karşıyım ben. Millet ülke topraklarında açlıktan kırılırken Afrikaya Cibutiye ''Şanımız yürüsün'' mantığı ile 13 bin metrekare alana cami kurulmasına karşıyım.

Haftanın sadece bir gününde ve o günün sadece bir vaktinde (Cuma namazı) dolacak bir cami için milyar dolarlar ödenmesine karşıyım (VIP cami)

Bir hırka ile ömrünü geçiren yüce efendimiz Hz Muhammet (SAV) in yaşadığı islamiyeti ayırıyor ve bu güruhun yaşadığı islamiyet şekline karşıyım diyorum ben.

Devlet ile hükumet kavramlarını bu nedenle hep ayırırım yazılarımda. Devlet bizim kutsalımız, başımızın tacı ancak bu hükumet kesinlikle beni ve benim hayata bakış açımı temsil etmiyor açık ve net yazıyorum bunu her zaman.

Devlet (Hükumet) yerine inandığım, güvendiğim insanların olduğu belediyelere yardım etmeyi düşünmek aslında ne kadar acı bir durum bunun herkes farkındadır sanırım.

Neden güvenmiyorum?

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK e lağım çukuru ağızlarından binlerce hakaret çıkan tezcan gibi, asker karıları da takvim yapraklarına soyunsun diyen o şıllık gibi nice isimler sosyal mecrada halen fink atarken, serbest gezerken, soylu(!) nun bir talimatı ile ''AÇIM KARDEŞİM EVDE NASIL KALAYIM'' diyen tırcı kardeşimizi 5 dakikada gözaltına alan sistem yüzünden güvenmiyorum.

''Halkıma layık olmaya gayret edeceğim'' demek yerine ''CB layık olmaya çalışacağım'' diyen bürokratlar yüzünden güvenmiyorum.

yani bu ve buna benzer verilebilecek binlerce yakın geçmiş örnek varken hiç kimse benden bu şov amaçlı yardım kampanyasına destek beklemesin.

Biz elimizden geldiği, gücümüzün yettiğince GERÇEK yardım kampanyalarından elimizi çekmiyoruz Rabbime şükürler olsun.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu aşağıdaki haber doğruysa eğer;

Yani diyorlar ki ''Ya bizim dediğimiz gibi biz bize yeteriz ya da biz sizin sesinizi keseriz. ''

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
İbrahim hocam;

1- Deprem vergileri nereye gitti
2- İmar affından gelen paralar nereye gitti
3- Vergi affından gelen paralar nereye gitti
4- Bedelli paraları nereye gitti
5- Şehitler için topladıkları yardım paraları nerede halen cevap yok
6- Varlık fonuna aktarılan şirketlerden gelen gelir nerede
7- İhtiyat akçemiz nerede
8- Memleket bu durumdayken Amerikanın en baba caddesinde vakıf binası kurmak aklınıza nereden geldi
9- Kızılay için toplanan paralar nerede
10- 2B arazilerinden toplanan paralar nerede
11- Orman arazilerini satmaya başladılar bunların parası nerede
12
13
14
15

daha sayar giderim ben böyle.

Biz halkız, biz vatandaşız, güvenmek isteriz, emin ellerde olduğumuzu ve akil yönetildiğimizi, adil yönetildiğimizi bilmek isteriz.
Forumda yazdıklarımla sanki devlete, dine düşmanmışım gibi görünse de ben temel olarak islamCI lara karşıyım, din lere karşıyım. Siyasal islam ve İslam Sosyetesi denen kavrama karşıyım ben. Millet ülke topraklarında açlıktan kırılırken Afrikaya Cibutiye ''Şanımız yürüsün'' mantığı ile 13 bin metrekare alana cami kurulmasına karşıyım.

Haftanın sadece bir gününde ve o günün sadece bir vaktinde (Cuma namazı) dolacak bir cami için milyar dolarlar ödenmesine karşıyım (VIP cami)

Bir hırka ile ömrünü geçiren yüce efendimiz Hz Muhammet (SAV) in yaşadığı islamiyeti ayırıyor ve bu güruhun yaşadığı islamiyet şekline karşıyım diyorum ben.

Devlet ile hükumet kavramlarını bu nedenle hep ayırırım yazılarımda. Devlet bizim kutsalımız, başımızın tacı ancak bu hükumet kesinlikle beni ve benim hayata bakış açımı temsil etmiyor açık ve net yazıyorum bunu her zaman.

Devlet (Hükumet) yerine inandığım, güvendiğim insanların olduğu belediyelere yardım etmeyi düşünmek aslında ne kadar acı bir durum bunun herkes farkındadır sanırım.

Neden güvenmiyorum?

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK e lağım çukuru ağızlarından binlerce hakaret çıkan tezcan gibi, asker karıları da takvim yapraklarına soyunsun diyen o şıllık gibi nice isimler sosyal mecrada halen fink atarken, serbest gezerken, soylu(!) nun bir talimatı ile ''AÇIM KARDEŞİM EVDE NASIL KALAYIM'' diyen tırcı kardeşimizi 5 dakikada gözaltına alan sistem yüzünden güvenmiyorum.

''Halkıma layık olmaya gayret edeceğim'' demek yerine ''CB layık olmaya çalışacağım'' diyen bürokratlar yüzünden güvenmiyorum.

yani bu ve buna benzer verilebilecek binlerce yakın geçmiş örnek varken hiç kimse benden bu şov amaçlı yardım kampanyasına destek beklemesin.

Biz elimizden geldiği, gücümüzün yettiğince GERÇEK yardım kampanyalarından elimizi çekmiyoruz Rabbime şükürler olsun.
:clap2

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
Yine renklendirdiniz forumu nüktedan yazınızda,selamlar hocam

eyvallah kardeşim

ben neden TV izlemiyorum?
bütün bu sallama haberleri,malum partinin yandaşı tipleri tartışma programların da
gördüğüm zaman ve benzer şeyler yüzünden...
en iyisi hiç izlememek

işi de gırgıra vuruyorum,yani bu hazretler çok ciddilerse ben de tam aksi yöndeyim!
ülen her şey de bu memlekt uçtu gitti be yaw,ülen ayağınız biraz yere bassın artık:hihi

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,232
en son islam devletlerinin liderliğine göz koymuştu akp. şimdi ise gırtlak gırtlağa gelmediğimiz bir kaç islam ülkesi kaldı sadece . bunu yazmak problem olur mu? :bilmiyom

yoo niye olsun ki!
sosyal medya da kimler neler yazıyor yaw,kısaca sallayın gitsin!
ayrıca sallamacının da bunlar ağa babaları yaw:haha
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

vahim günlerden geçiyoruz beyler,o bahsettiğiniz tedbirler filan da aslında hikaye
tüm dünya da durum beterin de beteri,şimdi kalkıp bizimkileri de şöyle yapmadılar v.s
diyerek şikayet etmeyin ltf
yaw ölü sayısına bakarmısınız dünya genelinde,harp çıksa bundan iyi!

ama yapılacak tek bir şey o da,özellikle TR de Haber programları adı altında bir takım
"Hoca" tipleri zinhar izlememek,doğru diyen olsa bile açmayın izlemeyin o rezil programları!
Bu virüs dolayısıyla çoğu insanlar para kaybediyor,ama uyanık çakallar ise katlamalı malı
götürüyorlar!

bir de sosyal medyadan bazı AKP yandaşı tipler çıkıyor hala vede ısrarla;ya bir tip den alıntı yapıp
video sunuyor ya da yazı dizisi filan...onlar hala memleketi uçuyor sanıyor yaw

meşhur laf dır;....Hoca uçmaz ama cemaat onu uçurur...:haha1

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

eleştiri derken,küfür,ağır hakaret ve bildiğimiz bazı benzer şeyler tabiki olmaz
kaldıki Türkçemizde 42ooo kelime var,arayın bulun uygunlarını:kas

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Diğer ülkeler vatandaşına para yardımı , erzak yardımı yapıyor. Su , elektrik , doğaz gaz faturasını kaldırıyor. Biz de ne oluyor , gelin size kredi verelim , borca sokalım deniliyor , bu da yetmezmiş gibi şimdide vatandaş dan para dileniliyor.
Azıcık aklı , beyni olan şu manzarayı görüyordur heralde , ya da hala işi daşşaa vurup kendi kendini avutup , gülüyordur.

Geri
Üst Alt