Biz bize yeteriz Türkiye !

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Eveet,

Bu günleri de gördük. Bi şey kazanmayan toplumdan bi şeyler istenildiği günü.

Hadi bakalım, reis ne yapsa doğrudurcuların paylaşacağı yardım ödemesine dair dekontları görmek için can atıyorum !

Aşşağıdaki ilk resme bakınca direk ikinci resim geldi aklıma.

Screenshot_20200331-003954_Stargon.png

kapatiyoruz-deyip-gercekten-kapatan-esnaf_469637.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Devleti ne kadar aciz bir duruma getirdiklerinin en büyük itirafıdır bu
Birde onlara soralım... ? gerçi sormaya gerek yok, başlık altında görebiliriz zaten.
Hacı abi, sosyal devlet olgusunu çok yanlış anlamış galiba sanırsam.

Bende bir maaş bağış yapmak istedim ama, bordro da komik bir rakam yazılı olduğu için utandım. Sonra da düşündüm ki, bana o maaşı layık görenler utansın dedim... :cigara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şimdi herkes zannediyor ki CB gerçekten 7 aylık maaş bağışladı :kop

CB o 7 aylık maaşı Cengiz inşaata fatura eder, Cengiz İnşaat milletin ..na koyarak CB için ödediği o parayı 3 misli olarak geri alır, sonuç itibari ile CB nin yaptığı şovun bedeli yine senin ve benim cebimden çıkar :ok

Biz şov yapmaya gerek görmeden, bu yok halimizle gerekeni sessiz sedasız yapıyoruz zaten. Bu elitist gurubun önayak olmasına gerek olmaz gerçek insanlar ve gerçek yardımseverler için.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Birde onlara soralım... ? gerçi sormaya gerek yok, başlık altında görebiliriz zaten.
Hacı abi, sosyal devlet olgusunu çok yanlış anlamış galiba sanırsam.

Bende bir maaş bağış yapmak istedim ama, bordro da komik bir rakam yazılı olduğu için utandım. Sonra da düşündüm ki, bana o maaşı layık görenler utansın dedim... :cigara
Biz Sosyal milletiz hocam :kiskis

N Çevrimdışı

Nautilus

Aktif Üye
13 Haz 2019
294
43
Ne ala memleket yapılan o kadar özelleştirme , dünyada benzeri görülmemiş bir vergi sistemi ve dönemlerinde artmış onlarca kat iç ve dış borç !! Hepsini üst üste koyuyorum bu parayla sıfırdan orta ölçekli bir devlet kurulurdu.Suç bunlarda değil olan bu kadar olumsuz duruma rağmen desteğe devam eden mutasyona uğramış insan görünümlü organizmalarda !!!

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
"Elimizi taşın altına koyduğumuz günden beri kolumuzu kurtaramadık."

Eh, tabi adam da haklı! Gaz'la çalışan bir millete böyle show'lar yapmak gerekiyor. Bizim halk sever gaz'la çalışmayı ama bir eksik var. Hani mehteran takımı ve Mehter marşı?
A Adem Helvacı hocam; Reality Show dedikleri böyle bir şey değil miydi ? Hani; Senaryosu sahte olan ama gerçekmiş gibi çekilen show'a verilen isim değil miydi? Ben bu CB'nin Reality Show'dan ibaret olduğunu düşünüyorum. Yapıyor show'nu çekiliyor kenara, bizim hüloooğğğ tayfacılar ise varını yoğunu ortaya koyuyor. Ah pardon, haram olan varını yoğunu ortaya koyuyor. Nede olsa ben ATM'den düzenli maaş çekmiyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri