BİM Dijitsu 55 inç UHD 4K Smart TV 2199 TL

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Oooo,Göz-Göz ,hoşgeldin aramıza :ok
29 Mayıs'ta bim mağazalarında görseli de ben bırakayım

Screenshot_2020-05-15-19-48-26-607_com.whatsapp254878649c149aea.png

M Çevrimdışı

MicroVille 

Yeni Üye
9 May 2020
7
26
Bende bu TV'yi takipteyim ancak Mart ayında satılan versiyondan farklı özellikleri varmış bu nedir ne değildir internette bir şey bulmak mümkün değil maalesef. Bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen.

H Çevrimdışı

Hemşir

Yeni Üye
3 May 2020
10
28
55” 140cm EKRAN BOYUTU
3840 x 2160 60 HZ 4K UHD ÇÖZÜNÜRLÜK
USB GİRİŞİ VİDEO VE RESİM OYNATABİLME
3x HDMI GİRİŞİ
CONTRAST:5000/1
178 DERECE GENİŞ GÖRÜŞ AÇISI
ÇOKLU DİL DESTEĞİ (AÇILIŞ TÜRKÇE)
GENİŞ AÇILI UZAKTAN KUMANDA
2x8 WATT SES ÇIKIŞI GÜCÜ
CLASS ENERJİ TÜKETİMİ
ULTRA DİNAMİK KONTRAST
DVB – S2 DAHİLİ UYDU ALICI
DVB – T2 KARASAL YAYINLARI ALABİLME
DVB – C KABLOLU DİJİTAL YAYINLARI ALABİLME
ATV ANALOG TUNER
CI MODÜL GİRİŞİ YUVASI
İŞLEMCİ Media Tek A53 4 ÇEKİRDEK
RAM 1.5 GB ROM 8 GB
Yetkilisine sordum tum bildiklerim bu dedi baska bilgisine ulasamadi android 6 mi 9 mu kimse bilmiyor!

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
55” 140cm EKRAN BOYUTU
3840 x 2160 60 HZ 4K UHD ÇÖZÜNÜRLÜK
USB GİRİŞİ VİDEO VE RESİM OYNATABİLME
3x HDMI GİRİŞİ
CONTRAST:5000/1
178 DERECE GENİŞ GÖRÜŞ AÇISI
ÇOKLU DİL DESTEĞİ (AÇILIŞ TÜRKÇE)
GENİŞ AÇILI UZAKTAN KUMANDA
2x8 WATT SES ÇIKIŞI GÜCÜ
CLASS ENERJİ TÜKETİMİ
ULTRA DİNAMİK KONTRAST
DVB – S2 DAHİLİ UYDU ALICI
DVB – T2 KARASAL YAYINLARI ALABİLME
DVB – C KABLOLU DİJİTAL YAYINLARI ALABİLME
ATV ANALOG TUNER
CI MODÜL GİRİŞİ YUVASI
İŞLEMCİ Media Tek A53 4 ÇEKİRDEK
RAM 1.5 GB ROM 8 GB
Yetkilisine sordum tum bildiklerim bu dedi baska bilgisine ulasamadi android 6 mi 9 mu kimse bilmiyor!
2011 yilinda satin aldigim 10.1 inc codegen tablet 1 yil sonra firma tarafindan 4.4.2 ye yukseltildi. Gerisi gelmedi Android 11 oldu yakinda google facebook diyecek ki android 7 altina destek vermiyorum Ne olacak o cihazlarda o uygulamalar calismayacak. Peki tv ömürlük alinan bir cihaz hala ülkemiz icin. Android versiyonlari eskiyenler ileride ne yapacaklar? Fikri olan var mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
2011 yilinda satin aldigim 10.1 inc codegen tablet 1 yil sonra firma tarafindan 4.4.2 ye yukseltildi. Gerisi gelmedi Android 11 oldu yakinda google facebook diyecek ki android 7 altina destek vermiyorum Ne olacak o cihazlarda o uygulamalar calismayacak. Peki tv ömürlük alinan bir cihaz hala ülkemiz icin. Android versiyonlari eskiyenler ileride ne yapacaklar? Fikri olan var mi?
Benim var :)
Kızıp ,söylenip "bi dahada bu markadan almam,alırsam ne olayım" denir ve yine izlenmeye devam edilir ,taaa tv bozulana kadar :kiskis

M Çevrimdışı

MicroVille 

Yeni Üye
9 May 2020
7
26
Bu TV nezdinde konuşacak olursak önemli olan tek şey panel kalitesi bence, ürün eğer bunu sağlıyorsa başka bir şeye bakmaya pek gerek yok, ilerleyen dönemlerde de artık Android desteği kalmadığında pekala bir TV box alınarak telafi edilebilir. 2200 TL ye her şeyi dört dörtlük bir ürün beklemek günümüz şartlarında yanlış olur diye düşünüyorum.

U Çevrimdışı

umitkaptan

Yeni Üye
21 May 2020
11
48
Herkese hayirli geceler limitim mukabilinde 2 haftadir tv arayisindaydim dune kadar bende dijitsuyu alip almama noktasinda inceleme yapiyordum a101 deki tv yede baktim kendim eski elektronik tamircisiyim elektronik cihaz alirken arastirmadan kesinlikle almama taraftariyim dijitsu trident firmasinin piyasaya sundugu bir urun ederi kadar bir cihaz fiyati uygun bir cok arkadasin dedigi gibi ekran guzel olduktan sonra ilerleyen zamanlarda android tv boxla kullanilabilir lakin ben ucuz mala para verecek kadar zengin degilim prensibiyle bu cihazi almaktan vazgectim en buyuk sebeb arkasindaki guc servis agi cihazi aldigimda bana hizmet vermeyecek firnanin cihazina para verme olayi bana cazip gelmedi 3500 tl butcem vardi Grundig 55 GDU 7810B cihazinda karar kilip indirimden de yararlanip 3299 tl ye hepsiburadadan bugun aldim arkasinda yillarin arceliginin olmasi 3 yil garanti vs bircok sey servisteki arkadasimi aradim oda bana ya samsung ekran yada lg ekran 2 sinden biri takiliyor kesinlikle hic dusunmeden al dedigi icin aldim altus 500 tl daha dusuk her seyi ayni lakin ledlerinin grundig e gore daha kotu oldugunu ve daha cok ariza yaptigini soyledi ve aradada 1 yil garanti farki var cok dusundum aldim servis hizmet vs bozuldugunda nolur diye bu durumlar icime sinmedigi icin almadim hilevel alinir oda vestel garantili olan o yuzden almayi dusunecek kardeslerim bu konularida iyi dusunsun sonra pisman olmayin para kolay kazanilmiyor kalin saglicakla ....

H Çevrimdışı

Hemşir

Yeni Üye
3 May 2020
10
28
Herkese hayirli geceler limitim mukabilinde 2 haftadir tv arayisindaydim dune kadar bende dijitsuyu alip almama noktasinda inceleme yapiyordum a101 deki tv yede baktim kendim eski elektronik tamircisiyim elektronik cihaz alirken arastirmadan kesinlikle almama taraftariyim dijitsu trident firmasinin piyasaya sundugu bir urun ederi kadar bir cihaz fiyati uygun bir cok arkadasin dedigi gibi ekran guzel olduktan sonra ilerleyen zamanlarda android tv boxla kullanilabilir lakin ben ucuz mala para verecek kadar zengin degilim prensibiyle bu cihazi almaktan vazgectim en buyuk sebeb arkasindaki guc servis agi cihazi aldigimda bana hizmet vermeyecek firnanin cihazina para verme olayi bana cazip gelmedi 3500 tl butcem vardi Grundig 55 GDU 7810B cihazinda karar kilip indirimden de yararlanip 3299 tl ye hepsiburadadan bugun aldim arkasinda yillarin arceliginin olmasi 3 yil garanti vs bircok sey servisteki arkadasimi aradim oda bana ya samsung ekran yada lg ekran 2 sinden biri takiliyor kesinlikle hic dusunmeden al dedigi icin aldim altus 500 tl daha dusuk her seyi ayni lakin ledlerinin grundig e gore daha kotu oldugunu ve daha cok ariza yaptigini soyledi ve aradada 1 yil garanti farki var cok dusundum aldim servis hizmet vs bozuldugunda nolur diye bu durumlar icime sinmedigi icin almadim hilevel alinir oda vestel garantili olan o yuzden almayi dusunecek kardeslerim bu konularida iyi dusunsun sonra pisman olmayin para kolay kazanilmiyor kalin saglicakla ....
Ürünü daha almadan servisinin kötü olduğuna nasıl karar verdiniz anlayamadım daha önce gelen mikrodalgasını da aldım ben gayet memnunun servisi de sorduğum her sorumun cevabını verdi. Daha önce dijitsu tv alan birileri yorum yaparsa sevinirim en azından tecrübe sahibi ürünü almış denemiş birileri. Daha ürünü bile görmeden konuşmak kolay amaç burada tecrübe aktarmak bence önyargı değil.

U Çevrimdışı

umitkaptan

Yeni Üye
21 May 2020
11
48
Ürünü daha almadan servisinin kötü olduğuna nasıl karar verdiniz anlayamadım daha önce gelen mikrodalgasını da aldım ben gayet memnunun servisi de sorduğum her sorumun cevabını verdi. Daha önce dijitsu tv alan birileri yorum yaparsa sevinirim en azından tecrübe sahibi ürünü almış denemiş birileri. Daha ürünü bile görmeden konuşmak kolay amaç burada tecrübe aktarmak bence önyargı değil.
On yargili davrandigimi yazmissiniz peki benim bunlari biseye dayanarak yazmadigimi dusunerek siz bana karsi on yargili olmadinizmi!!! bundan 10 yil once tridentle ilk telefon alarak tanistim tridentle yasadigim sikintilari burada yazmakla bitiremem eski meslegim elektronik tamiriydi basindada yazdim bende almaya niyetlendim diye ve o zamandan bu zamana bisey degismismi diye baktim tv nin diger modelleriyle ilgi onlarca yorum okudum ortak karar parasina gore iyi oldugu bir cogu ulasamamaktan sikayetci bir cogu servisine ulasamamaktan hepsi burada ve bunun gibi bircok yerde yorumlar mevcut alali 2 hafta oldu servise ulasamiyorum kutuyu kendim acayimmi diyen var farkindamisiniz bilmem ben cihazi degil arkasindaki guc hakkindaki fikirlerimi yazdim benim cope atilacak param yok 12 saat calisip zorla kazanip neden parami eve gelince kurmak icin servisinin para aldigi bir firmaya vereyim bunlar arastirmalar neticesinde bende olusan fikirler o yuzden bence siz yazilanlara on yargili yaklasmayin ben arastirmalarim neticesinde bu kaniya vardim sizde arastirin dijitsu sikayetim var diye bir bakin ve sikayetleri okuyun evet fiyati uygun almak isteyen kardeslerime hayirli olsun ben 3 yil garantili arkasinda koskoca arcelik olan bir markayi kendime uygun gordum sikayetim var a bakin anlayacaksiniz saygilar...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu sadece bir tane ornek kardesim sende bakabilirsin bunlarla karsilasmak isteyen alabilir

Servisi 1.5 hafta önce aradım yapılması için 1.5 haftadır kurulum için sıra bekliyoruz. Lütfedip gelirlerse kuracaklar. 2 haftadır bana bakıyor ben TV ye bakıyorum. ları olduklarını söylüyorlar fakat biz değil miyiz?2 hafta tüm Kocaeli'deki müşterileri dolaştılar bir bana gelemediler. 'de TV'nin ama ben daha kurduramadım bile.

U Çevrimdışı

umitkaptan

Yeni Üye
21 May 2020
11
48
Bunlari okuyup karar verince on yargilimi davranmis oluyoruz kardesim ezbere konusmadik bunlari okuyup macera yasamak guc bela kazanip sonrada o alin teriyle sikinti yasamak isteyen varsa alabilir hadi saglicakla....
Dijitsu' nun Servisine Ulaşamıyorum
Şu anda 17 kişi, seninle birlikte Dijitsu şikayetlerini okuyor.
Dijitsu marka aldım yaptırmak in. i aradım, yarım da bekledikten sonra sıram geldi. Lakin bir yarım saat daha bekledim ama ulaşamadım. Şimdi TV'mi kendim kuracağım. den çıkar dediler, temsilcisi yok. Ne yapalım nun içindeki TV'yi mi izleyelim dedim, artık yapacak bir şey yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt