BİM Dijitsu 55 inç UHD 4K Smart TV 2199 TL

B Çevrimdışı

bladerock

Yeni Üye
9 Mar 2020
13
29
BİM’in 20 Mart Perşembe tarihli kataloğunda yer alan ürünün fiyatı 2199 TL.

5F611F86-3236-4169-8A3B-DCB754006E6A.jpg

2 gün sonra A101’de satışa çıkacak olan Hi-level 55UHL950’den artıları ve eksileri nedir acaba?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bu dicitsu şey değil miydi yaa ? Su sebili üretip satan firma ? Olayı ne ara buralara getirmişler ?? ?

İnsert i şimdi gördüm. Sıcak fırsat diye paylaşayım, ihtiyacı olan değerlendirir dedim, paylaşılmış çoktan. :cak

Bu fiyata, android, 55 inch tv. Markayı, kaliteyi ve arkasındaki desteği bilmem ama rakam, "gel gel" yapıyor. Axen gibi kendi kulvarını oluşturmak isteyen bir oluşum sanırım.

Arkasında Vestel var mı yok mu (yok bence) bilemem ama Bim var, onu biliyorum. Her kanalda reklamları var, mazeretsiz ürünleri iade alıyoruz diye.

İhtiyacı olan alsın, denesin, memnuniyetlik durumuna göre ya kullansın ya iade etsin. Bu kadar basit ! ?

Z Çevrimdışı

Zaichi

Yeni Üye
20 Mar 2019
49
39
Yaw arkadaş şimdi bu tarz tv ler nedir ne değildir özellikleri nedir net bisey marka desen muamma bide 4k+Android ve fp ürünü gibi duruyor şimdi bide bunun eksik özellikleri illa var.

B Çevrimdışı

bladerock

Yeni Üye
9 Mar 2020
13
29
Servisine kim bakıyor acaba? Dijitsunun web sitesinde bu ürün yok mesela. Garanti işlemlerine kim bakıyor? Bu ürünün hesaplı bir vantilatörünü almıştım memnun kalmıştım bilmiyorum kafam karışık ama Hi level alacak gibiyim.

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
Dijitsu da Vestel üretimi ve üstüne üstlük Bir de Android ile geliyormuş ve 400 tl daha uygun Hİ LEVEL den kesinlik ile değerlendirilmesi gereken bir ürün
Vestel üretimi olduğuna dair bir bilgiye rastlayamadım.Vestel üretimi olan ürünleri satarlerken,zaten vestel garantisinde diye yazıyorlar büroşürlerinde.Ben mi yanılıyorum?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yaw arkadaş şimdi bu tarz tv ler nedir ne değildir özellikleri nedir net bisey marka desen muamma bide 4k+Android ve fp ürünü gibi duruyor şimdi bide bunun eksik özellikleri illa var.

Beklentinizi bilemem ama ben 2200 TL'ye satılan 55 inç bir panelden bir şey beklemezdim açıkçası.
Bunun yerine Hi-Level TV alıp kalan paraya da Android box alırdım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt