BİM Dijitsu 55 inç UHD 4K Smart TV 2199 TL

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
mail attim ozellikleriyle ilgili gelen cevap görseli ekte

Screenshot_2020-03-12-14-37-28-686_com.google.android.gm.jpg

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
Cihaz panel markasini sordum aldiğım cevap şu şekilde
Merhaba,
HDR, WİFİ VAR ,
ÜRÜNLERİMİZDE SAMSUNG/LG/ CMO /CSOT/AUO PANEL KULLANILMAKTADIR

M Çevrimdışı

MagicBreak

mecık brek
Aktif Üye
26 Şub 2020
52
Ben Vestel aldım en azından şimdilik servisten memnunum. Kurdular sonra Vestel mesaj attı servisten memmun musunuz değerlendirme linki gönderdi. Sonra Bölge yetkili servis aradı tekrar sordu memnun kaldınız mı sorun var mı dedi konuştuk felan en son da numarayı verdi bir soru olursa ulaşabilirsiniz diye. TV yi daha kullanmadım bile ama servis iletişim iyi ve kurulum için tam verdikleri saatte geldiler.

Yani işin aslı alım sonrası hizmet önemli. Önceliğimiz dijitsu nedir kimdir ne değildir olmalı. Awox markadan da bunun için uzak durdum.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Ben Vestel aldım en azından şimdilik servisten memnunum. Kurdular sonra Vestel mesaj attı servisten memmun musunuz değerlendirme linki gönderdi. Sonra Bölge yetkili servis aradı tekrar sordu memnun kaldınız mı sorun var mı dedi konuştuk felan en son da numarayı verdi bir soru olursa ulaşabilirsiniz diye. TV yi daha kullanmadım bile ama servis iletişim iyi ve kurulum için tam verdikleri saatte geldiler.

Yani işin aslı alım sonrası hizmet önemli. Önceliğimiz dijitsu nedir kimdir ne değildir olmalı. Awox markadan da bunun için uzak durdum.
Şu bölge sorumlusunun telini pm den atar mısınız. İlerde lazım olur belki.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,221
yaw 2/2,5 kağıt para azmı şimdi??
bunların muadilleri Çin de 3-otuz para

Vestel/Arçelik v.s toplayıp bunları satıyor Marketlere:haha1
BİM e gittim TV aldım peynir yerine:hihi

iş iyice ayağa düştü,dolayısıyla ben halen bu fiyatları da çok pahalı buluyorum!
500/1000 arasına 55 lik çok güzel gider:ok:ok:ok

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
paneli ögrendim chot panel bakındım çin malı paneli
panel bilgisi sorduğumda bu şekilde bir cevap almıştım
senin dediğin gibi chot panelİ biraz arastirdim ve 55" modele denk gelmedim mailde yazan CSOT olabilirmi acaba, chot olduğuna eminmisiniz?

A Çevrimdışı

abdullahTR

Yeni Üye
15 Mar 2020
4
31
panel bilgisi sorduğumda bu şekilde bir cevap almıştım
senin dediğin gibi chot panelİ biraz arastirdim ve 55" modele denk gelmedim mailde yazan CSOT olabilirmi acaba, chot olduğuna eminmisiniz?
Başta banada aynı cevabı verdiler bu üründekini sorunca asagıdaki cevabı verdiler

Screenshot_20200316-124351_1.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt