BİLGİSAYAR TAVSİYESİ

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Hocam inadın boşuna, sana diyorum ki yazılım açılması en dandik SSD'de bile fark eder.
İkisinin veriye ulaşma mantığı ve süresi farklı.

Koca internet, aç bak eski işlemciler kaç watt tüketiyor, yenileri kaç watt. Ona göre konuşalım.
Yazılımlar bile yeni teknolojilere, komut setlerine ayak uydurarak yoluna devam ediyor.
İnternet tarayıcısı bile kullanılamıyor zamanla.

Ben burda kimseye mal satmakla uğraşmıyorum.
Neyin inadı?

Ben tecrübemi paylaşıyorum arkadaşla. Ben laptopuma SSD taktim ve çok verim aldım. Sanırım yeteri kadar açık bir cümle:-)

Tüketim konusunda kendin çalıp kendin oynuyorsun benim bir iddiam oldu mu?

A++ bir cihaz bulup önerde alsın arkadaş az yakar çok kaçar?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Neyin inadı?

Ben tecrübemi paylaşıyorum arkadaşla. Ben laptopuma SSD taktim ve çok verim aldım. Sanırım yeteri kadar açık bir cümle:-)

Tüketim konusunda kendin çalıp kendin oynuyorsun benim bir iddiam oldu mu?

A++ bir cihaz bulup önerde alsın arkadaş az yakar çok kaçar?
Yazılımlar aynı kaynağı tüketmiyor, mevcut işlemciler mevcut işletim sistemlerine yetmiyor.
İnternet siteleri bile, borsa siteleri gayet kaynak tüketir, gün geçtikçe büyüyor.

Günümüzdeki işlemciler aynı işi 15 Watt'la yapabiliyorken, eski işlemciler aynı işi 45 Watt'la yapıyordu.
Daha da eskiye gidersek, Chrome'a bile zar zor giren cihazlar durduğu yerde 90 Watt tüketmeyi başarıyor.
7/24 açık olsa bu bilgisayar tüketeceği elektrik belli.

O bilgisayarlar seve seve çöpe gidecek, ama önce elinizi cebinize atabilmeniz lazım.
Mevzu bundan ibaret.

Ben ürün övmüyorum, ürün ne ise onu söylüyorum, şahıs bir cihaza karar veremiyor.
Bene ne yapayım. Ben ürün pazarlamıyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
borsadan vurayım bi :clap

en kral bilgisayarı alacağım :hoba1

ama önce borsadan para vurmam lazım çok :clap:clap2
Madem köşeyi dönmek lazım sana Tavsiye verebilirim çevren varsa sana 9 sağlam güvenilir eş dost akraba lazım

Her birinizde 50.000 TL olacak 10x50.000 =500.000 TL sonra gümrüğe yakın depo ofis kiralacak limitetd şirketi

kuracaksınız gümrük işlemleri takip işleri için mali müşavir piyasada çok çok satılan elektronik ürünlerden

karma 1-2-3 konteyner Aliba'dan güvenilir satıcılardan 2-koyup burda 5-6'ya duruma göre satacaksın e-ticaret

İç piyasaya malı sür biraz piyasa fiyatının altında satarsan çok kısa sürede kar etmeye başlarsınız ..

Doğru ürün grubuna yatırım yapmak önemli kural sonra gelsin paralar... :kiskis

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
onlara girmem hisselere girerim
O zaman bol kazançlar dilerim. Gedik çok fazla hizmeti ücretli verdiği ve makaslar yeterince dar olmadığı için reel borsaya bir türlü adım atamadım. Reel borsaya en yakın şey olan forexler de komisyoncu tuzağı. Kripto desek zaten paranın çıkış amacıyla alakasız işletiliyor. O yüzden artık en büyük yatırımım indirimdeyken kedi maması almak.

Bol kazançlar dilerim tekrar.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
O zaman bol kazançlar dilerim. Gedik çok fazla hizmeti ücretli verdiği ve makaslar yeterince dar olmadığı için reel borsaya bir türlü adım atamadım. Reel borsaya en yakın şey olan forexler de komisyoncu tuzağı. Kripto desek zaten paranın çıkış amacıyla alakasız işletiliyor. O yüzden artık en büyük yatırımım indirimdeyken kedi maması almak.

Bol kazançlar dilerim tekrar.
hisse senedini aldınmı 5 sene bakmayacaksın

sağlam güvenilir hisse alıp uzun vade bakmamak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt