Bakışmaya Başladığım Meslektaşım Ve Komşu Kızı

Koro96'nun hali ne olacak...

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Çıkmaya baslayacaklar.

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Yenge adayı kabul etmeyecek

• Koray bu aşkı platonik olarak yaşamaya devam edecek.

• Yenge adayımız sonunda dayamayıp, koraya çıkma teklif edecek.

• Koray herseyi elinize yüzüne bulaştıracak, Yenge adayını başkasına kaptıracak.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
DvrlQVSWwAExpcL.jpg

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sigara çaysız gitmez, sen 2 çay kap git yanına. :kop :hihi
:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi Bakkalda Karşılaştık elektrik çarpmış gibi oldu ikimizi akşam üstüde kaloriferin yanında oturmuş ısınıyordu yüzünü çevirip baktı bende Sota Sota nın dediği gibi yüzümü çevirdim oda çevirdi iyimi yaptım bilmiyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sen daha buralardamısın.
Umut Barış Umut Barış arkadaşa çıkışı göster.
Sen daha buralardamısın.
Umut Barış Umut Barış arkadaşa çıkışı göster.
:haha :haha :haha :haha İlahi ahmet ya yarına çiçek çikolata götürsek

Seviyorsan vazgeçme ama kendi kendine alıştırma yapmaya başla bence... :hmm
Abi duygularım ısınmaya başladı yani hiç kimseyle oynamam beyenmediysem beyenmedim der geçerim ki 1-2 kıza da öyle yok dediğim oldu bu kız çok güzel yani tek eksisi çok zayıf ya ben de biraz kilo var :haha :haha :haha

ask-yolu-romantik-oda-seti.jpg
Güzel bir çıkma teklifi olur aslında :hihi:hihi:hihi Ha Umut Barış Umut Barış Sota Sota Yoldan çıkarıyor bizi yahu :haha:haha:haha

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi Bakkalda Karşılaştık elektrik çarpmış gibi oldu ikimizi akşam üstüde kaloriferin yanında oturmuş ısınıyordu yüzünü çevirip baktı bende Sota Sota nın dediği gibi yüzümü çevirdim oda çevirdi iyimi yaptım bilmiyorum.

:haha :haha :haha :haha İlahi ahmet ya yarına çiçek çikolata götürsek

Abi duygularım ısınmaya başladı yani hiç kimseyle oynamam beyenmediysem beyenmedim der geçerim ki 1-2 kıza da öyle yok dediğim oldu bu kız çok güzel yani tek eksisi çok zayıf ya ben de biraz kilo var :haha :haha :haha

ask-yolu-romantik-oda-seti.jpg
Güzel bir çıkma teklifi olur aslında :hihi:hihi:hihi Ha Umut Barış Umut Barış Sota Sota Yoldan çıkarıyor bizi yahu :haha:haha:haha
Dikkat edersen, kişiler hakkında yorumum yok, olamaz zaten... Dediğim şeyi anlamamışsın...

Sigara içiyor kötü dedin ya, bende kızı seviyorsan evde kendi kendine alıştırma yap dedim... Kül tablası ile öpüşerek alıştırma yapabilirsin mesela... :bye

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Dikkat edersen, kişiler hakkında yorumum yok, olamaz zaten... Dediğim şeyi anlamamışsın...

Sigara içiyor kötü dedin ya, bende kızı seviyorsan evde kendi kendine alıştırma yap dedim... Kül tablası ile öpüşerek alıştırma yapabilirsin mesela... :bye
Yav abi ya senide ne biliyim anlamak zor oluyor bazen senden iyi bir Mitçi olur şifreli şifreli konuşuyorsun hep:haha1:haha1:haha1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Önce muhabbeti ilerlet derim, bir de sen daha bakışmaya anca cesaret ediyorsun, çıkma teklifini böyle edebilecek misin? :kiskis
Sinemaya götür kızı ya da gezmeye davet et bir gün, AVM falan gezin, oturun yemek yiyin işte.
Önce bir konuşmaya başlıyalımda sosyal medya olayına ne zaman girsem ? en iyi iletişim aracı o dışarı çıktığında tesadüfe denk getirip sırf karşılaşmış gibi olmak için dışarıya çıkıyorum.:haha1:haha1:haha1

Koray,kızcağız acemi sen ustasın,karşı dükkan olsa da senden yardım bekliyor olmasın sakın ,kendi kendine gelin-güvey olmayasın :)
Emmi onla çalışanlarla ben zaten papazım niye yardım beklesin bakışmalar felan boşunamı yani bir kız niye sürekli baksın bakkalda karşılaştık 220 volt girer gibi oldu ikimize benim dirençler heyecandan yanıyordu sanırım :haha1 :haha1 :haha1

Bu da bir ihtimal ama aralarında geçen konuşmayı bilmiyoruz. :hih
Konuşayım doğru düzgün yazarım ama bana bakarken (DÜN) saçlarıyla oynuyordu.

Geri
Üst Alt