Bakışmaya Başladığım Meslektaşım Ve Komşu Kızı

Koro96'nun hali ne olacak...

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Çıkmaya baslayacaklar.

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Yenge adayı kabul etmeyecek

• Koray bu aşkı platonik olarak yaşamaya devam edecek.

• Yenge adayımız sonunda dayamayıp, koraya çıkma teklif edecek.

• Koray herseyi elinize yüzüne bulaştıracak, Yenge adayını başkasına kaptıracak.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Selamlar Karşı Komşumuzda çok güzel bir kız işe başladı kızla aramızda bir elektriklenme başladı bakışıyoruz demin bana bakarak saçıyla oynadığını gördüm geçende bayağı uzun uzun bakıştık şimdide kapıdaydı bu tarafa bakıyordu bende yüzümü çevirdim ee fazlası yanlış anlaşılır diye ya bende uzun süredir duygusuzum millet yani adriana limaya görsem bile aşık olmayacak şekilde kızlarla aşkla sosyal hayatla ilgilenmez oldum tavsiyeleri alalım ha bide evli olanlar bas bas bağıra bağıra BENDEN SANA TAVSİYE EVLENME DERT ALMA BAŞINA YAKMA KENDİNİ DİYORLAR Artık bende hayatımda birinin olmasını istiyorum arkadaşlar ha bide bu tür şeylerde biraz tecrübesizim çünkü bu tür şeylerle ilgilenme vaktim pek olmadı Umut Barış Umut Barış umuttan başlıyalım bakalım ne dicek sonraaaa ahanda aklıma geldi teraspy teraspy emmi çözerse emmi çözer bu işi :haha1:haha1:haha1

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Merhaba bekar olarak hayata doyduysaniz ve hayat eşinizi bulursanız evlilik iyi birşey .. yok evlilik bana göre değil derseniz, Ben özgür olacağım dert yok tasa yok derseniz erteleyin.. evlenince ister istemez kısıtlama gelecektir ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Merhaba bekar olarak hayata doyduysaniz ve hayat eşinizi bulursanız evlilik iyi birşey .. yok evlilik bana göre değil derseniz, Ben özgür olacağım dert yok tasa yok derseniz erteleyin.. evlenince ister istemez kısıtlama gelecektir ?
Evlenelim kardeşim bizim neyimiz eksikki?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1 Abi yapma ya içimi karartma şimdiden ben umutlanırken tamda

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
:haha1 :haha1 :haha1 :haha1

maxresdefaulte41d216889345d8e.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bende sevgili Domestos gibi daha önce yazdığımı hatırlatıyorum sevgili koray,git bir merhaba,hayırlı olsun falan de ,öyle uzaktan uzaktan olaylar bizim gençliğimizdeydi :)
Önceki tavsiyemi okumalısın tekrar :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bende sevgili Domestos gibi daha önce yazdığımı hatırlatıyorum sevgili koray,git bir merhaba,hayırlı olsun falan de ,öyle uzaktan uzaktan olaylar bizim gençliğimizdeydi :)
Önceki tavsiyemi okumalısın tekrar :)
Nerdeydiki o emmim ya yaşlılıktan hatırlamıyorum dicem dicemde işte ilk fırsatta bakalım :haha1 :haha1 :haha1

Nerdeydiki o emmim ya yaşlılıktan hatırlamıyorum dicem dicemde işte ilk fırsatta bakalım :haha1 :haha1 :haha1
Tüyoları alalım ya çekiniyorum kızdan.

Son düzenleme:
cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Çekincek bişi yok bakıştan anlaşılır demek ki sizden hoşlanmış gidin bi merhaba’deyin ben olsam bi hoş geldin tatlısı götürür sende bi çay söyle derdim %90 olumlu sonuç alırsınız hayırlı olsun şimdiden ?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hocam hakkınızda hayırlısı tabi ?eksik niye olsun ...
Amin Amin.

Çekincek bişi yok bakıştan anlaşılır demek ki sizden hoşlanmış gidin bi merhaba’deyin ben olsam bi hoş geldin tatlısı götürür sende bi çay söyle derdim %90 olumlu sonuç alırsınız hayırlı olsun şimdiden ?
tatlımı erken değilmi bence ya :hihi şimdi işte eczaneye girerken baktı bana karşıdan sanki niyeti var gibi allahım inşallah olur ya dua edin bana arkadaşlar ya :hihi:hihi:hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt