Bakışmaya Başladığım Meslektaşım Ve Komşu Kızı

Koro96'nun hali ne olacak...

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Çıkmaya baslayacaklar.

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Yenge adayı kabul etmeyecek

• Koray bu aşkı platonik olarak yaşamaya devam edecek.

• Yenge adayımız sonunda dayamayıp, koraya çıkma teklif edecek.

• Koray herseyi elinize yüzüne bulaştıracak, Yenge adayını başkasına kaptıracak.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yıllar önce bir amcam bana bir olay anlatmıştı. Aynen aktarıyorum

Delikanlının birisi kız bulamıyormuş, bir gün köyün birine gitmiş bir kız görmüş aşık olmuş sonra babasına demiş filan köyde bir kız gördüm onu bana iste demiş, babası da kız seni istiyormu demiş, oğlanda ineği bana baktı istiyor demiş:clap:haha:haha:haha:tara:hihi:tara:tara

Kıssadan hisse; bakışmayı aşk sanma, yalan olursun. Yalana gönül kaptırma mahvolursun..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yıllar önce bir amcam bana bir olay anlatmıştı. Aynen aktarıyorum

Delikanlının birisi kız bulamıyormuş, bir gün köyün birine gitmiş bir kız görmüş aşık olmuş sonra babasına demiş filan köyde bir kız gördüm onu bana iste demiş, babası da kız seni istiyormu demiş, oğlanda ineği bana baktı istiyor demiş:clap:haha:haha:haha:tara:hihi:tara:tara

Kıssadan hisse; bakışmayı aşk sanma, yalan olursun. Yalana gönül kaptırma mahvolursun..
Ya zamanla olacak şeyler sonra bir bakışına aldandım vay vay şarkılarını hatta azer bülbül şarkılarını dinlemeyelim. :clap2 :clap2

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bu bakışmalar benim kalp ritmimi arttırıyor çiçekmi yollasam ne yapsam :hihi:hihi:hihi:hihi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hem maaştan yakınıyorsun hemde çicek yollamaya çalısıyorsun :sopa1
Aşk Çiçek para felan dinlemez sen hiç aşık olmadın sanırım :hihi:hihi:hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben eski hoşlandığım kızlara neler neler aldım neler duysan :haha1:haha1:haha1

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bence çiçek alma, çiçek verme olaylarından önce;
(Çiçek alırsın, kız, "nezaketten gülüyodum, sen bundan ne mana çıkardın azgın teke ?!?!?!!!" derse bi gün sonra o işe daha gidesin gelmez!) bizde internet kesildi, altyapıda mı sorun var diye bir de size sorayım dedim falan derken senin ürettiğin akımın doğru akım mı kaçak elektrik mi olduğunu anlayıp öyle çiçekti, böcekti işlerine gir derim.

Rumuz, tecrübe

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bence çiçek alma, çiçek verme olaylarından önce;
(Çiçek alırsın, kız, "nezaketten gülüyodum, sen bundan ne mana çıkardın azgın teke ?!?!?!!!" derse bi gün sonra o işe daha gidesin gelmez!) bizde internet kesildi, altyapıda mı sorun var diye bir de size sorayım dedim falan derken senin ürettiğin akımın doğru akım mı kaçak elektrik mi olduğunu anlayıp öyle çiçekti, böcekti işlerine gir derim.

Rumuz, tecrübe

Benzetme güzeldi. :hihi

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
:hihi :hihi daha önce attığım bi tiviti yüklüyorum buraya senin için.gerisini sen anla :))

tt.jpg

Geri
Üst Alt