Bakışmaya Başladığım Meslektaşım Ve Komşu Kızı

Koro96'nun hali ne olacak...

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Çıkmaya baslayacaklar.

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Yenge adayı kabul etmeyecek

• Koray bu aşkı platonik olarak yaşamaya devam edecek.

• Yenge adayımız sonunda dayamayıp, koraya çıkma teklif edecek.

• Koray herseyi elinize yüzüne bulaştıracak, Yenge adayını başkasına kaptıracak.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Önce bir konuşmaya başlıyalımda sosyal medya olayına ne zaman girsem ? en iyi iletişim aracı o dışarı çıktığında tesadüfe denk getirip sırf karşılaşmış gibi olmak için dışarıya çıkıyorum.:haha1:haha1:haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Emmi onla çalışanlarla ben zaten papazım niye yardım beklesin bakışmalar felan boşunamı yani bir kız niye sürekli baksın bakkalda karşılaştık 220 volt girer gibi oldu ikimize benim dirençler heyecandan yanıyordu sanırım :haha1 :haha1 :haha1

Konuşayım doğru düzgün yazarım ama bana bakarken (DÜN) saçlarıyla oynuyordu.
Sosyal medya derken? Bir yerlere davet et, al telefon numarasını.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
Son bir kaç günün özeti dışarı çıktık bakıştık içeri girdik çayımı içtim bir hava alayım dedim yine dışarıda ooo bu sefer yine bana bakıyor saçıyla oynuyor yine içeri girdik biraz iş yaptım yine dışarıya çıktım bu sefer bakkala gittim oooo bir baktım yine orada kompenentler kısa devre yaptı bakıştık yine yerimize geri döndük.

İcraat loading........ system halted fatal error :deli1 :tara?

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Son bir kaç günün özeti dışarı çıktık bakıştık içeri girdik çayımı içtim bir hava alayım dedim yine dışarıda ooo bu sefer yine bana bakıyor saçıyla oynuyor yine içeri girdik biraz iş yaptım yine dışarıya çıktım bu sefer bakkala gittim oooo bir baktım yine orada kompenentler kısa devre yaptı bakıştık yine yerimize geri döndük.

İş şu mesaja dönmesin de... :hihi biz oyalanmaya razıyız.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Dayanamadım konuya anket ekledim.
Bende diyorum anket yoktu ben mi yanılıyorum... Güzel olmuş, çoğunluk ile aynı düşüncedeyim :kiskis

Screenshot_2020-01-16-18-59-06-704_com.opera.browser.png

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Demin Muhabbet ettim ismini ben sormadan söyledi vallahi elini bile uzattı ayyy kıyamam ya görseniz ne kadar nazik ne kadar kibarr :haha1:haha1:haha1:haha1:haha1

:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi

Önce güldüm sonrasını biliyorsunuz ?
Abi gülmek herkeze yakışır devam o halde :clap:clap:clap

Dayanamadım konuya anket ekledim.
Eline sağlık İyi yaptın iyi bakalım forum ailesinin fikirleri nelermiş

Gidip yardım etmeyi teklif edeydin ya? :kiskis
Ah ah elimde yüzlerce reçete varken ben ona taşıtırmıydım sevgili umut gider hepsini ben taşırdım :haha1:haha1:haha1:haha1

Bende diyorum anket yoktu ben mi yanılıyorum... Güzel olmuş, çoğunluk ile aynı düşüncedeyim :kiskis

Screenshot_2020-01-16-18-59-06-704_com.opera.browser.png
Abi çok karamsarsın sende ya diğerleride bende dedim kardeşinize bir dua okur yol yordam gösterirsiniz belliki ahmet bekar

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Evet bu gün gene karşılaştık çok yoruyorlar ya kızı hep dışarda dışarı çıktığı zaman bende tesadüfe denk getirip karşılaşıyorum maksat muhabbet ha.

Geri
Üst Alt