AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

S Çevrimdışı

sugarboy067

Yeni Üye
13 Şub 2018
22
merhaba ado usta ben daha önce müşteri hizmetlerini aradım ve sözde fabrikayı arayıp bana döndüklerinde verdiği bilgi doğrultusunda
1-panelin samsung olduğunu söylediler
2-bunlarda farklı panel ile üretim varmı yoksa beni başdan sağmak için bilgi atmasımı yaptılar
3-hdr var dediler , hdr ne zaman devreye giriyor biz nasıl anlayacağız bunu 2.0 hdmi kablosu ile ayarlarda aç kapa yeri var ama görüntüde bişey fark etmiyor
4-anakart son modelmi nasıl bir kart
5-yazılım daha geliştirip bazı iyileştirmeler yapılabilirmi
6-panel lg ips 4 k panel demişsiniz kalitesi nasıl bu o özellikdeki panellerin en düşüğümü yoksa ortalardamı

vereceğiniz bilgiler için şimdikten teşekkür ederim diğer arkadaşlarada faydalı olacaktır inşallah

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
AWOX 50 127 EKRAN UHD 4K ULTRA HD LED TV U5000STR
kendi uydu alıcısı kullanılmayacak 4k enigma uydu alıcısı takılacak.4k medya player takılacak.dizi izlenecek dsmarttan film seyredilecek arada bir maç seyredilecek.

M Çevrimdışı

mayozgurum

Yeni Üye
5 Haz 2019
4
40
Kumanda çalışmama hatası ile iilgili ekranda
maalesef sistem arayüzü durdu hatası veriyor. Çözümü varmıdır. Resimde çektim ama yükleyemedim.

M Çevrimdışı

mayozgurum

Yeni Üye
5 Haz 2019
4
40
Kumanda çalışmama hatası ile ilgili ekranda
maalesef sistem arayüzü durdu hatası veriyor. Çözümü var mıdır. Resimde çektim. ekledim.

Ekran-Alintisi58ac2c26ae3d4084.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu geri dönüşü ilk defa alıyorum, Belli bir kanal var mı dikkatinizi çeken, yoksa fark etmeksizin her kanalda durum aynı mı, Ben de sizin kullanım şeklinizde kullanarak denemek istiyorum o nedenle soruyorum :ok

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
Servis guzel bi yazilim cikartsa bari. Birde İNS. hepsi lg ips panel ile uretilmistir vesteldeki gibi karma panel uretimi yapilmissa kotu olur.

M Çevrimdışı

metbay

Yeni Üye
13 Haz 2019
2
62
Kumanda çalışmama hatası ile ilgili ekranda
maalesef sistem arayüzü durdu hatası veriyor. Çözümü var mıdır. Resimde çektim. ekledim.

Ekran-Alintisi58ac2c26ae3d4084.jpg

Kuman çalışmıyor hatası resimde mevcuttur.
kanal değiştirmeye çalıştığımda TV bu hatayı riyor. nasıl halledebiliriz.... Ekli dosyayı görüntüle 61
0C0A608BDA144A2B82DFA251B0BC44D74949f7df428d02ae.png

Aynı hata bizde de oluyor çözüm bekliyoruz...

S Çevrimdışı

_SpotLife_

Yeni Üye
4 Haz 2019
42
30
Bu urunu gittigidiyor dan siparis vermistim daha elime ulasmadi burdaki yorumlari gordukten sonra pisman oldum acikcasi awox servisi malesef yetersiz adem beyde olmasaydi napicaktik kim bilir

Karma panel kullanmayan marka yok ki neredeyse :)) (Çünkü dünyada panel üretimi oldukça sınırlı sayıda)
Acikcasi sadece lg panel ile uretilmis saniyordum bu yuzden awoxu tercih etmistim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu urunu gittigidiyor dan siparis vermistim daha elime ulasmadi burdaki yorumlari gordukten sonra pisman oldum acikcasi awox servisi malesef yetersiz adem beyde olmasaydi napicaktik kim bilir

Acikcasi sadece lg panel ile uretilmis saniyordum bu yuzden awoxu tercih etmistim
Ben şu ana kadar LG harici paneli olana denk gelmedim ki sanıyorum 12 tane geçti elimden. Fabrikadan da bu yönde bir bilgi almadım, Lakin Panel piyasası cidden karışıktır o sebeple bu modelin üretiminde devam niteliği olanlarda LG tedarik edemeyip başka markalar ile de üretim yaparlarsa bu benim için çok şaşırtıcı olmaz.

Bu nedenle şu partide aldırabildiğim kadar herkese U5600STR aldırmaya çalıştım. Bu tv ler bundan 1 sene sonra ikinci el olarak dahi neredeyse bu fiyatlara satılır açık ve net :ok

Geri
Üst Alt