AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33
Merhabalar;

Rar olarak indirdiğiniz dosya içerisindeki yazılımı saf hali ile boş ve fat32 olarak biçimlendirilmiş yüksek aktarım hızına sahip bellek içerisine yerleştiriniz

TV fişini çekiniz

USB belleği tv ye takınız

TV fişini takınız ve mavi stby ışığının hızlı hızlı yanıp söndüğünü gözlemleyiniz

2-3 dakika içerisinde yükleme biterek tv açılacaktır :ok
Hocam ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. İnşallah şu saçma sorunlardan kurtuluruz bu yazılım ile :) Birde bu yazılım sonrası servislik bir durum oldugunda neden bunu yüklediniz vs diyip servis dışı bırakmazlar değil mi?

C Çevrimdışı

crowen06

Yeni Üye
8 Haz 2019
3
30
Güncel yazılımı kurduktan sonra bir kanalda uzun süre kaldıktan sonra kumanda işlevini yerine yetirmiyor bunun için çözüm var mıdır ?

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33
Merhabalar;

Rar olarak indirdiğiniz dosya içerisindeki yazılımı saf hali ile boş ve fat32 olarak biçimlendirilmiş yüksek aktarım hızına sahip bellek içerisine yerleştiriniz

TV fişini çekiniz

USB belleği tv ye takınız

TV fişini takınız ve mavi stby ışığının hızlı hızlı yanıp söndüğünü gözlemleyiniz

2-3 dakika içerisinde yükleme biterek tv açılacaktır :ok
hocam tekrar selamlar upgrade error veriyor dediğiniz şekilde denediğimde. usb bellegimi fat32 olarak biçimkendirip içine direk bin dosyasını attım. dediğiniz gibi fişi çektim, sonra taktım fakat bahsettiğim gibi oluyor.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. İnşallah şu saçma sorunlardan kurtuluruz bu yazılım ile :) Birde bu yazılım sonrası servislik bir durum oldugunda neden bunu yüklediniz vs diyip servis dışı bırakmazlar değil mi?
Hayır hiç bir şekilde başınıza böyle bir durum gelmez.

Size bu şekilde yaklaşan servis olursa konuyu bana aktarın lütfen, ben de AWOX Genel Müdürlüğe durumu bildiririm içiniz rahat olsun.

Her türlü art niyetli yaklaşım ve suistimale karı insanlarımız bilinçli olsun diye bu platformu kurmuşken, sizi illegal yazılıma da sürüklemez, yetkiniz dışındaki konulara da sevk etmeyiz :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Güncel yazılımı kurduktan sonra bir kanalda uzun süre kaldıktan sonra kumanda işlevini yerine yetirmiyor bunun için çözüm var mıdır ?
Bu geri dönüşü ilk defa alıyorum, Belli bir kanal var mı dikkatinizi çeken, yoksa fark etmeksizin her kanalda durum aynı mı, Ben de sizin kullanım şeklinizde kullanarak denemek istiyorum o nedenle soruyorum :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam tekrar selamlar upgrade error veriyor dediğiniz şekilde denediğimde. usb bellegimi fat32 olarak biçimkendirip içine direk bin dosyasını attım. dediğiniz gibi fişi çektim, sonra taktım fakat bahsettiğim gibi oluyor.
Flash bellek değiştirip denermisiniz rica etsem, Youtube kanalımd ada bu şekilde gelen birkaç kardeşimiz oldu, Bellek değiştirdiklerinde sorunları düzeldi.

Belleğin veri aktarım hızı yüksek olmalı, büyük kapasite değil, yüksek aktarım hızı lazım bize :ok

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33
Flash bellek değiştirip denermisiniz rica etsem, Youtube kanalımd ada bu şekilde gelen birkaç kardeşimiz oldu, Bellek değiştirdiklerinde sorunları düzeldi.

Belleğin veri aktarım hızı yüksek olmalı, büyük kapasite değil, yüksek aktarım hızı lazım bize :ok
çok garip bir şekilde hata verdi 3-4 kez fabrika ayarlarına geri döndürdüm flash takılıyken acılırken tekrar yüklemeye calısırken hata verdi. Bir süre ekran siyah kaldı açıldığında yeni yazılım yüklenmişti. kanallar sıralı bahsettiğiniz gibi google play hatası vs de yok çok garip :)

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
hocam sizden ricam bu awox ile iletişim halinde iseniz lütfen usb den nasıl kanal listesini yükleyeceğimizi öğrenin mahvolduk ankaradayım servis tel acmıyor bırakın dedim kanal yok kanal arama menüsü yok ilgilenmiyor cok lakayit bir firma keşke bulaşmasaydım ama dayanamadım fiyat performans. diye siz yardım ederseniz kanal listesini usb den yüklemeyi başarırsak şimdilik idare eder A Ado

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam sizden ricam bu awox ile iletişim halinde iseniz lütfen usb den nasıl kanal listesini yükleyeceğimizi öğrenin mahvolduk ankaradayım servis tel acmıyor bırakın dedim kanal yok kanal arama menüsü yok ilgilenmiyor cok lakayit bir firma keşke bulaşmasaydım ama dayanamadım fiyat performans. diye siz yardım ederseniz kanal listesini usb den yüklemeyi başarırsak şimdilik idare eder A Ado
Aslında 5600STR nin servis menü erişimim var lakin halen çözebilmiş değilim zira inanın vakit kalmıyor ilgilenmeye.
Söz mutlaka araştıracağım zira servis menüden Channel Export/İnport var aslında. Az sabır lütfen :ok

Ayrıca verdiğim yazılım ile en azından düzgün bir liste de tv ye yüklenmiş oluyor, bir süre idare eder sizi :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Awoxa giren bir daha çıkamaz :danger :gul Evet servis menüsünden bir çok teknik ayar detay var fakat profesyonel bir kişi tarafından tarif edilmesi gerekir. Yada önceden resmini çekin. Export inport benim TV'de çalışmıyor. Sözde son yazılım olmasına rağmen.. Bunun yanı sıra arka aydınlatma ben 80 yaptım. Aşırı panel ışığında renkler aşırı patlıyor. Birde yan açıdan izleyince aşırı patlak ve dikey bazı ışık hüzmeleri dahada belirginleşiyor.. Bilginize... :ok

C Çevrimdışı

crowen06

Yeni Üye
8 Haz 2019
3
30
Bu geri dönüşü ilk defa alıyorum, Belli bir kanal var mı dikkatinizi çeken, yoksa fark etmeksizin her kanalda durum aynı mı, Ben de sizin kullanım şeklinizde kullanarak denemek istiyorum o nedenle soruyorum :ok
Abi tüm kanallarda durum aynı yaklaşık 45dk-1 saat tek kanalda kalınca kumanda çalışmıyor.Televizyonun elektriğini kesmek gerekiyor.

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
hocam ilğiniz için teşekkürler benim servis mesüsü source tuşu ile 2580 ile giriliyor ama chennal export yok bulamadım başka servis menusüsü varmı bulamadım bir türlü varsa bi yardımcı olun kafayı yedim kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum A Ado A Ado

M Çevrimdışı

mayozgurum

Yeni Üye
5 Haz 2019
4
40
Merhaba bende yazılımı yükledim belli bir süre aynı kanalda bekleyince kumanda çalışmıyor. Yardımlarınızı bekliyoruz....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt