AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Arkadaşlar rica etsem linkteki yazılımı indirmeyi denermisiniz?

Ben baktım tüm ayarlar normal görünüyor ancak indiremediğini belirten birkaç kardeşimiz olmuş :alala

Umut Barış Umut Barış
Sota Sota
F fikoloji
TEKNOwest teknovest
BlackSea BlackSea

hocam arkadaşlar ın winrar ı eski sürümdür.Winnar nedense bir sürümde eskiye dönük versiyon uyumsuzluğu yaptı.İş yerinde dr sıkça karşılaşıyoruz rar bozuk gibi algılanıyor.Güncel winnar sürümünü denesin hata alan arkadaşlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hocam arkadaşlar ın winrar ı eski sürümdür.Winnar nedense bir sürümde eskiye dönük versiyon uyumsuzluğu yaptı.İş yerinde dr sıkça karşılaşıyoruz rar bozuk gibi algılanıyor.Güncel winnar sürümünü denesin hata alan arkadaşlar.
Hay aklınla bin yaşa kardeşim, tam da zaten rar bozuk diye bahsetmiş arkadaşlarımız.

Yazan ellerin dert görmesin Mert kardeşim :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
rica ederim hocam.Sizinde emeğiniz , ilginiz , uğraşınız iyi niyetiniz dert görmesin hocam.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hatta bendeki katılımsız full sürümün linkini vereyim başa eklersiniz hocam.

Ekledim kardeşim. Üyesi de dahil olmak üzere Hizmette sınır yok bizim forumda maşallah. İşte görmek istediğimiz hareketler bunlar :ok

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130
Ado ustam bu tvyi tavsiye edermisiniz arkadasim tv alacak benden tavsiye istedi.evde tv izlenip cocuklar tarafindan youtube falan girilecek.
Goruntu kalitesi nasildir.bu panelde sarilar turuncu gibi gorunuyor deniyordu bu konuda bir bilgi gelisme varmi.panel lg fakat tipi ips mi acaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado ustam bu tvyi tavsiye edermisiniz arkadasim tv alacak benden tavsiye istedi.evde tv izlenip cocuklar tarafindan youtube falan girilecek.
Goruntu kalitesi nasildir.bu panelde sarilar turuncu gibi gorunuyor deniyordu bu konuda bir bilgi gelisme varmi.panel lg fakat tipi ips mi acaba

TV yi şu an bilfiil kullanıyorum. Şahsi kanaatim Sarı renklerde bir sorun olmadığı yönde. Bir kere bir film sahnesinde Ghosting Effect tespit etsem de tv mi yayın kaynaklı mı olduğuna kesin kanaat getiremedim o nedenle bu konuda net yorum yazmıyorum. Renk skalası oldukça güzel olmakla birlikte bu kalitede panelden, çok daha iyi bir anakart ve işlemci ile çok daha iyi sonuçlar alınacağına adım gibi eminim.

Evet panel LG ve IPS

Önümüzdeki hafta Yeni işletmemizde Stüdyo ortamında elimizden geldiğince karanlık ve aydınlık ortamlarda tüm renk skalasını size göstermeyi hedefliyoruz sevgili Pixel Teknoloji Outlierwit ile. Buna paralel arka kapağını da açarak tümdevreyi görmenizi sağlamayı planlıyorum.

Acil değilse alım süreciniz, 3-5 gün oyalanabilirseniz gözünüzle görerek de alabilirsiniz lakin şimdiden bu fiyatlara bu panel kalitesinde 4K ve android işletim sistemi ile bulabileceğiniz başka bir üretim olmadığını da hatırlatmak isterim.

Her zaman olduğu gibi AWOX markasında kanal listesinden ve liste düzeninden ciddi anlamda nefret ediyorum onu da yazayım şurada dursun :ok

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
A Ado abi sence android mi markaların kendi smart arayüzleri mi? Bide piyasada neden fazla android tv yok acaba?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado abi sence android mi markaların kendi smart arayüzleri mi? Bide piyasada neden fazla android tv yok acaba?
Android in zamanla şişme sorunsalı halen devam ediyor mu bilemiyorum, ancak bir tizen mi yoksa android mi deseniz tizen tercih ederim. Android iyi güzel ancak daha alması gereken yıl var diye düşünüyor, yine de awox un kendi menüsü yerine android tercih ediyorum elbette :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Birde bir önceki düz 55 inç awoxlara yazılım gelse fakat pek ümidim yok.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Birde bir önceki düz 55 inç awoxlara yazılım gelse fakat pek ümidim yok.

Abim sorunlu 43 lere bile yazılım gelmediyse, sorusuz modellerin güncellenmesi adına beklentim yok inan.

Bir ara ne düşündüm biliyor musun?

Bir yazılımcı ile görüşülüp profesyonel anlamda destek istenebilir mi acaba? :alala

Bu konuda bir çığır açıp, kendi işimizi kendimiz halledebilirmiyiz?

Yazılım benim dünyam değil, bunu ustalara bir sormak lazım. :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Abim sorunlu 43 lere bile yazılım gelmediyse, sorusuz modellerin güncellenmesi adına beklentim yok inan.

Bir ara ne düşündüm biliyor musun?

Bir yazılımcı ile görüşülüp profesyonel anlamda destek istenebilir mi acaba? :alala

Bu konuda bir çığır açıp, kendi işimizi kendimiz halledebilirmiyiz?

Yazılım benim dünyam değil, bunu ustalara bir sormak lazım. :ok
Aslında olmicak iş değil yazılım dünyasının içinde olan insan için bence çok basit. Mesela en azından vestel TV'lere yazılım üreten bir mühendis bunu okusa çok kolay diyecektir. Fakat bilgisayar vs. yazılım üretenler dahi bunu başarabilirler. Şablonu kalıbı belli sadece üzerinde oynama yapacaklar. Ama şimdilik yapacak birşey yok işte....

M Çevrimdışı

mert341903

Yeni Üye
8 Haz 2019
27
33
Merhaba hocam. Dosyayı indirdim yükleme kısmı ile ilgili bilgi göremedim adım adım neler yapmam gerektiği yazan bir konu var mı acaba usb ye dosyayı hangi halde yüklemem lazım vs gibi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba hocam. Dosyayı indirdim yükleme kısmı ile ilgili bilgi göremedim adım adım neler yapmam gerektiği yazan bir konu var mı acaba usb ye dosyayı hangi halde yüklemem lazım vs gibi

Merhabalar;

Rar olarak indirdiğiniz dosya içerisindeki yazılımı saf hali ile boş ve fat32 olarak biçimlendirilmiş yüksek aktarım hızına sahip bellek içerisine yerleştiriniz

TV fişini çekiniz

USB belleği tv ye takınız

TV fişini takınız ve mavi stby ışığının hızlı hızlı yanıp söndüğünü gözlemleyiniz

2-3 dakika içerisinde yükleme biterek tv açılacaktır :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt