AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

Adem Helvacı

Ado
Administrator
17 Şub 2017
13,384
113
46
Arkadaşlar Merhaba;

Testlerim esnasında karşılaştığım 1-2 sorun üzerine Fabrika ile irtibat kurdum ve aşağıdaki yazılımı aldım.

Yazılım yüklendikten sonra;

Google Play Store Durduruldu
Geçersiz Kanal
CI Modül Takılı Değil

gibi uyarıların çözümünü bulmuş olmakla birlikte daha güncel ve sıralı bir kanal listesine de kavuşmuş olacaksınız :ok

AWOX U5600STR Android Yazılım

Sorun yaşayanlar için alternatif indirme
AWOX U5600STR Android Yazılım

Winrar dosya arşivi bozuk uyarısı aldığını söyleyen üyelerimiz oldu, bu konu ile ilgili winrar sürüm sorunu olduğu bilgisini ve çözümünü sevgili meebbe @meebbe kardeşimizden aldım.

Uygun katılımsız sürüm linkini aşağıya paylaşıyorum.

meebbe @meebbe tekrar teşekkür ederim kardeşim :ok

Winrar Katılımsız full sürüm

Son düzenleme:

meebbe

Onaylı Üye
25 Şub 2018
634
63
27
awox markasına antipatim olmasına karşın bu tv nin hızını ve menüsünü çok beğendim hocam.Videoda çok hızlı açılıyor gibi geldi bana?

Adem Helvacı

Ado
Administrator
17 Şub 2017
13,384
113
46
awox markasına antipatim olmasına karşın bu tv nin hızını ve menüsünü çok beğendim hocam.Videoda çok hızlı açılıyor gibi geldi bana?
Androide has bir ilk açılış bekletmesi ve malum zap hızı var. Aslında zap hızını referans olması adına kısa bir video çekip atsam faydalı olur sanırım.
Hatta yan yana U5000STR düz tv ile U5600STR android TV yi karşılaştırabilirim :ok

muratala53

Onaylı Üye
3 Şub 2019
927
93
Androide has bir ilk açılış bekletmesi ve malum zap hızı var. Aslında zap hızını referans olması adına kısa bir video çekip atsam faydalı olur sanırım.
Hatta yan yana U5000STR düz tv ile U5600STR android TV yi karşılaştırabilirim :ok
Abi awox servisliğine başladın mı müşteri tvsi mi videodaki tv

Umut Barış

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
5,865
113
AWOX bu TV'nin Full HD panel olanını da yapsa güzel olur. :hihi
Ellerine sağlık abi video için.

bicer79

Bronz Üye
31 May 2018
180
28
39
Arkadaşa tv alıcaz bunu alalım dedim. İlla vestel arçelik Samsung olsun diyor

Adem Helvacı

Ado
Administrator
17 Şub 2017
13,384
113
46
Arkadaşa tv alıcaz bunu alalım dedim. İlla vestel arçelik Samsung olsun diyor
Eksikleri var elbette, öncelikle ses kalitesi olarak lakin şu fiyada LG panel ile üretilmiş 4K ve Android tv ne bileyim yani ne olsa yine alınır diye düşündürdü beni :kiskis

Fırsatım yok, yoksa söküp anakartını vs de sizlere göstererek bir inceleme videosu çekmek istiyorum aslında.

Pixel Teknoloji @Pixel Teknoloji yani Sevgili İlteriş ile bir araya dahi gelemeyecek kadar yoğunuz bu aralar ancak ilk fırsatta mutlaka yaparız bunu :ok

meebbe

Onaylı Üye
25 Şub 2018
634
63
27
Eksikleri var elbette, öncelikle ses kalitesi olarak lakin şu fiyada LG panel ile üretilmiş 4K ve Android tv ne bileyim yani ne olsa yine alınır diye düşündürdü beni :kiskis

Fırsatım yok, yoksa söküp anakartını vs de sizlere göstererek bir inceleme videosu çekmek istiyorum aslında.

Pixel Teknoloji @Pixel Teknoloji yani Sevgili İlteriş ile bir araya dahi gelemeyecek kadar yoğunuz bu aralar ancak ilk fırsatta mutlaka yaparız bunu :ok
özellikle menü , film , kanal geçişi videosu olsa seviniriz hocam.

command_4

Yeni Üye
19 Nis 2019
13
3
33
Selam Hocam, Nacizane bir sorum olacaktı. U5000STR model tvde optik ses çıkışı var mıdır?

melihgk

Yeni Üye
6 Haz 2019
1
1
31
Hocam merhabalar, Link bozulmuş galiba. İndirince hata alıyorum zip dosyasını açarken. Tekrar linki güncelleyebilir misiniz?
Mesajınız Birleştirildi:

Hocam merhabalar, Link bozulmuş galiba. İndirince hata alıyorum zip dosyasını açarken. Tekrar linki güncelleyebilir misiniz?

Değerli dönüşünüzü bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Hayırlı Bayramlar.

Son düzenleme:

Adem Helvacı

Ado
Administrator
17 Şub 2017
13,384
113
46
Arkadaşlar rica etsem linkteki yazılımı indirmeyi denermisiniz?

Ben baktım tüm ayarlar normal görünüyor ancak indiremediğini belirten birkaç kardeşimiz olmuş :alala

Umut Barış @Umut Barış
Sota @Sota
fikoloji @fikoloji
teknovest @teknovest
BlackSea @BlackSea

muratala53

Onaylı Üye
3 Şub 2019
927
93
Arkadaşlar rica etsem linkteki yazılımı indirmeyi denermisiniz?

Ben baktım tüm ayarlar normal görünüyor ancak indiremediğini belirten birkaç kardeşimiz olmuş :alala

Umut Barış @Umut Barış
Sota @Sota
fikoloji @fikoloji
teknovest @teknovest
BlackSea @BlackSea
Abi iniyor bi sıkıntı yok

Üst Alt