AWOX U5600str Android TV Google Play Store Durduruldu Hatası Çözüm.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ÖNEMLİ UYARI;
Aşağıdaki yazıyı okumadan ve yazılımı yüklemeden evvel mutlaka televizyonunuzun seri numarasını konu başlığına yazarak benden yükleme için uygun olup olmadığına dair teyit alınız. Üretimler değiştikçe durumlar da değişken olabiliyor. Televizyonunuzda anakart çökmesi ve/veya çift ekran vb gibi sorunlarla karşılaşmamak adına yazılım yüklemeden evvel teyit almayı ve yükleme esnasında olası riskler olduğunu unutmayınız.

Arkadaşlar Merhaba;

Testlerim esnasında karşılaştığım 1-2 sorun üzerine Fabrika ile irtibat kurdum ve aşağıdaki yazılımı aldım.

Yazılım yüklendikten sonra;

Google Play Store Durduruldu
Geçersiz Kanal
CI Modül Takılı Değil

gibi uyarıların çözümünü bulmuş olmakla birlikte daha güncel ve sıralı bir kanal listesine de kavuşmuş olacaksınız :ok

Sorun yaşayanlar için alternatif indirme

Winrar dosya arşivi bozuk uyarısı aldığını söyleyen üyelerimiz oldu, bu konu ile ilgili winrar sürüm sorunu olduğu bilgisini ve çözümünü sevgili meebbe meebbe kardeşimizden aldım.

Uygun katılımsız sürüm linkini aşağıya paylaşıyorum.

meebbe meebbe tekrar teşekkür ederim kardeşim :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
awox markasına antipatim olmasına karşın bu tv nin hızını ve menüsünü çok beğendim hocam.Videoda çok hızlı açılıyor gibi geldi bana?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
awox markasına antipatim olmasına karşın bu tv nin hızını ve menüsünü çok beğendim hocam.Videoda çok hızlı açılıyor gibi geldi bana?
Androide has bir ilk açılış bekletmesi ve malum zap hızı var. Aslında zap hızını referans olması adına kısa bir video çekip atsam faydalı olur sanırım.
Hatta yan yana U5000STR düz tv ile U5600STR android TV yi karşılaştırabilirim :ok

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Androide has bir ilk açılış bekletmesi ve malum zap hızı var. Aslında zap hızını referans olması adına kısa bir video çekip atsam faydalı olur sanırım.
Hatta yan yana U5000STR düz tv ile U5600STR android TV yi karşılaştırabilirim :ok
Abi awox servisliğine başladın mı müşteri tvsi mi videodaki tv

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
AWOX bu TV'nin Full HD panel olanını da yapsa güzel olur. :hihi
Ellerine sağlık abi video için.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
509
Arkadaşa tv alıcaz bunu alalım dedim. İlla vestel arçelik Samsung olsun diyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşa tv alıcaz bunu alalım dedim. İlla vestel arçelik Samsung olsun diyor
Eksikleri var elbette, öncelikle ses kalitesi olarak lakin şu fiyada LG panel ile üretilmiş 4K ve Android tv ne bileyim yani ne olsa yine alınır diye düşündürdü beni :kiskis

Fırsatım yok, yoksa söküp anakartını vs de sizlere göstererek bir inceleme videosu çekmek istiyorum aslında.

Pixel Teknoloji Outlierwit yani Sevgili İlteriş ile bir araya dahi gelemeyecek kadar yoğunuz bu aralar ancak ilk fırsatta mutlaka yaparız bunu :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Eksikleri var elbette, öncelikle ses kalitesi olarak lakin şu fiyada LG panel ile üretilmiş 4K ve Android tv ne bileyim yani ne olsa yine alınır diye düşündürdü beni :kiskis

Fırsatım yok, yoksa söküp anakartını vs de sizlere göstererek bir inceleme videosu çekmek istiyorum aslında.

Pixel Teknoloji Outlierwit yani Sevgili İlteriş ile bir araya dahi gelemeyecek kadar yoğunuz bu aralar ancak ilk fırsatta mutlaka yaparız bunu :ok
özellikle menü , film , kanal geçişi videosu olsa seviniriz hocam.

C Çevrimdışı

command_4 

Aktif Üye
19 Nis 2019
141
38

Selam Hocam, Nacizane bir sorum olacaktı. U5000STR model tvde optik ses çıkışı var mıdır?

M Çevrimdışı

melihgk

Yeni Üye
6 Haz 2019
1
35
Hocam merhabalar, Link bozulmuş galiba. İndirince hata alıyorum zip dosyasını açarken. Tekrar linki güncelleyebilir misiniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam merhabalar, Link bozulmuş galiba. İndirince hata alıyorum zip dosyasını açarken. Tekrar linki güncelleyebilir misiniz?

Değerli dönüşünüzü bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Hayırlı Bayramlar.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri