TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
20200523_194229.jpg

durup dururken 5500rst bu sekilde kaldi kumanda tepkisi yok ve baslatmiyor. yazilimi coktugunu tahmin ediyorum. ne yapabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrica o kenarlardaki renk parlamasi sadece bendemi var acaba.? degisimmi talep etmeliyim yoksa normalmi
Servis yada fabrika yolu gözüküyor. Allah yardımcınız olsun inşallah

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
20200523_194229.jpg

durup dururken 5500rst bu sekilde kaldi kumanda tepkisi yok ve baslatmiyor. yazilimi coktugunu tahmin ediyorum. ne yapabilirim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrica o kenarlardaki renk parlamasi sadece bendemi var acaba.? degisimmi talep etmeliyim yoksa normalmi
Tamiriyle uğraşmayın ücret iadesi yada değişim talep edin

H Çevrimdışı

hamur

Yeni Üye
22 Ağu 2019
39
41
awoxa heves ediyordum hep ince diye kasası. o köşelerdeki ışıklar ne yav bulut gelmiş resmen

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Fabrikaya gitti geldi karti degismis. Servis isik sizmalari yapilmadigindan tekrar geri gondermis. Nasil bir belaya bulastik bilmiyorum. Madem elinize geldi hepsini yapsaniza. Olmadi mahkemelik olacaz.

C Çevrimdışı

Constantine16

Yeni Üye
2 Ağu 2020
3
34
İyi formlar dün itibari ile awox3282 led TVmin source tuşu tepki vermediğini farkettim garantisi doldu hayliyle hdmi media gibi kaynaklara giremiyorum fabrika ayarları yaptım hiçbirşey değişmedi olan kanallarıma oldu tecrübesi olan yardım edebilecek birileri varmıdır? Cümleten hayırlı bayramlar...

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
İyi formlar dün itibari ile awox3282 led TVmin source tuşu tepki vermediğini farkettim garantisi doldu hayliyle hdmi media gibi kaynaklara giremiyorum fabrika ayarları yaptım hiçbirşey değişmedi olan kanallarıma oldu tecrübesi olan yardım edebilecek birileri varmıdır? Cümleten hayırlı bayramlar...
Farklı bir kumanda ile deneme şansınız var mı?

B Çevrimdışı

Bekir6168

Yeni Üye
24 Ağu 2020
1
32
İyi forumlar.
Awox B205500S modelini almayı düşünüyorum,fazla bir beklentim yok.

Tek merak ettiğim bu cihaza herhangi bir alet almadan İpTv yükleyip maçları izleyebilecegim yıllık paketlerden satın alıp izleyebilir miyim?

N Çevrimdışı

Navas4

Yeni Üye
5 May 2020
30
32
İyi forumlar.
Awox B205500S modelini almayı düşünüyorum,fazla bir beklentim yok.

Tek merak ettiğim bu cihaza herhangi bir alet almadan İpTv yükleyip maçları izleyebilecegim yıllık paketlerden satın alıp izleyebilir miyim?
Siz Aldınız mı Hocam Awox B205500S şuan 2700tl gözüküyor Kullanan var mı?

K Çevrimdışı

kip3lov

Yeni Üye
3 Eki 2020
1
44
Selamlar , Awox tv yönetim panelinden renk ayarı yaparken yanlışlıkla 8 bit seçili olan bölüm de kumandanın sağ yön tuşuna bastım ve ekran gitti . Ses var fakat görüntü yok.. Ne yapabilirim ?

Model: awox b203900s

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Nasıl bir televizyon bu ya. Kanal sıralıyorum sürekli değişiyor.

Sn.Yusuf Yasin eğer tvnizin bir sorunu yoksa,Tkgs(Türksat kanal güncelleme sistemi) açık ise kapatın veya esnek mod'a alın.Sonra kanal listenizi isteğinize göre sıralayın.Tkgs açık olduğu zaman kanal listesini otomatikman kendine göre sıralıyor.Kolay gelsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt